موبايل!

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
آقا ما عجب غلطی کردیم گوشیمونو آپدیت کردیم...
چیزی که بهش اضافه نشد هیچ....چارتا چیزم کم کرد!
قبلا که گفتم کلید A بقل بلندگو در حالت Landscape خوب کار نمیکنه.
الان هم فهمیدم که توی بخش Gallery دیگه Preview کلیپها رو نشون نمیده.
فکر کنم علاالدین که رفتم باید بدم کلا سیستم رو سرویس کنه! (مسهل بریزه تو حلقش!!) پارسی هم بریزه...دیگه همین!!
چقدر در میاد؟؟؟

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
فکر کنم علاالدین که رفتم باید بدم کلا سیستم رو سرویس کنه! (مسهل بریزه تو حلقش!!) پارسی هم بریزه...دیگه همین!!
چقدر در میاد؟؟؟
نگفتین؟؟؟
چقدر در میاد؟؟؟

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
رضا جون قیمت se W960 & W580 دست هست ؟

w960 که هنوز وارد بازر جهانی هم نشده

N 73 music edition چنده الان؟!
اتفاقا چند روز پيش برای يه نفر گرفتيم 360.ولی امروز قيمت کردم 370 قيمت دادن

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
این گوشی رو یجا دیدم اول فکر کردم همون مدل PSP بودش که قرار بود سونی اریکسون از روش بزنه که کار گوشی تلفن رو هم انجام بده ولی اون نبود ولی چیز جالبیه گفتم برای اطلاع اینجا بزارم :

62p45lh.jpg

5x5j0og.jpg

اینم مشخصات گوشی :

Language: Simplified Chinese, traditional Chinese, English
LCD Size: 3.5 inch, , 260 thousand colors; PX: 240×320px
Ringtone: 64 chord; Ringtone format: mp3, midi, wav; Call: 来 coming call places display
Music: MP3 background play,dual loudspeakers,excellent effect
Video: 3GP,MP4,up to 320*240 full-screen play,forward and pause,brightness adjusting
Camera: 13.0 lacpixel; dual cameras,up to 1280*960 movies,1.3 megapixel camera,recording time varies depending on the memory card, send TV-out cable, share movies with family members
Rom: 87M/send 512MTF card,up to 8G memory card extened, Document management
Data Transfer: USB cable/bluetooth(voice, datatransfer, stereo music)
Standby Photo: jpg, bmp
Game Platform: java,

Main features

Telephone directories: 500 groups of phone books
Messages &Multimedia messaging: SMS/MMS (share memory with the phone)
Schedule power on/off: starting and shutting as you wish
Alarm clock: MP3 alarm clock
Games: internal GBC/NES/SMC,QQ/MSN, stock investing, thousands of games download
More information: MP3, MP4, Handsfree, SMS group sending, Voice recorder, WAP, Handwritten input, Handwritten + keyboard input, Bluetooth, GPRS download, MMS, Memory extended, E-book, E-dictionary, TV-OUT, GBC/NES/SMC game imitators, GPRS, dual sim with one on line, e-book, coming calls show

Basic features

Operating Frequency: GSM
Network Frequency: 900/1800MHz
Talk time: 180-300 minutes
Standby time: 150-240 hours
Time-to-market: 2007.08
Dimensions (width × high thick): 130*62*18
Weight: 116G
Color: black

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
رفتم W850 ام رو هم فلش کرد هم فارسی ریخت در اومد 8 تومن!
بعد این فیرموری که ریخت خیلی جالب بود برام! با اونی که گرفتم فرق میکرد...انگار مال من آکش دو سه ورژن بالاتر بود...!!!! :D :D
خوب.
الان من اگه بخوام بدونم که بهترین فیرمور برای آپدیت کردن گوشی من چیه کجا رو باید ببینم؟
بعد هم راهی هست که فایل آپدیت رو جور دیگه ای نصب کرد؟
چون من حس میکنم موقع دریافت فایل آپدیت شاید مشکلی بوده و خوب دریافت نشده...به هر حال!
یکی جواب مارو بده!
باتشکر....

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
بعد این فیرموری که ریخت خیلی جالب بود برام! با اونی که گرفتم فرق میکرد...انگار مال من آکش دو سه ورژن بالاتر بود...!!!! :D :D
خوب.
الان من اگه بخوام بدونم که بهترین فیرمور برای آپدیت کردن گوشی من چیه کجا رو باید ببینم؟
چون من حس میکنم موقع دریافت فایل آپدیت شاید مشکلی بوده و خوب دریافت نشده...به هر حال!
یکی جواب مارو بده!
باتشکر....
تا اونجا که من خبر دارم عوض کردن فريم ور w850 بدون اتصال به اينترنت و سايت سونی اريکسون احتياج به لاگ داره.
ولی برای گوشی های مثل k750 با w800 اين کار امکان پذير هستش
باز آقا رضا تو اين زمينه وارد تر از من هستن .

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
خوب.
یکی جواب مارو بده!
باتشکر....

سلام
اگه مشکل دار بود گوشی به هیچ وجه بالا نمیاومد
در ضمن اون آقا از طریق فلش با باکس برای شما آپ کرده

راست-ستاره-چپ-چپ-ستاره رو بزنید و نسخه نرم افزار گوشی رو برام بنویس تا بگم جدید یا قدیمی؟؟

یه برنامه هایی هست...مثل Seus.
ولی خوب من اطلاعات بیشتر میخوام!
باتشکر....
________

برای اولین بار تو ایران من با این برنامه چند گوشی رو آپدیت کردم و فروم موبایلستان با ID خودم در اونجا به نام REZAREZAREZAK75 که الان هم موجود ارسال کردم حالا برای بازی سنتر:

آموزش آپدیت گوشی های سونی اریکسون

- گوشي رو به طور كامل شارژ كنيد. براي اين كار به حدود 20% باتري نيازه ولي تا حالا كار از محكم كاري عيب نكرده.
2- درايورهاي زير رو دانلود كنيد. اون ها رو unZip كنيد و مسير رو به خاطر بسپريد.
K750_USB_Drivers.zip

D750_K750_W800_Update_Service_USB_driver.zip

3- اگه قبلا چيزي مربوط به گوشي (اعم از نرم افزار و درايو) نصب کرديد اون رو unInstall کنيد. (براي اطمينان)
4- گوشي رو خاموش كنيد. كابل USB رو تنها به کامپيوتر (و نه به گوشي) وصل کنيد. دکمه C بر روي گوشي رو پايين نگه داشته و در همون حين كابل USB رو به گوشي وصل كنين. تا روشن شدن گوشي دكمه C رو فشرده نگه داريد. پس از روشن شدن، سيستم براي نصب Decive جديد از شما كسب تكليف مي كنه. از طريق محتويات دايركتوري K750_USB_Drivers مراحل نصب رو كامل كنيد.

5- كابل رو از گوشي جدا كرده و مجددا وصل كنيد. اين بار هم سيستم از شما براي نصب وسيله جديد سئوال مي كنه. از طريق محتويات فولدر D750_K750_W800_Update_Service_USB_driver مراحل نصب رو تكميل كنيد.
6- نرم افزار PC Suit رو از دورن CD همراه گوشي به طور کامل نصب کنيد.
7- به آدرس زير رفته و مراحل دانلود و نصب رو ادامه بديد:

http://www.sonyericsson.com/spg.jsp...ps1_1&pid=10242

7-1- پس از انتخاب عبارت Get started Now. گزينه Automatic verification mode رو انتخاب کنيد. تمام گزينه هاي مربوط به صفحه به بعد رو انتخاب و به صفحه بعدش بريد. پيغامي از شما در مورد اجازه اجرا و دسترسي اپلت هاي جاوا سئوال مي کنه. اجازه دسترسي بديد. پس از تاييد آخرين نسخه نرم افزار Sony Ericsson Update Service(SEUS) شروع به نصب مي کنه. پنجره مرورگر رو تا انتهاي کار نبنديد.

7-2- پس از پايان دانلود فايل که نسخه آخر اون (1.19) حدود 18 مگابايته اون رو نصب کنيد. بازم پنجره مرورگر رو تا انتهاي کار نبنديد.

7-3- پس از نصب، مرورگر نسخه SEUS رو چک مي کنه و پس از اون از شما مي خواد که تمام برنامه ها ي ديگه رو ببنيد (محض احتياط) و چک کنيد که گوشي روشن و به سيستم متصل ـه. بعد از تاييد مرحله بعد که دانلود فايل مربوط به Firmware ـه آغاز ميشه. نرم افزار مربوط به SEUS که تازه نصب کرديد باز ميشه و دانلود نهايي رو شروع مي کنه. اين مرحله با خطوط تلفن حدود يک و نيم ساعت و با خطوط broadband حدود 10 تا 20 دقيقه طول ميکشه. بازم پنجره مرورگر رو نبنديد.

7-4- بعد از پايان دانلود مرحله نهايي که همون نصب update ـه شروع ميشه که اين مرحله حدود 10 دقيقه طول ميکشه.

7-5- گوش رو خاموش کرده، از کابل جدا کنيد و دوباره روشن اش کنيد. اين بار زمان بيشتري طول مي کشه تا گوشي روشن بشه. از گوشي به روز خود لذت ببريد.

چند توصيه:

- اگر از خطوط تلفن استفاده مي کنيد و ISP شما در ساعات 12 ظهر و 12 شب ارتباط شما رو قطع مي کنه (نمي دونم چرا ولي هنوز بعضي شرکت ها اين کار رو مي کنن) اين کار رو موکول به ساعتي بکنيد که مشکلي به وجود نياد. در بدترين حالت شما به 3 ساعت زمان نياز داريد. پس 9 صبح و 9 شب به بعد زمان مناسبي براي اين کار نيست.
- قبل از شروع کار از تمام اطلاعات روي گوشي يه BackUp بگيريد. بازم کار از محکم کاري چي؟ .... عيب نمي کنه.
- تحت هيچ شرايط اعتماد به نفس تون رو از دست نديد و پنجره مرورگر رو هم نبنديد.
- و بالاخره هميشه نسخه کاملي از Java Virtual Machine روي سيستم تون نصب داشته باشد.
پايان

http://www.mobilestan.net//showthread.php?t=6576

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر