موبايل!

استاد یعنی چی
W850 زیاد چنگی به دل نمیزنه فقط میدونی که WK2 هست و زیاد از نظر نرم افزاری خوب نیست
توصیه!!!! W850 اشتباه
قیمت بالا
حالت کشویی که زود از نظر سخت افزاری فلتش ساییده میشه

قیمت الان امروز: 405000

چرا خوب نیست ؟ :confused:
تو این قیمت چی پیشنهاد میکنی ؟ غیر از K800

مخابرات پولي براي رجيستر كردن نميگيره.
:eek:
آقا رضا ميگه 60 % پول گوشي.
اونوقت شما ميگي پول نميگيره.
بعد ميخواستم ببينم اگه بدم به يكي كه به صورت غير قانوني رجيستر كنه مشكلي پيش نمياد؟

سلام ، اساتید چند تا سوال دارم:
---------------
الف؟)
1-N70 Music Edition چه فرقی با معمولی داره؟
2-قیمتش دست دو و نو با انواع گارانتی ها چنده؟
3-مثل Sony Ericsson Walkman ها ، مدت زمان پخش طولانی داره؟؟
4-هدست 3250 بهش می خوره و اگه می خوره ، آیا کنترلش کار می کنه؟؟
----------------
ب) من 350 تومن پول دارم گوشی میخوام که مهمترین قسمتش برام اینه که مدت زمان نسبتا طولانی موزیک پخش کنه ، با کیفیت خوب ، هدست های لاستیکی مثل سری W و 3250 بهش بخوره
دست دوم ترو تمیز هم بود بگید.

چرا خوب نیست ؟
تو این قیمت چی پیشنهاد میکنی ؟ غیر از K800

مشکلاتش زیاده اما ظاهر گول زننده
Vishenka_09.gif

تو این قیمت من N91 پیشنهاد میکنم حدود 435000

بعد ميخواستم ببينم اگه بدم به يكي كه به صورت غير قانوني رجيستر كنه مشكلي پيش نمياد؟
کدوم گوشی IPHONE رو ؟ گفتم با چند تا باکس قوی تست کردم نشده:(( اون دوستمون هم احتمالا گوشی مدل پایین مثل 1100 برده میگه هزینه ریجیستر نمیگیرن اما یک N70 ببر ببین چی میگن;)

سلام ، اساتید چند تا سوال دارم:
---------------
الف؟)
1-N70 Music Edition چه فرقی با معمولی داره؟
2-قیمتش دست دو و نو با انواع گارانتی ها چنده؟
3-مثل Sony Ericsson Walkman ها ، مدت زمان پخش طولانی داره؟؟
4-هدست 3250 بهش می خوره و اگه می خوره ، آیا کنترلش کار می کنه؟؟
N70 ME 1GB حافظه داره و رنگ مشکی و به هیچ وجه صدا با معمولی فرقی نداره از نظر نسخه نرم افزاری شدیدا مشکل داره تاکید میکنم مشکل داره ME قیمت نو معمولی آلمان 265000 و فنلاند 295000 و مدا ME فقط آلمان 330000 نه مثل WK نیست بله هدست میخوره اما متاسفانه کنترل کار نمیکنه در مورد کارکرده هم حدود 250000 قیمت میخوره مدل معمولی برای مویسقی به غیر از سری WK فقط N91 عالی 4GB و مدت پخش بالا با هدست فوق العاده و ساپورت هدست 3250

دوستان گوشی سونی اریکسون و حتی نوکیا الان توی بازار سریالشون رو تغییر دادن با دستگاه و بقولا دستی تا با شبکه ایران سازگاری داشته باشه.الان گوشی های سونی اریکسون خیلی کمیاب شده مخصوصا K800i

در ضمن اشتباه نکنید بهترین پیشنهاد می تونه K800i باشه.

دوستان می خواید گوشی بخرید حواستون به سریال اصلی بودنش باشه.اگر سریالش اصلی نباشه موقع آپدیت فریمویر گوشیتون خاموش میشه و از شبکه ایران خارج میشه و دوباره باید فلش کنید گوشی رو.پس گوشی های سونی اریکسون رو با دقت بخرید.الان توی علاالدین همش عوض شده سریال ها.بهتره از نمایندگی سونی اریکسون یعنی سیتادل بخرید که قیمتش 50-60 تومان بیشتر از بازاره.

در ضمن D900 سامسونگ هم خوبه توی این قیمت هایی که می خواید.اما K800i خودش رو نشون میده بعدا.

آقا n91 چند ساعت پشت سر هم پخش می کنه با هدست؟؟ مثل واکمن ها 12 ساعت مثلا پخش می کنه؟؟
یا در هنگام خاموشی گوشی آهنگ پخش کنه؟

من در حال حاضر N91 دارم بازم گوشیمو عوض کردم:biggrin1: 12 ساعت بدون کم شدن باتری یعنی تو این مدت 70% باتری رو مصرف میکنه گوشی عالی هست برای استفاده از هدست:eek:

:eek:
آقا رضا ميگه 60 % پول گوشي.
اونوقت شما ميگي پول نميگيره.
راستش من خودم يه IMATE داشتم بردمش مخابرات خودشو با كارتونشو و بدون اينكه پولي بگيره رجيسترش كرد.

راستش من خودم يه IMATE داشتم بردمش مخابرات خودشو با كارتونشو و بدون اينكه پولي بگيره رجيسترش كرد.
WoW :eek:
درست می می بینم این شمایی مریم خانم؟؟؟؟
تعجب کردم وقتی پست شما رو دیدم؟؟
از آخرین باری که شما رو آنلاین دیدم سالها می گذره!!!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or