موبايل!

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
متاسفانه رم هایی که توی بازار هستن همگش آشغال تشریف دارن.من خودم 8 تا مموری تست کردم تا یه سالم توش در اومد.

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
ویرایش: رم رو گذاشتم توی گوشی پدرم(w580 ) تا گذاشتم گفت باید فرمت بشه فرمت کردم فعلا درست شده یعنی دیگه مشکل حجم ـه برطرف شد همه حجم رو رو در اختیار دارم...فقط میترسم دوباره همون جوری بشه!!!

پ.ن:یک عدد آنتی ویروس بسیار خوب برای p1 معرفی کنید...خودمم حس میکنم ویروس بوده...این mcaffe به *** هم ارزش نداره!

آخرین ویرایش:

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
من با p1i نمي تونم تو اينترنت برم مشكل سيم كارتم نيست ...!!!( فقط تورو خدا نگيد بايد با اين اينترنت عهد تيركمون آپديتش كنم..:-" )

آخرین ویرایش:

shadmehr_m

کاربر سایت
May 19, 2008
881
سلام دوستان

من میخوام گوشیمو عوض کنم...
تا سقف 230 میخوام یه گوشی بخرم... تحقیق کردم دیدم تا این سقف بهترین کار خرید سونی اریکسون هست..چون نوکیا گوشی ها ارزونش حرفی واسه گفتن ندارن.

حالا من چند تا نتیجه گیری کردم.

اول : من سری واکمن سونی نمیخوام پس پیشنهاد ندید لطفن.
دوم. تو سونی اریکسون من فقط به این سه تا گوشی رسیدم :k800i , k810 , k770

اما این جا به خاطر مسائلی به شک افتادم...

اول در مورد دوربین های این سه گوشی تا اونجا که من فهمیدم این 3 گوشی از نظر کیفیت به ترتیب k800i . k810 و k770 هست. خب تا اینجا شاید بگید خب پس k810 بخر. ولی نکته اینجاست که از نظر صفحه کلید k800 و k810 در وضعیت فجیعی به سر میبرن..و در تمام سایت ها و بررسی های تخصصی از دکمه های کمکی و جوی استیک این دو تا گوشی به عنوان نقطه ضعف اصلی اینها نام برده شده...ولی k770 این ضعف رو نداره..نکته بعدی گیج کننده : صفحه k770 از این دو تا یه کم کوچیکتره. اما از نظر کیفیت بهتره...
k770 خوشگل تره . ,ولی از نداشتن فلش زنون نمیشه گذشت!بگذرم؟ خیلی مهم نیست؟ من خیلی تو شب نمیخوام عکس بگیرم.بعد اینکه این k800i با k800 چه فرقی داره؟ چیشو درست کردن؟ چیشو اپدیت کردن؟ ایا دو گوشی دیگه هم i دارن یا نه؟
اگه فکر میکنید تو این رنج قیمت گوشی همسطح اینا یا بهتر هست بگید...لطفن پایین تر نباشه.
اما سوال مهم بعدی من این هست که بر فزض من با کمک شما انتحابمو کردم....برم کجا کدوم فروشگاه سونی اریکسون بخرم؟ نمیخوام برم مغازه متفرقه که بهم بندازن...فروشگاه مخصوص سونی اریکسون هست توی جمهوری؟ نکته بعدی این که یکی گفت تمام گوشی های سونی اریکسون چینی هستن!!!!! واقعن درسته؟
یعنی نمیشه اروپایی شو پیدا کرد؟ من چینی نمیخوام! ممنون اگه کمکم کنید.مرسی

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

یه سوال متفرقه هم دارم..به سرم زده بود بیخیال امکانات شم برم گوشی فاشن kE 970 shine LG
رو بخرم..:gunner: میخوام ببینم کسی این گوشی رو داره؟ از لحاظ کارایی چطوره؟ میدونم دوربینش 2 هست..از لحاظ رراحتی و هنگ نکردن و اینا میخوام بدونم.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام دوستان

من میخوام گوشیمو عوض کنم...
تا سقف 230 میخوام یه گوشی بخرم... تحقیق کردم دیدم تا این سقف بهترین کار خرید سونی اریکسون هست..چون نوکیا گوشی ها ارزونش حرفی واسه گفتن ندارن.

حالا من چند تا نتیجه گیری کردم.

اول : من سری واکمن سونی نمیخوام پس پیشنهاد ندید لطفن.
دوم. تو سونی اریکسون من فقط به این سه تا گوشی رسیدم :k800i , k810 , k770

اما این جا به خاطر مسائلی به شک افتادم...

اول در مورد دوربین های این سه گوشی تا اونجا که من فهمیدم این 3 گوشی از نظر کیفیت به ترتیب k800i . k810 و k770 هست. خب تا اینجا شاید بگید خب پس k810 بخر. ولی نکته اینجاست که از نظر صفحه کلید k800 و k810 در وضعیت فجیعی به سر میبرن..و در تمام سایت ها و بررسی های تخصصی از دکمه های کمکی و جوی استیک این دو تا گوشی به عنوان نقطه ضعف اصلی اینها نام برده شده...ولی k770 این ضعف رو نداره..نکته بعدی گیج کننده : صفحه k770 از این دو تا یه کم کوچیکتره. اما از نظر کیفیت بهتره...
k770 خوشگل تره . ,ولی از نداشتن فلش زنون نمیشه گذشت!بگذرم؟ خیلی مهم نیست؟ من خیلی تو شب نمیخوام عکس بگیرم.بعد اینکه این k800i با k800 چه فرقی داره؟ چیشو درست کردن؟ چیشو اپدیت کردن؟ ایا دو گوشی دیگه هم i دارن یا نه؟
اگه فکر میکنید تو این رنج قیمت گوشی همسطح اینا یا بهتر هست بگید...لطفن پایین تر نباشه.
اما سوال مهم بعدی من این هست که بر فزض من با کمک شما انتحابمو کردم....برم کجا کدوم فروشگاه سونی اریکسون بخرم؟ نمیخوام برم مغازه متفرقه که بهم بندازن...فروشگاه مخصوص سونی اریکسون هست توی جمهوری؟ نکته بعدی این که یکی گفت تمام گوشی های سونی اریکسون چینی هستن!!!!! واقعن درسته؟
یعنی نمیشه اروپایی شو پیدا کرد؟ من چینی نمیخوام! ممنون اگه کمکم کنید.مرسی

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

یه سوال متفرقه هم دارم..به سرم زده بود بیخیال امکانات شم برم گوشی فاشن kE 970 shine LG
رو بخرم..:gunner: میخوام ببینم کسی این گوشی رو داره؟ از لحاظ کارایی چطوره؟ میدونم دوربینش 2 هست..از لحاظ رراحتی و هنگ نکردن و اینا میخوام بدونم.

من از هر 3 گوشی که گفتی استفاده کردم.
خودم K800 داشتم.K770 هم امتحان کردم.K810 هم الان برادر کوچیکم داره.شک نکن که K800 بهترین انتخابه...صفحه کلید خیلی خوبی داره.K810 رنگ صفحه کلیدش از بین میره.
اون LG هم خوشگله خوبه...هنگ هم نمی کنه...به سر منم زده برم بخرمش... :D

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
دوستان سلام !

یه سوال : کسی دقیقا اطلاع داره که ایا همراه اول ریز مکالمات و محتوای SMS ها رو به صورت پرینت ارائه میده یا نه ؟ اگه جواب مثبته از چه طریقی و به چه کسی ؟

ممنون میشم اگه کسی کامل و دقیق اطلاع داره سریع جواب بده ....... .

shadmehr_m

کاربر سایت
May 19, 2008
881
من از هر 3 گوشی که گفتی استفاده کردم.
خودم K800 داشتم.K770 هم امتحان کردم.K810 هم الان برادر کوچیکم داره.شک نکن که K800 بهترین انتخابه...صفحه کلید خیلی خوبی داره.K810 رنگ صفحه کلیدش از بین میره.
اون LG هم خوشگله خوبه...هنگ هم نمی کنه...به سر منم زده برم بخرمش... :D

ممنون از جوابتون..میشه در مورد قسمت آخر هم راهنمایی کنید؟ همون قسمت در مورد خرید گوشی ..کجا بخرم...و چینی بودن یا نبودن..سونی اروپایی نیست تو بازار؟
k770 چه ضعفی داشت؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
ممنون از جوابتون..میشه در مورد قسمت آخر هم راهنمایی کنید؟ همون قسمت در مورد خرید گوشی ..کجا بخرم...و چینی بودن یا نبودن..سونی اروپایی نیست تو بازار؟
k770 چه ضعفی داشت؟

سونی یا تولید چین هست یا مالزی.
در بعضی موارد که دیگه کم دیده میشه و برای یه سری گوشی خاص هست هم فرانسه...
K770 مثل پلاستیک کهنه می مونه.کلیداش نامطلوبه و دوربینشم زیاد جالب نیست.اگر تا 300 می تونی پول بدی Samsung U900 Soul انتخاب خوبیه... ;)

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
یک دستگاه k510 داریم بعد از آپدیت کردن روشن که میکنه توی یه صفحه میاد که یه نواری باید پر بشه اونجا گیر میکنه....چه جوری درستش کنم؟

پ.ن:نمیدونم آخه مرض داشتن k510 رو آپدیت کردن :D

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
یک دستگاه k510 داریم بعد از آپدیت کردن روشن که میکنه توی یه صفحه میاد که یه نواری باید پر بشه اونجا گیر میکنه....چه جوری درستش کنم؟

پ.ن:نمیدونم آخه مرض داشتن k510 رو آپدیت کردن :D

تو قسمت Please Wait گیر می کنه...احتمالا سریال چنج بوده...باید فلش بشه...

----
قصد خرید این گوشی رو دارم :

samsung-soul-00.jpg

U900 Soul.

کسی این گوشی رو داره به ما بگه چطوره ؟

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
تو قسمت Please Wait گیر می کنه...احتمالا سریال چنج بوده...باید فلش بشه...
پدرام جان خودم میتونم فلش کنم؟ یا به باکسی چیزی احتیاج داره :D ؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
پدرام جان خودم میتونم فلش کنم؟ یا به باکسی چیزی احتیاج داره :D ؟

با SETool یا ++XS میشه این کار رو انجام داد.تو Mobilestan.Net یه جستجو بزن.اما در کل بدی با Box این کار رو کنن مطمئن تر هست.

shadmehr_m

کاربر سایت
May 19, 2008
881
سونی یا تولید چین هست یا مالزی.
در بعضی موارد که دیگه کم دیده میشه و برای یه سری گوشی خاص هست هم فرانسه...
K770 مثل پلاستیک کهنه می مونه.کلیداش نامطلوبه و دوربینشم زیاد جالب نیست.اگر تا 300 می تونی پول بدی Samsung U900 Soul انتخاب خوبیه... ;)

من گیج شدم :( اگه این گوشی از نظر شما مثل پلاستیک کهنه میمونه..پس چرا تو همه سایت ها به این گوشی میگن خوشگل؟ :confused: عکساش هم به نظر خیلی خوشگل میاد..مخصوصا پشتش.میشه منظورتونو واضح تر بگید؟ در مورد نامطلوب بودن کلید ها ..والا من تو بررسی تخصصی GSM خوندم که کلیداش عالیه! و کلیدای فجیع K800 و K810 رو اصلاح کردن که! :confused: پ ن : اگه میخواستم تا 300 پول بدم P1i رو میخریدم چرا برم سامسونگ بخرم؟ :eek: دررسته که این گوشی که شما میگی دوربینش 5 هست ولی قیمتش با گارانتی پارس مایکروتل 375000 هستش نه 300.
تازه زمان مکالمش هم در وضعیت بغرنج 4 ساعت به سر می بره..و نداشتن Wi fi واسه این گوشی با این قیمت خنده داره!

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
من گیج شدم :( اگه این گوشی از نظر شما مثل پلاستیک کهنه میمونه..پس چرا تو همه سایت ها به این گوشی میگن خوشگل؟ :confused: عکساش هم به نظر خیلی خوشگل میاد..مخصوصا پشتش.میشه منظورتونو واضح تر بگید؟ در مورد نامطلوب بودن کلید ها ..والا من تو بررسی تخصصی GSM خوندم که کلیداش عالیه! و کلیدای فجیع K800 و K810 رو اصلاح کردن که! :confused: پ ن : اگه میخواستم تا 300 پول بدم P1i رو میخریدم چرا برم سامسونگ بخرم؟ :eek: دررسته که این گوشی که شما میگی دوربینش 5 هست ولی قیمتش با گارانتی پارس مایکروتل 375000 هستش نه 300.
تازه زمان مکالمش هم در وضعیت بغرنج 4 ساعت به سر می بره..و نداشتن Wi fi واسه این گوشی با این قیمت خنده داره!

نگاه کن GSM یه سایت معتبره اما برای ایرانی ها...ایرانی ها یه حرف راست از معدشون در میاد ؟
شما Review سایت GSMArena.Com که یکی از بزرگترین مراجع موبایل هست رو بخون نه اینو...هر چند که فکر کنم اینم از همون GSMArena کپی کرده باشه.کلید K800 مشکلی نداره.اما K810 ممکنه اذیتت کنه...
اما K800 رو نخر چون شدیدن خز شده.مخصوصا این که یه افغانی اومد مغازه تو دستش K800 بود دیگه بالکل تو چشمم سیاه شد.(به K800 دارها بر نخوره چون عشق خودمه این گوشی)
P1 هم خسته میشی ازش.الان من خودم P1 دارم دیگه.همین امین خودمون رو که میبینی P1 داره خودم و 2-3 تا از بچه ها مخش رو زدیم.
در ضمن من برام قیافه گوشی مهمه...گوشی باید قیافه داشته باشه...
این Samsung U900 Soul در کل امکاناتش مناسبه برای من.در ضمن قیمتش با گارانتی چپکی پایینه.نزدیک به 320 هزار تومان.
iPod Touch هست دیگه با گوشی WiFi کار نمی کنم.
پولت رو بذار یه مقدار که اومد روش یه چیز بهتر بخر.به نظر من برو تو کار گوشی های 300 به بالا.چون انتخاب های بهتری داری اون موقع.مثلا C902 یه انتخاب حرفه ای هست یا K850.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر