موبايل!

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
من خواستم از سایت خود se گوشیم رو آپگرید کنم یه برنامه به اسم Update Service دان کردم حدود 24 مگ حجم داشت بعد گوشی رو وصل کردم و برنامه رو هم اجرا کردم اما هیچ اتفاق خواصی نیافتاد... :biggrin1:
از لینکی هم که بچه ها تو به وب سایت آموزشی برای این کار گزاشته بودن رفتم اما صفحه اشتباه بود
اگه می شه بگید برنامه ای که باید باهاش گوشیمو آپگرید کنم بزارید
p1i دارم خیلی وقته اما آپگریدش نکردم :-"
با تشکر
LeGoLaS

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
چرا کسی نییییییییییست؟؟؟؟
تو bluetooth هم یه مشکلی داشتم از هرکی می خوام چیزی بگیرم پسورد می خواد نمی شه یه جوری این پس خواستن رو غیر فعال کرد؟؟؟

Ramin_x360

کاربر سایت
Aug 9, 2007
169
دوستان میشه لینکه دانلود برنامه ای که میشه باهاش بازی های پلی1 رو تو ipod بازی کردو بدید؟ چون من حوصله گشتن تو تاپیکو ندارم اگه اموزشی هم هست لینکشو بگید:-"

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
من خواستم از سایت خود se گوشیم رو آپگرید کنم یه برنامه به اسم Update Service دان کردم حدود 24 مگ حجم داشت بعد گوشی رو وصل کردم و برنامه رو هم اجرا کردم اما هیچ اتفاق خواصی نیافتاد... :biggrin1:
تو سایت سونی اریکسون که کامل توضیح داده چی کار کنی! کجاشو نمیگیری؟ بگو من خیلی Update کردم تاحالا، بگو کجا موندی بهت توضیح میدم.
تو bluetooth هم یه مشکلی داشتم از هرکی می خوام چیزی بگیرم پسورد می خواد نمی شه یه جوری این پس خواستن رو غیر فعال کرد؟؟؟
برو اسم طرف رو از توی گروه بلوتوثت حذف کن یا فعالش کن.

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
تو سایت سونی اریکسون که کامل توضیح داده چی کار کنی! کجاشو نمیگیری؟ بگو من خیلی Update کردم تاحالا، بگو کجا موندی بهت توضیح میدم.
برو اسم طرف رو از توی گروه بلوتوثت حذف کن یا فعالش کن.
برنامه رو دان کردم حالا باید این مراحل رو برم؟؟؟؟
گوشی رو خاموش کنم سیم رو در بیارم و دوباره وصل کنم بعد به اینترنت وصل بشم از طریق برنامه آپ کنم درسته؟؟؟؟؟ گوشی من که کلید c نداره چی کار کنم ؟؟؟
راستی وقتی گوشی خاموشه دیگه چه نیازیه گوشی هم وصل باشه؟؟
یه سوال دیگه؟؟؟ با dial up حدودا چه قدر می کشه؟؟؟ چون می خوام همون قدر اکانت داشته باشم که یهو وسط کاری قطع نشه..!!!! حالا اگه قطع شد چی می شه؟؟؟؟ :cheesygri کارش تمومه؟؟؟
در مورد bluetooth هم خودش اتوماتیک می ره تو اون لیست نمی شه کاری کرد که نره؟؟؟
شرمنده طولانی شد :blushing:
ممنون
الان پسمتمو ویرایش کردم امتحان کردم برای bluetooth بازم پسورد می خواد تازه با پسورد هم که امتحان کردم sending failed میده
مشکل از چیه؟؟؟؟؟ آپدیت کنم درست می شه ؟؟؟؟ کاره دیگه ای نمی شه کرد؟؟؟؟
ممنون می شم کمک کنید

آخرین ویرایش:

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
تو پس مشکلت همون C بوده که کارت گیر کرده درسته؟ C توی P1 همون Backspace یا Delete که فکر کنم با فلش نشون داده!
در مورد بلوتوث هم من همین الان روی P1 امتحان کردم پسورد نمی خواست؟ ولی به نظرم یه جایی رو دستکاری کردی که اینطوری شده، چون وقتی طرف بره تو گروه گوشیت دیگه پسورد لازم نداره.

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
یعنی از هرکی بخوام bluetooth بگیرم باید پسورد بده بستون کنم؟؟؟؟:-" :cheesygri
شما نمی دونید تنظیماتش چه جوریه؟؟؟؟؟؟
راستی اپدیت چقدر می کشه با dial up ???

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
یعنی از هرکی بخوام bluetooth بگیرم باید پسورد بده بستون کنم؟؟؟؟:-" :cheesygri
آپديت كن شايد درست شد
راستی اپدیت چقدر می کشه با dial up ???
طول كه ميكشه مخصوصاً پاكت PC ها يكم بيشتر، به نظر اشتباه بخواي با ديال آپ آپديت كني، برو يك كافي نت كه ADSl2 يا ADSL معمولي داشته باشه، اينجوري هم وقتتو تلف نميكني هم پول كمتري ميدي هم تلفن اشغال نميشه.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
من بین دوتا گوشی که خوشم میاد موندم اگه یه نفر لطف کنه راهنماییم کنه ممنون میشم.
sony ericsson G900
samsung F-480

هر 2 گوشی های مسخره ای هستن.من با دوتاش کار کردم...
گوشی با چه امکاناتی می خوای... ؟ ;)

Sony Ericsson C902 چیز ردیفیه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر