موبايل!

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
دوستان!
من در آینده نزدیک به احتمال زیاد صاحب یه گوشی E50 Nokia میشم.
کسی میدونه که این گوشی نسبت به بقیه گوشی ها چه نکته مثبتی داره؟
باتشکر....

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
دوستان!
باتشکر....
سری e بیشتر جنبه ی بیزینش داره و نه جنبه ی تفریحی;) یعنی انتظار mp3 و عکس خوب از این سری نداشته باش حالا میل خودته!
دوربینش 1.3 هست:)
این سری بیشتر بدرد انواع کانکشنهای اینترنتی و باز کردن پرونده و ... میخوره
بای

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
دوستان!
باتشکر....
محمد حسین ...خودتی؟:huh: :blink1: :blink:
میگم این نوکیا که بلانسبت یه کمی کم داره:yes: بیخیال ...! با این پول کلی چیز های بهتر میتونی بخری !:pepsi: البته میدونی که منظورم چیه:) (W950:)) در هر حال از این گوشی بگذز! چون Entertainment ش در حد مزخرف به سر میبره و اون قابلیتهایی که داره مخصوص اینه که حالا اینترنت وصل بشی یا از این جور چیزها!که در ایران به درد نمیخوره! بعدش قیافشون هم کمی تا حدودی ضایع هست! (اینهم مثل P990 هر کسی یه نظری داره! یکی میگه خوبه یکی میگه بده!)من ابدا بهت این گوشی رو پیشنهاد نمیکنم! (حالا من کی باشم که!) یه نظر هم بزار علیرضا بیاد و یه Compare بکنه!

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
من نمیتونم هیچ دخالتی در مدل گوشی داشته باشم! همین گیرم بیاد باید کلام رو بندازم هوا!!
انتظار Entertainment رو هم دارم ولی نه به شدت قبل!الان PSP داره ساپورت میکنه.
حالا باید ببینم که این گوشی قابل فروش هست یانه.چون اصلا آک بند نیست! حالا ببینم چی میشه.
باتشکر....

Ali_Reza

کاربر سایت
Sep 25, 2005
538
نام
علیرضا
سلام محمد حسین جون
ببین این جوری کسی گوشی نمیخره.شما برو کاتالوگ گوشیهای مختلف رو نگاه کن بعد از هر کدوم خوشت اومد بیا بگو تا ببینیم چه جور گوشیه.شما قیافشو بپسند تا بعد....
39.gif

موفق باشی...
76.gif

------------------------------------------------------------------------------
یه خبر هم بزارم:

تالیا نیوز- "کرسل" تولید کننده سوئدی قاب دستگاه های الکترونیکی قابل حمل ، لیست 10 تلفن پرفروش را در سال 2006 منتشر کرد.
لازم به ذکر است که این لیست بر پایه برخی از قطعات تلفن های همراه خاص و تلفن های هوشمندی تهیه شده است که در سال 2006 میلادی ساخت و تولید آنها به شرکت کرسل سفارش داده شده بود.
لیست ارائه شده از جانب کرسل از این نظر که این لیست منتخبی از 6 قاره جهان و بیش از 50 کشور در سراسر جهان را ارائه داده است ، لیست منحصر به فردی محسوب می شود که فهرست آن به شرح زیر است :
1- موتورولا مدل RaZr V3/ V3i /V3c
2- سونی اریکسون مدل K790i/K800i
3- سونی اریکسون مدل W810i
4- سونی اریکسون مدل K750i/D750i/W800i
5 - نوکیا مدل N70
6- نوکیا مدل 6280
7- نوکیا مدل 6233/6234
8- نوکیا مدل 6230
9 - سونی اریکسون مدل های K610i/K618i/K610im/V630i
در مجموع پرفروش ترین تلفن های همراه سال 2006 میلادی عبارت بودند از موتورولا مدل های Razr V3/V3i/V3c و سونی اریکسون مدل های K790i/K800i و همچنین سونی اریکسون مدل W810i که به ترتیب جایگاه های برتر این لیست را به خود اختصاص داده بودند.
بر اساس این گزارش در جریان سال 2006 میلادی تقاضای زیادی نیز برای تلفن های Razr V3/V3i/V3c و همچنین تلفن های همراه سونی اریکسون مدل های K790i/K800i وجود داشت....

آخرین ویرایش:

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
من نمیتونم هیچ دخالتی در مدل گوشی داشته باشم! همین گیرم بیاد باید کلام رو بندازم هوا!!
انتظار Entertainment رو هم دارم ولی نه به شدت قبل!الان PSP داره ساپورت میکنه.
حالا باید ببینم که این گوشی قابل فروش هست یانه.چون اصلا آک بند نیست! حالا ببینم چی میشه.
باتشکر....
چجوری انتخاب گوشی دست خودت نیست؟
blink.gif

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
سلام محمد حسین جون
ببین این جوری کسی گوشی نمیخره.شما برو کاتالوگ گوشیهای مختلف رو نگاه کن بعد از هر کدوم خوشت اومد بیا بگو تا ببینیم چه جور گوشیه.شما قیافشو بپسند تا بعد....
شما فرض کنین که من این E50 رو که شاید و اگر و اما گیرم بیاد فروختم باهاش بخوام یه سونی اریکسون بگیرم.
حالا پیشنهادهای خودتون رو عنوان کنین.
چجوری انتخاب گوشی دست خودت نیست؟
نیست دیگه.چراش رو هم حالا نمیگم تا ببینم اصلا گیرم میاد یا نه.
باتشکر....

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
پیشنهاد های من:
W950[\left]
گوشی مورد علاقه من.....دارای یک صفحه فوق العاده بزرگ....2.5" اگه اشتباه نکنم.این صفحه تاچ اسکرین هست(تیپ DS:)) .....تنها دکمه هایی هم که در اختیارت هست (شماره ها) اونها هم تاچ اسکرین هستن:) 4 گیگ :eek: حافظه داخلی هم یه طرف اما کارت نمیخوره......در عین حال اصلا از دوربین هم خبری نیست(من حال میکنم با این سونی:))موزیک پلیر W هم که لازم به توضیح نیست!طراحیش هم به نظر من فوق العاده هست!(تجربه نشون داده که نظرهامون شبیه همه:))
مشکلهای بزرگش قیمت وجود نداشتن در ایران(یه چندتایی دارن اونها هم که....!)و یه کمی هم مشکل بدون ورود عدد هست(عین PPC میشه در حالی که PPC نیست!)
w950i_3.jpg

W850i
با خرید این گوشی اول از همه یه کارت حافظه 1 گیگ نصیبت میشه! موزیک پلیر فوق العاده مثل همیشه اما اسپکیرش نسبت به بقیه سونی ها پایینتره(دقت داشته باش نسبت به بقیه سونی ها!) دوربین 2 مگا پیکسل داره که بدک نیست اما انتظار دوربین K750 رو نداشته باش!مشکلش باز هم مثل قبلی کمی گرئن بودن کم پیدا بودن و مشکل کنترل هست!
sony_ericsson_w850i_vor_1.jpg

فکر کنم همه اینها رو قبلا گفته وبدم اما اشکالی نداره:biggrin1:
W900 هم هست که میخوای 500 تومنی بدی واست بنویسمش !​

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
محمد حسین عمرا دلیله قانع کننده ای داشته باشی:)
مگه میشه ؟؟
مثلا بابات گفته یا این نوکیا یا هیچی؟
24.gif

بعدش باید بری رو مخشون...
12.gif

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر