موبايل!

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,615
نام
محمدرضا
اینو نیگا کنید.

m91sao.jpg

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
سلام بر همگی دوستان
اقایون یه خبره توپ و داغ بهتون بدم خبر داغ درباره کاش قیمت گوشی w900i هست همون طور که اینجا گفته بودم قیمت اول 715 تا 730 بود حالا قمیت رسیده 515 تا 525 هزار تومان یعنی چیری حدود 200 هزار تومان کاهش قیمت :wow: :eek:

ChaosTheory

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 23, 2005
775
نام
آرشام.ج
نوشته شده توسط SamFisher:
سلام
اون بچه هایی که K700 دارن میتونن یه عکس واسه من بگیرن که ببینم کیفیت دوربینش چجوریاست ؟
مرسی

تو سایتهای مختلف بگردی گیر میاری.

http://www.mobilmania.cz/Files/Obrazky/art16/SonyEricsson_K700/F//07.jpg
http://www.mobilmania.cz/Files/Obrazky/art16/SonyEricsson_K700/F//38.jpg
http://www.mobilmania.cz/Files/Obrazky/art16/SonyEricsson_K700/F//36.jpg
http://www.mobilmania.cz/Files/Obrazky/art16/SonyEricsson_K700/F//33.jpg

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
نوشته شده توسط mgs3:
سلام بر همگی دوستان
اقایون یه خبره توپ و داغ بهتون بدم خبر داغ درباره کاش قیمت گوشی w900i هست همون طور که اینجا گفته بودم قیمت اول 715 تا 730 بود حالا قمیت رسیده 515 تا 525 هزار تومان یعنی چیری حدود 200 هزار تومان کاهش قیمت :wow: :eek:
منون از خبر خوبت
یعنی میشه نتیجه گرفت که تا نوروز بشه 350 تومن؟!:cheesygri

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
یعنی میشه نتیجه گرفت که تا نوروز بشه 350 تومن؟!:cheesygrin:
تا این قدرش رو فکر نکنم:cheesygrin:

نوشته شده توسط pandora tomorrow:
سلام.
بالاخره امروز سونی اریکسون موبایل P990 رو ریلیز کرد پس احتمالا تا 2 - 3 روز اینده در ایران (و احتمالا علاءالدین ) موجود باشه.
من اون روز که این خبر رو گزاشتم از تو یه سایت مرجع موبایل نگاه کردم که گفته بود اومده و حتی زده بود in story now!! ولی مثل اینکه اشتباه کرده چون فعلا خبری ازش نیست و اون سایت نوشتش رو اصلاح کرد.:cheesygri

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
نوكيا 6125، جمع‌و‌جور و سبك

muis8o.jpg

شرکت نوکیا گوشي جديد Nokia 6125 را به بازار معرفي کرد. اين مدل در رده تلفن‌های همراه با قيمت متوسط قرار مي‌گيرد.

سرويس خبر شبکه آنلاين – مدل جديدي از گوشي‌هاي نوکيا به بازار معرفي شد. مدلNokia 6125 گوشی جمع و جوری است که به قابليتهايي همچون دوربین 3/1 مگاپیکسل، فناوری بی سیم بلوتوث و پخش کننده دیجیتالی موسیقی مجهز است و يک بدنه شيک و تاشو دارد.

با ترکیب خصوصیات و کارآیی مناسب و صفحه کلید آرگونومیک، Nokia 6125 خواسته‌های بسياري از مصرف کنندگان را برآورده مي‌کند. اين مدل در دو طرح نقره ای، سیاه رنگ و دو رنگ روشن دیگر در دسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

مدل نوکیا 6125، مجهز به دوربین 3/1 مگاپیکسل با قدرت زوم دیجیتالی 8x، قابلیت ضبط ویدئویی بوده داراي تکمه دوربین نيز مي باشد.

بعلاوه، این مدل طیفی از گزینه های مختلف همانند فناوری بی سیم Bluetooth، مادون قرمزو USB را برای اتصال سریع و آسان با دیگر دستگاه‌ها ارائه می کند.

این گوشی قابلیت ارسال انواع پیام ازجمله MMS، پیام رسانی فوری، Push to Talk و پیام رسانی صوتی سریع نوکیا را دارد.

این مدل همچنين دارای دستگاه پخش موسیقی دیجیتالی Macromedia Flash Player می‌باشد و این امکان را برای کاربران فراهم می سازد تا توسط گوشی های خود از موسیقی لذت بخش بهره مند شوند. سیستم پست الکترونیکی مدل نوکیا 6125 هم به سادگی در دسترس مصرف کننده بوده و قابلیت ضمیمه نمودن فایل هم دارد.

گوشی 6125 روي چهارباند GSM850/900/1800/1900 و حالت flight mode کار مي‌کند و قراراست طی سه ماهه دوم سال 2006 با قیمت 230 یورو به تدريج وارد بازار شود.

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
همچون دوربین 3/1 مگاپیکسل، فناوری بی سیم بلوتوث و پخش کننده دیجیتالی موسیقی مجهز است و يک بدنه شيک و تاشو دارد.
خبر رو چپکی معنی کردی فرزاد 1.3 مگاپیکسل دوربینشه نه 3.1
38.gif
تنها موبایل 3 مگاپیکسلی N80 هست.

ASHKAN_FISHER

کاربر سایت
Dec 16, 2005
194
سلام

کسی اون گریه بچه هه که حدود 30 ثانیه است و رو همه ی موبایلا هست را برای

کامپیوتر میخوام کسی داره؟

همون که صدای خالیه و روش افکت گذاشتنا نه اون که روش آهنگه و مال

dj mosy هست

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
خبر رو چپکی معنی کردی فرزاد 1.3 مگاپیکسل دوربینشه نه 3.1 تنها موبایل 3 مگاپیکسلی N80 هست
راستش امین این خبر به همین صورت بود که خوندی و من ترجمه یا معنیش نکردم تنها کاری که کردم Copy _ Paste کردمش اینجا...:) ;) ....منبع خبر هم که نوشته شده
اینم لینک خبر:
http://www.shabakeh-mag.com/Articles/Show.aspx?n=1001835

آخرین ویرایش:

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
سلام دوستان عزیز مدل جدید سونی اریکسون رو واستون می زارم حالشو ببرین

W810

muyik7.jpg

مشخصات :

، اتصال به اینترنت، دوربین 2مگاپيكسل 1224*1632 پيكسل .فيلمبرداري.عكاسي با فلاش

USB Infrared Bluethoos، پخش موسیقی،پورت ,

/GSM 850 /GSM 900 / GSM 1800 / GSM 1900 : Network

Weight 99 g

Display: TFT , 256K colors,176 х 220 pixels,Wallpapers, screensavers

Ringtones : Polyphonic (40 channels), MP3

Memory -Memory Stick Duo Pro up to (2 GB) 512 MB card included- 20 MB shared memory

GPRS : Class 10 (4+1/3+2 slots

Data Speed : 32-48 kbps

Messaging : SMS, EMS, MMS, Email, Instant Messaging

Camera : 2 MP, 1632x1224 pixels, autofocus, video, flash

EDGE Class 10, 236.8 Kbps

Bluetooth
- MP3/AAC/MPEG4.player, up to 30h playback if the phone is switched off
- Video player
- WAP 2.0 xHTML.HTML(NetFront)
- Java
- T9
- FM radio with RDS
- Image viewer
- Picture editor
- Organiser
- Voice memo
- USB port
- SyncML
- Built-in handsfree

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
راستش امین این خبر به همین صورت بود که خوندی و من ترجمه یا معنیش نکردم تنها کاری که کردم Copy _ Paste کردمش اینجا...:) ;) ....منبع خبر هم که نوشته شده
اینم لینک خبر:
http://www.shabakeh-mag.com/Articles...aspx?n=1001835 __________________
چه فرقی میکنه یارو چپیکی معنی کرده
171.gif
به هر حال 1.3 هست نه 3.1

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
به گزارش بخش خبر شبكه فن آوري اطلاعات ايران، از خبرگزاری موج، شركت الكترونيكي سامسونگ ، سومين شركت سازنده تلفن همراه در جهان پس از تلاش هاي بسيار توانست گوشي هاي پيشرفته اي را به بازار ارائه دهد كه مجهز به دوربين هشت مگاپيكسلي مي باشد.مسئولين اين شركت اعلام داشتند ، با ارائه دوربين هاي با پيكسل هاي بالاتر توانستند گوي رقابت را از رقباي خود بربايند.
اين گوشي هاي نوين مدل Sph-v8200 علاوه بر اين كه مجهز به دوربين هاي 8 مگاپيكسلي است ،داراي صفحه نمايش شيشه اي دو جداره اي با قابليت نمايش 16 ميليون رنگ مي باشند.اين دوربين به طور خودكار هم فوكوس مي شود.
اين شركت اولين شركتي است كه توانسته گوشي هايي با دوربين هاي 8 مگاپيكسلي را بازار ارائه دهد.در ماه نوامبر سال گذشته اين شركت گوشي هايي مجهز به دوربين 5 مگاپيكسلي را به بازار ارائه داده بود كه تا كنون فروش بالايي را در بازارهاي جهاني از آن خود كرده است.لازم به ذكر است ، نزديك ترين رقيب شركت سامسونگ در ارائه گوشي هايي با پيكسل بالا ،چهارمين شركت سازنده توليدات الكترونيكي Lgبوده است.

Ali_Reza

کاربر سایت
Sep 25, 2005
538
نام
علیرضا
نوشته شده توسط ASHKAN_FISHER:
سلام

کسی اون گریه بچه هه که حدود 30 ثانیه است و رو همه ی موبایلا هست را برای

کامپیوتر میخوام کسی داره؟

همون که صدای خالیه و روش افکت گذاشتنا نه اون که روش آهنگه و مال

dj mosy هست
اشکان جان من دارمش ولی سایت واسه آپلود ندارم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر