موبايل!

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
نوشته شده توسط [DOG];502982:
خوب شدنی نیست فقط سعی کن زیاد باز و بستش نکنی مال منم همینطوری شده اگرم سرویسش کنی زیاد فرقی نمی کنه

ای بابا .. حالمو گرفت .. البته من حوصلم که سر بره باز و بستش میکنم از دو طرف :)

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
4.اگه در مورد آنلاک هم یکم برام توضیح بدید واقعا لطف کردید ، یعنی می خوام بدونم برای آنلاک کردن هم هزینه داره یا نه؟ ،یه بار آنلاک کنی برای همیشه هست یا نه هر مدت یه بار باید آنلاک شه
بله اگه بدی بیرون پول میگیرن ازت آنلاک کردنش هم برای همیشه هست تا زمانی که بخوای به یه Frimware دیگه ارتقا بدی که دوباره باید Unlock بشه
ولي در كل كار خطرناكيه چون اگر كوچكترين اشتباه در كارت داشتي باشي ممكنه كيتهاي گوشيت از بين بره و بسوزه!
خنده دار ترین حرف عمرم رو شنیدم :laughing:
واقعا میشه ربط اینکه شما به صورت نرم افزاری بیایی گوشی رو آنلاک کنی با سوختن سخت افزار های گوشی در چیه ؟؟ !!! :laughing:
آنلاک کردن گوشی iPhone یه بچه 8 ساله هم اگه بیاریش تو 20 دقیقه انجام میده آسون ترین کار ممکن هست این کار ;)
ممكنه وسط حرف زدنت آنتن بره و حرفت قطع شه و هزارو يك نكته كه خودت بهش اشاره كردي.
یه لطف کنید شما از چیزی ازش اطلاع ندارید صحبت نکنید . !!
این اتفاق هیچ وقت نمیفته من نمیدونم اینا رو از کجا میارین !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :eek:
بعد اینکه گوشی آنلاک شد در صورتی که IMEI گوشی تو شبکه نباشه میشه خیلی راحت IMEI اون رو با یه گوشی دیگه تغییر داد و این مشکل رو برای همیشه از بین برد ;)و یا IMEI رو از طریق سایت mci.ir وارد شبکه کرد
شك نكن زير قيمت 500 تومان چيني هست كه اگه كنار هم بزاري يك نقطش با هم فرق نداره. توي ساير بندها چيني ها يك تغييري ميدادند نهايتاً در اسم مدل گوشي ولي در Iphone همچين كاري نكردند.
:laughing: جدا دیگه نمیشد نخندید . همه گوشی ها iPhone ساخت چین و طراحی کالیفرنیای آمریکا هست
اونایی که شما میگی تایوانی هست.
گه اونجا مطمعن هست و ميدوني اگر خراب شد يا مشكل پيدا كردميتوني بفرستي كه خوبه
تو تهران تعمیرات تخصصی iPhone وجو داره و خیلی هم کارشون درسته خیلی حرفه ای کار میکنن و از این نظر هم مشکلی نداره ;)
-----------------------------
در رابطه با قیمت هم شما از ایران نخری خیلی به صرفست من خودم 8 9 ماه پیش بود گرفتم
از دبی 530 تومن ( 8GIG ) در صورتی که همون موقع تو ایران من سوال کردم بالای 800 تومن بود
در رابطه با مدل هم تنها فرق بین دو مدل 3G و 2G ها اینه که 3G 22% نازک تره و باتریش عمره بیشتری داره و GPS و 3G داره همین
یه توضیحم در رابطه با iPhone اوریجینال و با تایوانی ها بدم واسه تشخیصش
اونم اینه که iPhone های تایوانی بلوتوثشون برای Sent Or Received Data هست در واقع میشه بلوتوث بازی کرد ! و اینکه این مدل Memory Micro SD میخوره دوربینش علاوه بر اینکه عکس میگیره فیلمبرداری هم می کنه ( البته امکان فیلمبرداری با آیفون اوریجینال هم با برنامه ها جانبی هست ) گوشی آیفون اوریجینال باتری هاشون شرکتی و آکبند یعنی فقط خوده شرکت تعویض میکنه اما آیفون تایوانی خیلی راحت خودتون میتونید این کارو بکنید و اینکه نیازی هم به آنلاک کردن نداره و خیلی راحت با همه اپراتور ها آتن میده !
اگه هم کسی گوشی iPhone داره و تو آنلاک کردنش مشکل داره من در خدمتشم سوالاتتون رو بگید جواب میدم ;)

آخرین ویرایش:

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
خب من يك چند روزي نبودم. مثل اينكه بعضي از دوستان بي شك از بهترين و تخصصي ترين فنون تعميرات گوشي با خبرند!
خنده دار ترین حرف عمرم رو شنیدم :laughing:
واقعا میشه ربط اینکه شما به صورت نرم افزاری بیایی گوشی رو آنلاک کنی با سوختن سخت افزار های گوشی در چیه ؟؟ !!! :laughing:
اولاً من گفتم در اين زمينه تخصصي ندارم (اگر درست ميخونديد ميديديد) من براي اينكه جواب سوال اين دوستمون رو پيدا كنم هم رفتم از چندجا (تعميرات تخصصي موبايل) سوال كردم كه اين كار خطراتي داره يا نه كه اين جوابي كه من به دوستمون دادم دقيقاً همون جواب بود. نه كمتر ونه بيشتر.
آنلاک کردن گوشی iPhone یه بچه 8 ساله هم اگه بیاریش تو 20 دقیقه انجام میده آسون ترین کار ممکن هست این کار ;)
نمرديم و همچين چيزي رو هم شنيديم! بچه هاي 8 ساله چه پيشرفتي داشتند در اين چند سال!!
یه لطف کنید شما از چیزی ازش اطلاع ندارید صحبت نکنید . !!
به روي چشم
این اتفاق هیچ وقت نمیفته من نمیدونم اینا رو از کجا میارین !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :eek:
بعد اینکه گوشی آنلاک شد در صورتی که IMEI گوشی تو شبکه نباشه میشه خیلی راحت IMEI اون رو با یه گوشی دیگه تغییر داد و این مشکل رو برای همیشه از بین برد ;)و یا IMEI رو از طریق سایت mci.ir وارد شبکه کرد
اين مشكل رو من به چشم خودم ديدم كه ميگم. شما تمامي گوشيهاي آيفون رو تست كردي كه ميگي؟ يكم سنجيده تر پست بديد.
:laughing: جدا دیگه نمیشد نخندید . همه گوشی ها iPhone ساخت چین و طراحی کالیفرنیای آمریکا هست
اونایی که شما میگی تایوانی هست.
اونايي كه من ميگم دقيقاً ساخت چين و از نوع بدون كيفيت آيفون هستند
در رابطه با مدل هم تنها فرق بین دو مدل 3G و 2G ها اینه که 3G 22% نازک تره و باتریش عمره بیشتری داره و GPS و 3G داره همین
شما اينارو يادت رفت كه بگي 3G بيشتر داغ ميكنه و اسپيكر و ميكرو آيفون و Flush Headphone Jackش بهتر شده.
ممنون ميشم اگر ميخواهيد بحث كنيد كار رو به فروم نكشونيد. تو Profile بديد ممنون ميشم.

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
اين مشكل رو من به چشم خودم ديدم كه ميگم. شما تمامي گوشيهاي آيفون رو تست كردي كه ميگي؟ يكم سنجيده تر پست بديد.
جواب بقیه رو ندم بهتره چون ظاهرا عادت کردین هر چی دیدید و شنیدید رو بیان کنید
اگه میدونستید IMEI یه گوشی چیه اینقدر سنجیده حرف نمیزدی :-"
اولاً من گفتم در اين زمينه تخصصي ندارم (اگر درست ميخونديد ميديديد) من براي اينكه جواب سوال اين دوستمون رو پيدا كنم هم رفتم از چندجا (تعميرات تخصصي موبايل) سوال كردم كه اين كار خطراتي داره يا نه كه اين جوابي كه من به دوستمون دادم دقيقاً همون جواب بود. نه كمتر ونه بيشتر.
وصل کردن گوشی به کابل USB و کلیک کردن چند تا گزینه با موس می تونه چه خطاراتی داشته باشه من نمیدونم !!

آخرین ویرایش:

Ramin_x360

کاربر سایت
Aug 9, 2007
169
hot goalجان دیدم داری درباره ی ایفون حرف میزنی گفتم چنتا سوال درموردشش ازت بپرسم البته قبلا پرسیدم اما کسی جواب نداد
1.چجوری میشه تو ایفون برنامه ریخت؟
2.چجوری میشه بازی ریخت؟
3.یه سایت خوب برا دانلود برنامه هاش بگو؟
4.وقتی گوشی هنگ میکنه چیکارش کنم؟مثلا چند روز پیش هنگ کرد .تا شارجش تموم شد خوب شد.
5.اون برنامه ای که میشه بازی های پلی1 رو روش اجراش کرد .لینک دانلودشو میدی؟چجوری بریزم تو گوشی؟و هر چیز دیگه که لازمهدر این مورد
6.ممنون میشم جواب بدی:love:

spy

کاربر سایت
Feb 22, 2007
155
دوستان به نظر شما چه گوشي هايي با بودجه ي 300 -350 تومن خوبه؟
در ضمن كاربرد هم كارهاي عادي است؟ نظرتون راجع به P1 چيه؟
در ضمن يك شركت گارانتي معتبر براي گوشي هاي sonyericsson بگيد

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
دوستان به نظر شما چه گوشي هايي با بودجه ي 300 -350 تومن خوبه؟
صفحه 274 رو بخون جواب سوالتو ميگيري.
در ضمن كاربرد هم كارهاي عادي است؟ نظرتون راجع به P1 چيه؟
گزينه بسيار مناسبي با اين بودجه ميتونه باشه كه از هر لحاظ گوشي خوبيه. صدا، عكس، كيفيت تصوير و كلاً همه چيز عاليست.
در ضمن يك شركت گارانتي معتبر براي گوشي هاي sonyericsson بگيد
سيتادل تله كام نماينده رسمي سوني اريكسون در ايران است.

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
hot goalجان دیدم داری درباره ی ایفون حرف میزنی گفتم چنتا سوال درموردشش ازت بپرسم البته قبلا پرسیدم اما کسی جواب نداد
1.چجوری میشه تو ایفون برنامه ریخت؟
2.چجوری میشه بازی ریخت؟
3.یه سایت خوب برا دانلود برنامه هاش بگو؟
4.وقتی گوشی هنگ میکنه چیکارش کنم؟مثلا چند روز پیش هنگ کرد .تا شارجش تموم شد خوب شد.
5.اون برنامه ای که میشه بازی های پلی1 رو روش اجراش کرد .لینک دانلودشو میدی؟چجوری بریزم تو گوشی؟و هر چیز دیگه که لازمهدر این مورد
6.ممنون میشم جواب بدی:love:
1- با برنامه ibrickr version 0.91 یا PC Suite
2- با برنامه ibrickr version 0.91 یا PC Suite
3- والله من برنامه زیاد نریختم رو گوشی ولی سایت i-phone.ir شاید به کارت بیاد
4- من همچین مشکلی نداشتم . شاید بد انلاک کردن شما یه بار دیگه Restore و Unlock کن احتمالا مشکلت حل میشه
5- http://mobilestan.net/showthread.php?t=31409
6- خواهش می کنم

spy

کاربر سایت
Feb 22, 2007
155
صفحه 274 رو بخون جواب سوالتو ميگيري.

گزينه بسيار مناسبي با اين بودجه ميتونه باشه كه از هر لحاظ گوشي خوبيه. صدا، عكس، كيفيت تصوير و كلاً همه چيز عاليست.

سيتادل تله كام نماينده رسمي سوني اريكسون در ايران است.
من بين K850 و P1 موندم به نظرتون كدو م بيشتر ارزش خريد داره؟

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
من بين K850 و P1 موندم به نظرتون كدو م بيشتر ارزش خريد داره؟
من P1 رو ترجيح ميدم چون كار با دكمه هاي K850 كمي كار آدم رو در موقع اس ام اس زدن سخت ميكنه. ولي اگر از نظر دوربين بخواي K850 بهتره. ولي چون شما ميگي براي كارهاي عادي گوشي رو لازم داري به نظرم P1 گزينه مناسب تريست.

A.N.X

کاربر سایت
Dec 6, 2007
575
نام
علی
من هم تا حدود یک ماه دیگه قراره که موبایل بگیرم. ولی یکم در انتخاب گوشی شک دارم. من دو تا موبایل را مدنظر گرفتم که N78 , K850 است. 78 را بدلیل wi-fi و 16 میلیون رنگش خیلی مورد توجه من قرار گرفته ولی دوربین 850 آدم را خیلی قلقلک میده:biggrin1: واقعا دو به شک موندم:( قیمتها هم که تقریبا برابر است. اگر میشود راهنمایی کنید و دلیل خود را هم بگویید. با تشکر.

کسی نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
من هم تا حدود یک ماه دیگه قراره که موبایل بگیرم. ولی یکم در انتخاب گوشی شک دارم. من دو تا موبایل را مدنظر گرفتم که N78 , K850 است. 78 را بدلیل wi-fi و 16 میلیون رنگش خیلی مورد توجه من قرار گرفته ولی دوربین 850 آدم را خیلی قلقلک میده:biggrin1: واقعا دو به شک موندم:( قیمتها هم که تقریبا برابر است. اگر میشود راهنمایی کنید و دلیل خود را هم بگویید. با تشکر.

سلام به نظر من N78 بگير.
چون گوشي بسيار شيكي هست و بسيار شبيه N96!! كار كردن با دكمه هاش هم به نظر من خيلي راحته. حالا حالا ها هم تو سر قيمتش نميخوره! يعني كلاً نوكيا همچين سيستمي داره! يك ويژگي جالبي هم كه داره كه البته فكر كنم N82 هم داشته باشه امكان ارسال عكس يا فايل تصويري از گوشي به سايت هاي Flickr و Youtube هست. در مورد K850 هم اينو ميتونم بگم كه دوربينش به نظر من (تاكيد ميكنم به نظر من) كيفيت يك دوربين 5 مگاپيكسلي رو نداره! كا كردن با دكمه هاشم بسيار مشكله ولي طراحي شيكي داره.

spy

کاربر سایت
Feb 22, 2007
155
ببخشيد دوستان من تو تبريز زندگي ميكنم و اينجا خيلي كم P1i پيدا ميشه؟ اين گوشي رو با گارانتي پارس گسترش (يك ساله ) ميدهند 315 تومن به نظرتون اينو بخرم ؟
در ضمن ميتونيد سايت هاي شركت هاي كامتل و شركت پارسه رو بذاريد تا ببينم كه مركز فروشش تو تبريز كجاست؟
نظرتون در موردد خريد اينترنتي چه مثلا از سايت Digikala به نظرتون قابل اعتماد هست؟ چون من تا حالا اين جوري خريد نكردم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر