موبايل!

mostafa_cpp

کاربر سایت
Jan 29, 2006
977
نام
مصطفي
بازی هاش زیاد جالب نیست و به اسونی هم گیر نمیاد
مگه بازيهاي جاوا روش نصب نميشه ؟
فقط بازيهاي مخصوص N-gage روش نصب ميشه ؟

گوشي بسيار خوبيه ولي از معدود گوشي هايي هست كه مستقيما براي خانوم ها طراحي شده !
درسته ، حتي امكان عكس با در بسته ، دقيقا مثل آينه براي ميكاپ خانم ها ساخته شده !

e530.jpg

-------------

كس ديگه اي در باره N-Gage نظر نداره ؟!

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
نوشته شده توسط gamestation:
http://i4.tinypic.com/106biaf.jpg

امین این عکس رو نگاه کن توش یه نرم افزار موبایل نثبه ببین خودشه یا نه

در ضمن یه سایت برای آپلود عکس هم بگو ؟

سلام.
مطمئنی سی دی موبایلت رو نصب کردی؟؟؟؟
نه برنامه ی سونی اریکسون روش نصب نیست.
اسم ایکونش هم همین سونی اریکسون هست:cheesygri

http://www.pichub.com

مگه بازيهاي جاوا روش نصب نميشه ؟
فقط بازيهاي مخصوص N-gage روش نصب ميشه ؟

چرا بازی های جاوا هم روش نصب میشه;)
من کلا برای کلاسش گفتم اخه قیافه ی N-gage زیادجالب نیست:D همش که بازی نیست فکرش اونجاهاش رو هم بکن.
اینجا برو درباره مشخصات N-gage توضیحه کاملی داده

مثلا چرا یه موبایل مثله W800 نخری که که خیلی عالیه با کارایی عالی هم واکمن هست هم بازی های جاوا روش نصب میشه هم خوشگله هم دوربینش خداست هم ...:cool:

n-gage%28by_Mikesh%29.jpg

pic8.jpg

w800.png

:love:

mostafa_cpp

کاربر سایت
Jan 29, 2006
977
نام
مصطفي
مثلا چرا یه موبایل مثله W800 نخری که که خیلی عالیه با کارایی عالی هم واکمن هست هم بازی های جاوا روش نصب میشه هم خوشگله هم دوربینش خداست هم ...:cool:

امين ، سوني اريكيسون چقدر بهت ميده تبليغشو ميكني ؟ :)
نصف نصف :cheesygri

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
امین چرا نصب کردم به این اسم هست Sony Ericsson File Manager خوب نگاه کن

حتما خوب توجه نکردم درسته به همون اسم هست برو توش و مثل COM توش کپی پیست کن...

امين ، سوني اريكيسون چقدر بهت ميده تبليغشو ميكني ؟ :)
نصف نصف :cheesygri

اگه میخواست پول بده یکم بیتشر میداد تا برای PLAY STATION هم تبلیغ کنم :cheesygri نه اینکه برم تبلیغ X360 یکنم.:)

MIB

کاربر سایت
Apr 7, 2006
95
نام
اهورا
دوستان من می گم یه تاپیک برای Pocket pc بزنیم. البته به این دلیل اینجا مطرح کردم که اول ببینم چه قدر طرفدار داره که اگه اکثریت موافق بودن یه تاپیک بزنم. برای شروع خودم حداقل 20 30 تا بازی و برنامه هم می تونم بزارم ولی باید ببینیم استقبال می شه یا نه. کسایی که موافقن بگن و اگه تعداد کم بود همین جا تو همین تاپیک برنامه و بازی های توپ (مثل بازی 25 مگی Age of Empires یا بازی 160 مگی Atlantis (درسته 16 مگ نیست 160 مگه و البته باید گرافیک هم ببینین) و بازی ها و برنامه های جالب دیگه ) می زارم و امیدوارم موافق باشن که افراد بیش تری این کار رو انجام بدن و یه تاپیک جامع و قشنگ برای Pocket Pc ها داشته باشیم.

MIB

کاربر سایت
Apr 7, 2006
95
نام
اهورا
درسته منوقتی کابل USB رو وصل می کنم و نرم افزر رو اجرا می کنم هی می نویسه Not Connected
ببین مطمئن نیستم ولی من Pocket pc خودم و موبایل داداشم رو ویندوزهای معمولی وقتی نصب کردم همین مشکل رو داشت و می گفت Not Connected. تو اگه یه ویندوز Media Center یا سرویس پک 2 (البته مدیا سنتر خیلی بهتره) نصب کنی احتمالا مشکلت برطرف می شه. مثلا همین 1 ماه پیش من خواستم I-mate ام رو نصب کنم و نمی شد تا اینکه ویندوز ایکس پی آپدیت شده رو گیر آوردم و درست شد. من احتمال می دم مشکلت از اینجاست.

MIB

کاربر سایت
Apr 7, 2006
95
نام
اهورا
اصلا Pocket pc یعنی چی ببخشید ؟
Pocket Pc در لغت یعنی کامپیوتر جیبی. می شه گفت یه کامپیوتر رو اندازه ی یه موبایل کن البته مثلا سرعت 200 تا 400 و گرافیک و اینای پایین تر. Pocket Pc ها انواع مختلف دارن که مشهورترین آنها در دنیا Palm هستند که در ایران موجود نیست و در ایران مشهورترین I-Mate هست (اینا مارکای مختلف Pocket pc). حالا اگه بهشون بگیم گوشی در ایران این گوشی ها سیستم عامل ویندوز روشون نصبه و برنامه هایی مثل Word یا Powerpoint اینا رو هم ساپورت می کنن و رو خودشون بعضیاش دارن.
البته باید بگم که جای خوردن سیم کارت هم دارن. می تونم بگم با گوشی های دیگه قابل مقایسه نیستن و قیمت هاشون هم تقریبا در ایران از 400 تومن تا 1 تومن (تقریبا در این حدود) هست. مثل موبایل بعضی هاشون دوربین دارن و بعضیاشون ندارن. بیش تر برای کسایی که می خوان یه سری برنامه ی پیشرفته رو موبایلشون و البته مهندسی داشته باشن به درد می خوره ولی خب خیلی هام مثل من دارن (نه برای کار حرفه ای) کلا نیست سیستم عامل ویندوز روشه و مثل کامپیوتر هستن خیلی از قابلیت های کامپیوتر رو دارن.

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
N-Gage که فقط بازی نیست !
این موبایل قابلیتهای موزیکی خیلی خوبی داره . یعنی پخش موزیکش خیلی با کیفیته و من وقتی دبی بودم رو موج FM هر آهنگ قشنگی که پخش میشد رو سریع Record میکردم و خیلی باکیفیت توی دستگاه نگه میداشتم .(البته دیگه تو ایران نه که موجهای FM آهنگای خفن میزاره دیگه این کارو نکردم :eek: . به نظر من چیزه خوبیه کلا . صدای پخش بیرونیشم بلنده و خوبه :)

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
سلام ببین دوسته عزیز شما اول نرم افزار رو نصب کنید خوب بعد usb رو وصل کنید به گوشی و به پی سی بزارید پی سی و وین گوشی رو می خواهد بشناسه بعد که خواست بشناسه مثل usb دیگه بزارید از تویه سی دی سرچ کنه و سخت افزارتو بشناسه من اینکارو کردم به راحتی شناخت در ضمن فیش رو حتما چک کن درست جا بره چون بعضی وقت ها می شه فیش خوب جا نمیره اما ایکون انتقال اطلاعات از گوشی به پی سی رویه گوشیست ظاهر می شه اما باز می زنه not connect در اینصورت فیش رو سعی کن تا اخر فشار بدی تو گوشی حتی اگه می شه با دست فیش و سیم رو بگیر که مطمن باشی فیش خوب جا رفته اگه دیدی بازم connect نشد واقعا مشکل داره :cheesygri البته اموزش هام شاید خنده دار باشه اما خودم گیر همین موردا بودم فکر می کردم اصلا گوشیم رویه پی سی کانکت نمی شه ;) اینکارارو کردم درست شد موفق باشی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر