موبايل!

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
نظرتون در موردد خريد اينترنتي چه مثلا از سايت Digikala به نظرتون قابل اعتماد هست؟ چون من تا حالا اين جوري خريد نكردم.
خيلي خوش برخورد هستند. من امروز يكي از مدل هاي سوني اريكسون رو كه ميخواستم برام بفرستند با گارانتي از قيمت بدون گارانتي در مشهد كمتر مي دادند! به نظرم ميشه اعتماد كرد. بازم يكم تحقيق كن

spy

کاربر سایت
Feb 22, 2007
155
خيلي خوش برخورد هستند. من امروز يكي از مدل هاي سوني اريكسون رو كه ميخواستم برام بفرستند با گارانتي از قيمت بدون گارانتي در مشهد كمتر مي دادند! به نظرم ميشه اعتماد كرد. بازم يكم تحقيق كن
اين P1 رو با گارانتي كامتل ميدهند 18 ماهه 322 تومن و با گارانتي پارسه 18 ماهه ميدهند 312 تومن به نظرتون كدومشو سفارش بدم؟
كسي از اين سايت چيزي نخريده؟

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
اين P1 رو با گارانتي كامتل ميدهند 18 ماهه 322 تومن و با گارانتي پارسه 18 ماهه ميدهند 312 تومن به نظرتون كدومشو سفارش بدم؟
كسي از اين سايت چيزي نخريده؟

كامتل به نظرم اعتبارش بيشتره.

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
اين P1 رو با گارانتي كامتل ميدهند 18 ماهه 322 تومن
والا من 2 ماه پیش خریدم 360 هزار چوق،با همین گارانتی...فکر نمیکنم گوشی توی تابستون یه دفعه 40 تومن بخوره تو سرش! مشکوک میزنه...بیش از حد ارزون ـه ! 2 ماه پیش قیمت بدون گارانتی ـش انقدر نبود.!

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
اقا قیمت n81 چنده ؟ هر دو نوع هم 8 گیگ هم معمولی ؟؟؟یه دونه دسته دوم هست 2 ماه خریده میگه 250 تومن معمولی هست خوب میگه ؟بعد دوربینش 2 مگا هست کم نی برا هم چین گوشی

A.N.X

کاربر سایت
Dec 6, 2007
575
نام
علی
اقا قیمت n81 چنده ؟ هر دو نوع هم 8 گیگ هم معمولی ؟؟؟یه دونه دسته دوم هست 2 ماه خریده میگه 250 تومن معمولی هست خوب میگه ؟بعد دوربینش 2 مگا هست کم نی برا هم چین گوشی
بستگی داره با گارانتی بخواهی یا بدون گارانتی من قیمت بدون گارانتی را قرار میدهم;)
8gig: 365000
معمولی: 3400000
من در جریان قیمت گوشی دست دوم نیستم ولی در مورد دوربین باید بگویم که 2 مگاپیکسل یه دوربین کاملا معمولی است;) یعنی با توجه به بازار الان که همه اکثرا 3 یا 5 مگاپیکسل تهیه میکنند کمی از قافله عقبه ولی باز هم قابل قبوله.

پ.ن: من در مورد مموری 8 gig micro sd پرسیدم هیچ جا ندارند:confused: از کجا باید تهیه کرد؟

A.N.X

کاربر سایت
Dec 6, 2007
575
نام
علی
ببخشید میشه کسی توضیح بده فرق گوشیهای n-gage دار با بقیه گوشیها چیه؟ بطور کلی توضیح دهید. منظور از دمو در این بازیها چیست. با گوشیهای بدون n-gage چه تفاوتی دارد؟ آیا میتوان از بازیهای معمولی بروی این گوشی استفاده کرد؟ خلاصه همه چیز را بگویید یا یک لینک به جایی که توضیح داده باشند بدهید.
پیشاپیش ممنون.

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
ببخشید میشه کسی توضیح بده فرق گوشیهای n-gage دار با بقیه گوشیها چیه؟ بطور کلی توضیح دهید. منظور از دمو در این بازیها چیست. با گوشیهای بدون n-gage چه تفاوتی دارد؟ آیا میتوان از بازیهای معمولی بروی این گوشی استفاده کرد؟ خلاصه همه چیز را بگویید یا یک لینک به جایی که توضیح داده باشند بدهید.
پیشاپیش ممنون.
سلام.
چيزي كه من ميدونم و يه جورايي مطمئنم اينه كه گوشي هايي كه n-gage دارن بازيهاي مدل n-gage رو به طور كامل پشتيباني ميكنند. مثلاً N82 داخل منوي گيمش براي حتماً چنين منويي ميبيني. مدل N81 هم سري بازيهاي گوشي n-gage رو جواب ميده.

A.N.X

کاربر سایت
Dec 6, 2007
575
نام
علی
fدوستان تا بحال کسی از digikala خرید کرده؟ چون توی اصفهان قیمتها فوق العاده بالا هستند بنابراین من مجبورم از این سایت خرید کنم. آیا مطمئن هستند؟ خواهش میکنم زودتر راهنمایی کنید.

doghri

کاربر سایت
Dec 7, 2006
504
نام
علیرضا !!!
سلام بروبچ دوستان N73 دست دو چقدر میخرن قیمت دارین رمشم 1GB هست
میخواهم این گوشی را بگیرم به نظرتون چطوره؟
kf510.jpg

LG KF510

جواد کجایی بیا نظر بده

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام بروبچ دوستان N73 دست دو چقدر میخرن قیمت دارین رمشم 1GB هست
میخواهم این گوشی را بگیرم به نظرتون چطوره؟
kf510.jpg

LG KF510

جواد کجایی بیا نظر بده

200 این طرفا فکر کنم بخرن ازت.
LG Shine بگیر.این بدرد نمی خوره...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر