موبايل!

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
واسه یکی از دوستامه بابا:biggrin1:!
خب به دوستت بگو دسته منم بگيره!!:biggrin1:
این جیورجیو آرمانی من امروز اینا قیمت کردم 420 اینا بود که:)
نميدونم اينا ولي زماني كه اينا برات زدم اينا همون قيمت بود اينا!:biggrin1:

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
چگونه از دوربین گوشی خود بعنوان وب کم استفاده کنم ؟ :biggrin1:
Nokia 6120 Classic
این برنامه دوربین گوشی یا دوربین دوم گوشی رو تبدیل میکونه به webcam از طريق بلوتوث

با تشكر از roya_ali25

http://rapidshare.com/files/56725179/roya_ali.rar

Pass : roya_ali25

این برنامه دوربین گوشی یا دوربین دوم گوشی رو تبدیل میکونه به webcam اتصال با کابل

http://royaali25.persiangig.com/other/soft%20ware/Warelex.Mobiola.zip

Pass : roya_ali25

amin-na

کاربر سایت
Jun 30, 2008
66
oveis_timbland جان راست میگی اگه بیشتر پول جمع کنم بهتره.البته دیگه لازم نیست دیروز خدا رسوند پولم شد500 حالا پیشنهادتون چیه؟من رو w960 و g900 فکر کردم نظرتون چیه؟ اگه پیشنهاد دیگه ای هم بدین خوشحال میشم.;)

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
oveis_timbland جان راست میگی اگه بیشتر پول جمع کنم بهتره.البته دیگه لازم نیست دیروز خدا رسوند پولم شد500 حالا پیشنهادتون چیه؟من رو w960 و g900 فکر کردم نظرتون چیه؟ اگه پیشنهاد دیگه ای هم بدین خوشحال میشم.;)
Nokia 6210Navigator

قيمت با گارانتي اصل 430000

گوشی همراه دیگری که در فوریه سال 2008 میلادی معرفی شد، مدل نوکیا مدل 6210 Navigator است که می‌توان آن را جانشین مناسبی برای گوشی 6110 Navigator به شمار آورد. نوکیا 6210 Navigator یک گوشی کشویی در دو رنگ مشکی و قرمز است که ابعادی برابر با 14.9×49×103 میلی‌متر دارد و وزن آن نیز 117 گرم می‌باشد.
گوشی موبایل نوکیا مدل 6210 Navigator یک گوشی چهاربانده است که بر اساس شبکه‌های GSM (850/900/1800/1900MHz) و WCDMA (900/2100MHz، 850/2100MHz یا 850/1900MHz کار می‌کند.
اگر بخواهیم نوکیا 6210 Navigator را در یک جمله تعریف کنیم باید بگوییم که این گوشی برای کاربری خاص خودش طراحی شده است؛ یعنی یک قطب‌نمای همراه. به طور کلی، نوکیا اولین شرکتی است که توانسته GPS همراه با قطب‌نما را برای جهت‌یابی و هدایت هرچه به‌تر در یک دستگاه موبایل قرار دهد. گوشی همراه نوکیا مدل 6210 Navigator از سرویس جدید Nokia Maps 2.0 بهره می‌برد.
از دیگر ویژگی‌های این گوشی می‌توان به دوربین 3.15 مگاپیکسلی با زوم دیجیتال 4 برابر آن اشاره کرد که کیفیت خوبی دارد. این دوربین رزولوشنی برابر با 1536×2048 پیکسل داشته و به فلاش مجهز است. در عین حال، به شما امکان می‌دهد با سرعت 15 فریم بر ثانیه به صورت VGA فیلم‌برداری کنید. شایان ذکر است دوربین دیگری نیز برای انجام مکالمه‌های تصویری در نظر گرفته شده که عمل‌کرد خوبی دارد.
یکی دیگر از مشخصه‌های این گوشی تجهیز آن به سرعت سنج است که به فعال شدن گوشی و کار کردن آن در جهت درست و با توجه به جهت قرارگیری کاربر کمک می‌کند. از دیگر امکانات موبایل 6210 Navigator می‌توان به قابلیت‌های موسیقی و ارتباطی آن اشاره کرد. پخش‌کننده آن نیز از فرمت‌های MP3، MP4، AAC، eAAC+ و WMA پشتیبانی می‌کند.
با نوکیا 6210 Navigator می‌توانید پیام‌های مختلفی مانند پیام‌های SMS، MMS، ای‌میل و پیام فوری را ارسال یا دریافت کنید. این گوشی به رادیو FM مجهز است.
صفحه نمایش آن نیز یک صفحه نمایش 2.4 اینچی TFT با رزولوشن 320×240 پیکسلی است که 16 میلیون رنگ را نمایش می‌دهد. این صفحه نمایش کیفیت بسیار خوبی دارد و مطمئنا از کار با آن راضی خواهید بود.
باتری به کار رفته در این گوشی یک باتری یون لیتوم نوع 950 mAh است که برای مدتی معادل 220 ساعت در حالت استندبای و 3 ساعت و 40 دقیقه مکالمه مفید عمر می‌کند. از دیگر ویژگی‌های این گوشی می‌توان به Bluetooth 2.0،‌ قابلیت خواندن فایل‌های Office، یادداشت صوتی، حافظه آزاد 120 مگابایتی با پشتیبانی از کارت‌های حافظه microSD، مشخصه Push to talk، Java MIDP 2.0 و مانند آن اشاره کرد. پیش بینی می‌شود که نوکیا 6210 Navigator در سه‌ ماهه دوم سال 2008 میلادی به بازارهای جهانی عرضه شود.

مشخصه‌های اصلی گوشی همراه نوکیا مدل 6210 Navigator:

• یک گوشی هوشمند مبتنی بر سیستم عامل سیمبین سری 60
• صفحه نمایش 2.4 اینچی 16 میلیون رنگی TFTبا کیفیت
• دوربین 3.15 مگاپیکسلی مجهز به فلاش
• قابلیت ارسال و دریافت پیام‌های SMS ، MMS، ایمیل و پیام های فوری
• زنگ‌های پلی فونیک ، پشتیبانی از زنگ‌های MP3 و AAC
• مجهز به کارکرد A-GPS
• پشتیبانی از Java MIDP 2.0
• هندزفری داخلی
• حافظه آزاد 120 مگابایتی با پشتیبانی از کارت‌های حافظه microSD
• باتری یون لیتیوم 950 mAh
• ابعاد: 14.9×49×103 میلی‌متر
• وزن: 117 گرم
• مدت زمان مکالمه: 3 ساعت و 40 دقیقه
• مدت زمان استندبای: 220 ساعت

nokia-6210-navigator.jpg

Nokia N78

قيمت : 358000 تومان ‌‌- گارانتي 18 ماهه خدمات پارسه (ساخت چین) 379000 تومان - گارانتي 18 ماهه خدمات پارسه (ساخت فنلاند)

گوشی همراه نوکیا N78 مدل دیگری است که در این‌جا معرفی می‌شود. این گوشی شباهت زیادی به مدل نوکیا N96 دارد و همان طور که می‌دانید بر اساس مدل N81 طراحی شده است. نوکیا N78 ابعادی برابر با 15.1×49×113 میلی‌متر دارد. وزن آن نیز 101.8 گرم است.
صفحه نمایش به کار رفته در نوکیا N78 یک صفحه نمایش 16 میلیون رنگی 2.4 اینچی QVGA نوع TFT است. این صفحه نمایش کیفیت خوبی دارد و مطمئنا از کار با آن راضی خواهید بود.
این گوشی از دیگر مدل‌های سری N است که از 4 باند GSM/GPRS/EDGE و دو باند HSDPA پشتیبانی می‌کند. سیستم عاملی که نوکی 1200 mAh ا N78 بر اساس آن کار می‌کند سیمبین سری 60 و نسخه FP2 است.
دوربین به کار رفته در نوکیا N78 یک دوربین 3.15 مگاپیکسلی مجهز به اتوفوکوس، لنز کارل زایس، قابلیت ضبط تصویر به صورت VGA با سرعت 15 فریم در ثانیه می‌باشد که کیفیت خوبی دارد. هم‌چنین، توانایی اجرای کلیپ‌های ویدیویی با سرعت 30 فریم در ثانیه نیز وجود دارد.
گوشی همراه نوکیا مدل N78 در واقع یک کامپیوتر مجهز به قابلیت‌های چندرسانه‌ای است که امکان پخش فایل‌های مختلف موسیقی، جستجو و عکاسی را فراهم آورده است. این گوشی از کارت حافظه microSD پشتیبانی می‌کند. حافظه داخلی آن نیز 70 مگابایت می‌باشد.
با نوکیا N78 می‌توانید به اینترنت دست‌رسی داشته باشید. برای این کار مرورگر WAP 2.0 در نظر گرفته شده که سرعت خوبی دارد. حتی می‌توانید عکس یا فایل‌های تصویری خود را مستقیما از روی گوشی بر روی سایت‌هایی مثل Ovi، Flickr یا YouTube به اشتراک بگذارید. جالب نیست؟
باتری مصرفی N78 از نوع 1200 mAh می‌باشد که به شما امکان می‌دهد برای مدتی معادل 320 ساعت در حالت استندبای و 4 ساعت و 20 دقیقه در حالت مکالمه مفید کار کنید.
از دیگر ویژگی‌های این گوشی می‌توان به قابلیت A-GPS، Wi-Fi، پشتیبانی از سرویس خبری RRS، Java MIDP 2.0، دیکشنری T9، مبدل 3.5 اینچی و رادیو FM اشاره کرد. پخش کننده آن نیز کیفیت خوبی دارد و از فرمت‌های مختلف MP3/M4A/AAC/eAAC+/WMA پشتیبانی می‌کند. پیش بینی می‌شود که نوکیا N78 در سه‌ ماهه‌ی سوم سال 2008 به بازارهای جهانی عرضه شود.

مشخصه‌های اصلی گوشی همراه نوکیا مدل N78:

• یک گوشی هوشمند مبتنی بر سیستم عامل سیمبین سری 60
• صفحه نمایش 2.4 اینچی 16 میلیون رنگی TFT
• دوربین 3.15 مگاپیکسلی مجهز به فوکوس اتوماتیک، لنز کارل زایس و فلاش
• قابلیت ارسال و دریافت پیام‌های SMS ، MMS، ایمیل و پیام های فوری
• زنگ‌های پلی فونیک 64 کاناله و MP3
• پشتیبانی از قابلیت‌های نسل سوم
• مجهز به کارکرد A-GPS
• پشتیبانی از Java MIDP 2.0
• هندزفری داخلی
• حافظه داخلی 70 مگابایتی با پشتیبانی از کارت‌ حافظه microSD
• باتری یون لیتیوم 1200 mAh
• ابعاد: 15.1×49×113 میلی‌متر
• وزن: 101.8 گرم

nokia-n78-phone.jpg

N 81 8GB

قيمت : 386000 تومان ‌‌- با گارانتی 18 ماهه خدمات پارسه

اگر سوالي در مورد اين يكي داري تو صفحات قبل كامل توضيح دادم.

Nokia_N81_8GB%207.jpg

Nokia E66

قيمت : 499000 تومان ‌‌- گارانتي 18 ماهه خدمات پارسه

گوشی همراه نوکیا مدل E66 در ماه ژوئن سال 2008 میلادی به بازار معرفی شد. این گوشی یکی دیگر از مدل‌های سری E نوکیا ست که به صورت کشویی طراحی شده است. E66 طراحی زیبا و بسیار خوبی دارد. بی‌نهایت خوش‌دست است و از نگه داشتن آن خسته نخواهید شد. E66 ابعادی با اندازه‌های 13.6×49.5×107.5 میلی‌متر دارد و وزن آن نیز 121 گرم است. گوشی همراه نوکیا مدل E66 را می‌توان جای‌گزین مناسبی برای مدل نوکیا E65 به شمار آورد.
قابلیت‌های Wi-Fi، GPS و سیستم‌ عامل سیمبین سری 60 از مشخصه‌های اصلی این گوشی هستند. نوکیا E66 تقریبا همان کارکردهایی را دارد که در مدل E71 می‌بینیم، با این تفاوت که نوکیا E66 به صفحه کلید QWERTY مجهز نیست. E66 در مقایسه با E71 اندازه‌ی نسبتا جمع و جورتری دارد.
صفحه نمایش به کار رفته در نوکیا E66 یک نمایش‌گر 2.4 اینچی 16 میلیون رنگی TFT است که رزولوشنی برابر با 240×320 پیکسل دارد. این نمایش‌گر کیفیت بسیار خوبی داشته و از کار با آن راضی خواهید بود.
نوکیا E66 به پورت مادون قرمز (Infrared) و پورت‌های microUSB و بلوتوث (به همراه A2DP و EDR) مجهز شده است. از دیگر مشخصه‌های به کار رفته در این گوشی می‌توان به قابلیت ارسال و دریافت پیام‌های SMS، MMS، IM و ای‌میل اشاره کرد. در نوکیا E66 از سرویس‌های مختلفی مانند Gmail، Yahoo! Mail، Hotmail، Nokia Intellisync Wireless Email، System Seven وVisto Mobile پشتیبانی می‌شود. زنگ‌های پلی‌فونیک، مونوفونیک، MP3 و True Tones با قابلیت دانلود ویژگی‌های دیگر این گوشی به شمار می‌روند.
حافظه‌ی داخلی نوکیا E66 یک حافظه‌ی 110 مگابایتی است که با استفاده از کارت‌های microSD حداکثر تا 8 گیگابایت قابل افزایش است.
مرورگر WAP 2.0/xHTML، رادیو FM، جاوا MIDP 2.0، کارکردA-GPS ، مشخصه‌ی Push to talk، شماره‌گیر صوتی، دستوردهی صوتی، برنامه‌هایOffice ، پخش‌کننده‌یMP3/AAC/MPEG4 و هندزفری داخلی مشخصه‌های دیگری هستند که در این گوشی می‌بینید.
دوربین به کار رفته در گوشی همراه E66 یک دوربین 3.15 مگاپیکسلی با تصاویر 2048×1536 پیکسلی است که قابلیت‌های خوب و کارآمدی مثل اتوفوکوس، فلاش و قابلیت فیلم‌برداری به صورت VGA و حداکثر سرعت 22 فریم بر ثانیه را ارایه می‌کند. دوربین دیگری هم برای مکالمه‌های تصویری در نظر گرفته شده است.
باتری مصرفی نوکیا E66 یک باتری یون لیتیوم 1000 mAh نوع BL-4U می‌باشد که حداکثر برای مدتی برابر با 7 ساعت و 30 دقیقه مکالمه‌ی مفید و 264 ساعت حالت استندبای عمر می‌کند.

مشخصه‌های اصلی گوشی همراه نوکیا مدل E66:

• پشتیبانی از باندهای GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 و HSDPA 850 / 2100
• سیستم‌ عامل سیمبین سری 60
• نمایش‌گر 2.4 اینچی 16 میلیون رنگی TFT با رزولوشنی برابر با 240×320 پیکسل
• دوربین 3.15 مگاپیکسلی با تصاویر 2048×1536 پیکسلی
• قابلیت فیلم‌برداری به صورت VGA با حداکثر سرعت 22 فریم بر ثانیه
• حافظه‌ی 110 مگابایتی با پشتیبانی از کارت‌های microSD حداکثر تا 8 گیگابایت
• Wi-Fi
• باتری یون لیتیوم 1000 mAh نوع BL-4U
• ابعاد: 13.6×49.5×107.5 میلی‌متر
• وزن: 121 گرم
• مدت زمان مکالمه: 7 ساعت و 30 دقیقه
• مدت زمان استندبای: 264 ساعت

nokia-e66-mobile-phone.jpg

Nokia N82

قيمت : 426000 تومان ‌‌- گارانتي 18 ماهه پارسه 438000 تومان - گارانتي 18 ماهه پارسه (ساخت فنلاند)

فرصت داشتن عکس‌های خوب را از دست داده‌اید؟ دوربین 5 مگاپیکسلی بسیار کارآمد مجهز به فلاش Xenon، HSDPA یا Wi-Fi ندارید؟ هیچ مشکلی نیست. با نوکیا N82 کارتان راحت می‌شود. گوشی موبایل نوکیا N82 گوشی کارآمد و در عین حال زیبایی است که در این‌جا معرفی می‌شود.
نوکیا N82 گوشی زیبایی است. صفحه کلید خوبی هم دارد. بلندگوهای استریوی این گوشی در سمت راست آن قرار دارند. کلید دوربین در سمت راست قرار گرفته است. این گوشی ابعادی برابر با 17.3×52×112 میلی‌متر دارد. وزن آن نیز 114 گرم است. نوکیا N82 شباهت زیادی به مدل نوکیا N95 دارد. با مقایسه این دو گوشی‌ شباهت‌های زیادی را بین آ‌ن‌ها خواهید دید. برای مثال، هر دو گوشی به دوربین 5 مگاپیکسلی و GPS داخلی به همراه پشتیبانی از A-GPS مجهز هستند. مبدل صوتی 3.5 میلی‌متری، HSDPA و 802.11b/g وایرلس از دیگر ویژگی‌های این دو گوشی به شمار می‌روند.
گوشی موبایل نوکیا مدل N82 با نوکیا N95 تفاوت‌هایی هم دارد. شکل ظاهری این دو با هم فرق می‌کند. نوکیا N95 به صورت کشویی طراحی و ساخته شده است. کمی بلندتر و در عین حال، سنگین‌تر است. اما N82 به صورت ساده طراحی شده است.
در مورد دوربین N82 نیز می‌توان گفت که کیفیت بسیار خوبی دارد. این دوربین یک دوربین 5 مگاپیکسلی با رزولوشن 1944×2592 پیکسل است که به لنز Carl Zeiss، فوکوس اتوماتیک، فلاش Xenonمجهز شده است. در این گوشی دوربین دیگری نیز با کیفیت CIF برای مکالمه‌های تصویری در نظر گرفته شده است. از بارزترین ویژگی نوکیا N82 می‌توان به فلاش Xenon اشاره کرد که شبیه گوشی‌های سونی‌اریکسون،‌ مدل‌های K810i و K850i می‌باشد. همان طور که می‌دانید دوربین‌های فلاش‌دار در شرایط کم‌نور به داشتن عکس‌های به‌تر و باکیفیت‌تر کمک زیادی می‌کنند.
باتری مصرفی آن نیز یک باتری 1,050mAh است که برای مدتی معادل 225 ساعت استندبای و 4 ساعت و 20 دقیقه مکالمه مفید عمر می‌کند. این گوشی به اتصال microUSB مجهز است، اما در مدل N95 از miniUSB بهره گرفته شده است. حافظه داخلی گوشی همراه نوکیا مدل N82 یک حافظه 100 مگابایتی است. اما یک عدد کارت حافظه microSD دو گیگابایتی به همراه آن ارائه شده است.
صفحه نمایش نوکیا N82 یک صفحه نمایش 2.4 اینچی 16 میلیون رنگی TFT با رزولوشن QVGA است. این صفحه نمایش کیفیت خوبی دارد. در این گوشی از زنگ‌های پلی‌فونیک، مونوفونیک، MP3 و True Tones پشتیبانی می‌شود.

مشخصه‌های اصلی گوشی همراه نوکیا مدل N82:

• صفحه نمایش 2.4 اینچی 16 میلیون رنگی TFT با رزولوشن QVGA
• دوربین 5 مگاپیکسلی با رزولوشن 1944×2592 پیکسل مجهز به لنز Carl Zeiss، فوکوس اتوماتیک، فلاش Xenon
• مبدل صوتی 3.5 میلی‌متری
• HSDPA
• 802.11b/g وایرلس
• پشتیبانی از زنگ‌های پلی‌فونیک، مونوفونیک، MP3 و True Tones
• باتری 1,050mAh
• ابعاد: 17.3×52×112 میلی‌متر
• وزن: 114 گرم
• مدت زمان مکالمه: 4 ساعت و 20 دقیقه
• مدت زمان استندبای: 225 ساعت

07_n82_lowres.jpg

تا باشه از اين پولا باشه!:biggrin1:
ببين من خودم 6210 رو نديدم ولي N78 واقعاً گوشيه جالب و زيبايي هست و طراحيش بسيار شبيه N96 نوكياست. N81 كه عشقه منه!:biggrin1: N82 هم گوشيه واقعاً خوبيه از هر نظر. امكاناتش فوق العادست. مخصوصاً منوي Game گوشي! (اين نكترو من به همه ميگم) از برندهاي ديگه هم ميتونستم بزارم ولي زياد جالب نبودند مثلاً i-mate و HTC بود ولي قديمي بودند.
در مورد W960 بايد بگم گوشيه خوبيه كه يكي از همون مزيتهاش همون 8GIG بودنشه!:biggrin1:
G900 هم گوشيه توپيه با دوربين 5 مگاپيكسلش ولي من اگه بودم اصلاً سوني اريكسون نميگرفتم البته چون نظر شخصيمه گفتم!:biggrin1: اصلاً از گوشيهاش خوشم نمياد.

MOHSENKHORE

کاربر سایت
Jul 5, 2008
30
نام
محسن
APPLE IPHONE

راستش من شیفته ی apple iphone شدم ، در ضمن شیراز هم هستم .عزمم رو جزم کرده بودم که یه iphone 3g بردارم ولی یکم که توی Net در موردش بررسی کردم دودل شدم حالا چند تا سوال دارم ممنون میشم اگه بهم جواب بدین
1. اولا با توجه به مشکل آنلاک کردن و آنتن دهی و این حرفا (بدون در نظر گرفتن سایر مشکلات بلوتوث و ترک خوردن و داغ شدن و...) اصلا بخرم یا نه؟؟؟
2. 3g بخرم یا classic ؟
3. قیمت هرکدومشون(8gb)توی بازار چنده؟ آخه من از بعضیا می شنوم بالای 1 هست از بعضیا می شنوم 500 حتی در مورد 3g یه مغازه بهم گفت ندارم ولی میارم با قیمت حدود 300 ، بالاخره کدوم درسته؟!
4.اگه در مورد آنلاک هم یکم برام توضیح بدید واقعا لطف کردید ، یعنی می خوام بدونم برای آنلاک کردن هم هزینه داره یا نه؟ ،یه بار آنلاک کنی برای همیشه هست یا نه هر مدت یه بار باید آنلاک شه؟
5. بگم برام از کویت بیارن بهتره یا همینجا بگیرم؟

آخرین ویرایش:

M A X

کاربر سایت
Jul 22, 2008
672
دوستان من یه n95 کلاسیک دارم میخام قابشو عوض کنم یه دونه مشکی بندازم ولی شنفتم بعضیها عوض کردن به lcd شون فشار اومده سوخته به نظر شما این کارو بکنم ؟؟؟

amin-na

کاربر سایت
Jun 30, 2008
66
oveis_timblandجان خیلی ممنون از راهنمایی خوبت.منم از سونی زیاد خوشم نمیومد ولی از نوکیام خسته شدم.همه گوشیهای سری n شبیه هم هستن.من تا الان فقط نوکیا میخریدم.حالا میخوام یکم تفاوت ایجاد کنم سونی بگیرم از w960 هم خوشم اومده.میشه قیمت الانش رو بدی.ممنون;)

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
oveis_timblandجان خیلی ممنون از راهنمایی خوبت.منم از سونی زیاد خوشم نمیومد ولی از نوکیام خسته شدم.همه گوشیهای سری n شبیه هم هستن.من تا الان فقط نوکیا میخریدم.حالا میخوام یکم تفاوت ایجاد کنم سونی بگیرم از w960 هم خوشم اومده.میشه قیمت الانش رو بدی.ممنون;)

W960 قلمش پلاستیکیه و هاردشم اگر پر بشه سنگین میشه.کلا گوشی راضی کننده ای نیست.C902 سونی اریکسون بخر.

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
. اولا با توجه به مشکل آنلاک کردن و آنتن دهی و این حرفا (بدون در نظر گرفتن سایر مشکلات بلوتوث و ترک خوردن و داغ شدن و...) اصلا بخرم یا نه؟؟؟
خوب اين بستگي به خودت داره. ببين ميتوني از اينا بگذري يا نه! با خودت فكر كن كه بلوتوث نميتوني بگيري، ممكنه وسط حرف زدنت آنتن بره و حرفت قطع شه و هزارو يك نكته كه خودت بهش اشاره كردي.
. 3g بخرم یا classic ؟
.
به نظر من 3g بهتره.
3. قیمت هرکدومشون(8gb)توی بازار چنده؟ آخه من از بعضیا می شنوم بالای 1 هست از بعضیا می شنوم 500 حتی در مورد 3g یه مغازه بهم گفت ندارم ولی میارم با قیمت حدود 300 ، بالاخره کدوم درسته؟!
ببين كسي قيمت دقيق نميتونه بهت بگه براي اينكه Apple تو ايران نمايندگي نداره. ببين با عقل جور در مياد بري يك ايفون كه كم كم 600-700 بايد باشرو بري 300 بخري؟! شك نكن زير قيمت 500 تومان چيني هست كه اگه كنار هم بزاري يك نقطش با هم فرق نداره. توي ساير بندها چيني ها يك تغييري ميدادند نهايتاً در اسم مدل گوشي ولي در Iphone همچين كاري نكردند.
4.اگه در مورد آنلاک هم یکم برام توضیح بدید واقعا لطف کردید ، یعنی می خوام بدونم برای آنلاک کردن هم هزینه داره یا نه؟ ،یه بار آنلاک کنی برای همیشه هست یا نه هر مدت یه بار باید آنلاک شه؟
‌ُدر اين مورد اطلاعات كافي ندارم ولي ميتوني يك سر به اين لينك بزني. ولي در كل كار خطرناكيه چون اگر كوچكترين اشتباه در كارت داشتي باشي ممكنه كيتهاي گوشيت از بين بره و بسوزه!
5. بگم برام از کویت بیارن بهتره یا همینجا بگیرم؟
ببين قيمت اونجا چقدره بعد با قيمت اينجا مقايسه كن. اگه اونجا مطمعن هست و ميدوني اگر خراب شد يا مشكل پيدا كردميتوني بفرستي كه خوبه. در كل يك سري مزيت ها داره و يكسري معايب ها بايد يكم سنجيده عمل كني كه بعداً پشيمون نشي.
اگر توي دبي يا همون امارات يك آشنا داشته باشي خيلي خوبه من خودم پسر عمم اونجا زندگي ميكنه و سالي 2-3 بار مياد ايران براي همين من هرچي بخوام بهش ميگم مياره. البته بعضي چيزا! مثلاً نوت بوك از همينجا بگيري راحت 300-400 تومان تو جيب خودت ميمونه! بازي همينطور! ولي سيستم هاي سوتي از اونجا بگيري بعد ايران بفروشي 500-600 تومان تو جيبت ميره!:biggrin1:
دوستان من یه n95 کلاسیک دارم میخام قابشو عوض کنم یه دونه مشکی بندازم ولی شنفتم بعضیها عوض کردن به lcd شون فشار اومده سوخته به نظر شما این کارو بکنم ؟؟؟
پيشه نمايندگي نوكيا برو و سوال كن. ولي من چنين چيزي نشنيدم.
قيمتش بايد نزديك 465000 تومان باشه.

lovly_boy_sajad

کاربر سایت
Aug 17, 2007
49
سلام

دوستان من می خوام بدونم چطوری می تونم روی n95 8gb فیلم بریزم . دز ضمن اهنگ می خوام بریزم با برنامه 3gp کیفیتش بد میشه اگه راهنمایی کنید ممنون میشم در ضمن از oveis_timbland هم ممنونم بابت راهنماییشون

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
دوستان من می خوام بدونم چطوری می تونم روی n95 8gb فیلم بریزم . دز ضمن اهنگ می خوام بریزم با برنامه 3gp کیفیتش بد میشه اگه راهنمایی کنید ممنون میشم در ضمن از oveis_timbland هم ممنونم بابت راهنماییشون

كابل USB گوشيتو به كامپيوتر و خود گوشيت وصل ميكني و بعد از روي گوشيت گزينه File Transfer يا Mass Storage رو ميزني كه در اين حالت گوشيت Offline ميشه. بعد محتواي داخل گوشيت به صورت يك درايو داخل كامپيوترت مياد كه ميتوني هرچي خواستي جا به جا كني. چرا 3GP ميريزي تو گوشيت؟ مگه MP4 پشتيباني نميكنه؟

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
آخرین ویرایش:

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
سلام دوستان ..

من یه N95 8GB دارم .. دیشب سقوط آزاد داشت .. البته ارتفاع زیادی نبود ( از تخت تا زمین ) ولی مشکلی که الآن دارم اینه که این قسمت بالا که رو قسمت زیرین اسلاید میشه کمی شل شده و وقتی با جویستیک ور میرم حس میکنم قسمت بالا کلا بالا پایین میره !! من N95 های دوستامو خیلی دیدم این مشکلو داشته باشه و میترسیدم یه روز این بلا سرم بیاد که اومد :) کسی میدونه راه حل چیه که مثله اول برگرده ؟

[DOG]

کاربر سایت
Aug 28, 2006
644
نام
mili
من یه N95 8GB دارم .. دیشب سقوط آزاد داشت .. البته ارتفاع زیادی نبود ( از تخت تا زمین ) ولی مشکلی که الآن دارم اینه که این قسمت بالا که رو قسمت زیرین اسلاید میشه کمی شل شده و وقتی با جویستیک ور میرم حس میکنم قسمت بالا کلا بالا پایین میره !! من N95 های دوستامو خیلی دیدم این مشکلو داشته باشه و میترسیدم یه روز این بلا سرم بیاد که اومد کسی میدونه راه حل چیه که مثله اول برگرده ؟

خوب شدنی نیست فقط سعی کن زیاد باز و بستش نکنی مال منم همینطوری شده اگرم سرویسش کنی زیاد فرقی نمی کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر