موبايل!

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام
تو سایت اپرا که میرم واسه UIQ3 چیزی واسه دانلود نداره و گفته که روی UIQ 3 ها نصب هست ولی روی گوشی من نصب نیست واسه شمام این طوریه؟! (P1i)
l

خوب دلیلش اینه که Browser خود P1i همون Opera هست.

T- rex

کاربر سایت
May 24, 2008
101
نام
torobche
N93 خيلي حجمش زياده و بزرگه، جريان چيه معمولاً خانومها گوشي كوچيكتر مي پسندند؟;)
onlyN93i:biggrin1: nene :biggrin1:
[SIGPIC][/SIGPIC]
10nzspz.jpg

آخرین ویرایش:

doghri

کاربر سایت
Dec 7, 2006
504
نام
علیرضا !!!
N73 مطمئنا به دلیل امکانات بیشتر بهتره اما خوب 5610 هم گوشی خوشگلیه... ;)

مرسی عزیز ببین گوشی من N73 هست ولی موزیکالش نیست بعضی ها میگن صدا و کیفیت عکس برداری در گوشی 5610 از N73 بهتره آیا حقیقت داره؟ اگه درسته 3 سوت N73 را آب کنم:biggrin1:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
مرسی عزیز ببین گوشی من N73 هست ولی موزیکالش نیست بعضی ها میگن صدا و کیفیت عکس برداری در گوشی 5610 از N73 بهتره آیا حقیقت داره؟ اگه درسته 3 سوت N73 را آب کنم:biggrin1:

چون سری XPress Music هست خوب قطعا کیفیت صدای خوبی باید داشته باشه...اما دوربینش رو نمی دونم.

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
مرسی عزیز ببین گوشی من N73 هست ولی موزیکالش نیست بعضی ها میگن صدا و کیفیت عکس برداری در گوشی 5610 از N73 بهتره آیا حقیقت داره؟ اگه درسته 3 سوت N73 را آب کنم
صداش تو هدفون بدتر از N73 فقط جیغ میزنه خودشو جر میده:biggrin1:
هدفونش کنترل نداره!
صدای اسپیکرش ضعیفه
دوربینش از 1.3 ها بدتره!!! آوتو فوکوس و رزولوشنش بخوره تو سرش ، همه چیز رو آبرنگ میگیره
دوربین N73 رو با هیچی نمیشه مقایسه کرد خیییلی خداست ، (منظورم هم سطح های خودش بود)
سیستم عامل نداره (فایل منیجر جهنمی!!)
در کل گوشی چرتیه ، نسبت به 73 ، صفحه بهتر و مقاوم تر نسبت به نور خورشید داره ، جدیدتره ، خوش قیافه تره ، کشوییه ، موزیک پلیر جالبی داره
ولی N73 رو اگه مشکل خاصی نداری نفروش که بدجوری پشیمون میشی
------------------------------------------------------------------------------
Sony Ericsson W902
این گوشی خدااااااااست
5 مگاپیکسل دوربین تووپس
واکمن پلیر 3 ،
و درنهایت Xpressmusic باید بره پی کارش ، این گوشی Noise Canceling داره!!! شما Volume رو بزار 1/10 ، هدفونو بزار تو گوشت بگو یکی جیغ بزنه خودشو پاره کنه اره برقی بغل گوشت روشن کنه... ، شما از موزیکت لذت می بری:biggrin1:

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر