موبايل!

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
بابت صداهای سه بعدی ممنون. فقط چطوری باید دانلودشون کرد؟؟؟مثل اینکه پسورد میخوان؟؟
بچه ها یه سوال دیگه هم دارم. من میخواستم بعد از ویرایش کردن چندتا فایل pdf اونها رو روی گوشی بریزم و تا اونجایی که من میدونم تنها برنامه واقعی ویرایش pdf برنامه foxit pdf editor هستش . ولی نمیدونم چرا وقتی میخوام از لینک زیر دانلودش کنم نمیشه؟؟ مشکل چیه . لطفا کمک کنید؟
http://www.downloadbazar.com/archives/000602.php

آخرین ویرایش:

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
سلام :D آقا این باتریه موبایل من دیگه داغون شده ( قبلا توضیح دادم ) حالا میخوام باتریش رو عوض کنم :D گوشیم N72ـه و باتریی که روش نوشه "BL-5C" ـه. حالا میخوام ببینم همین باتری رو باید بخرم یا بهترش هست و ....
قیمتاش رو هم لطفا بگین، ممنون :love:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام :D آقا این باتریه موبایل من دیگه داغون شده ( قبلا توضیح دادم ) حالا میخوام باتریش رو عوض کنم :D گوشیم N72ـه و باتریی که روش نوشه "BL-5C" ـه. حالا میخوام ببینم همین باتری رو باید بخرم یا بهترش هست و ....
قیمتاش رو هم لطفا بگین، ممنون :love:

همین مدل باطری رو بخر.چون اگر ولتاژ باطری فرق داشته باشه باید گوشی رو به عنوان دکور استفاده کنی.
همین باطری رو ببر نشونش بده عینش رو بخر.

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
همین مدل باطری رو بخر.چون اگر ولتاژ باطری فرق داشته باشه باید گوشی رو به عنوان دکور استفاده کنی.
همین باطری رو ببر نشونش بده عینش رو بخر.
آخه مثل اینکه یه سری باتریا هستن که بیشتر عمر میکنن! غلط ؟

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
دوستان یه مشکل دارم دیگه منو دیوانه کرده!
2روز پیش خیر سرم یه رم 1 گیگ واسه گوشیم خریدم (w810i) اول mp3 هام رو ریختم مشکلی نبود ولی امروز که عکس و تم ها رو ریختم همه عکس ها و تم ها یه جور انگار break شدن در حالی که روی مموری قبلی میریزم سالمه ولی رو مموری جدیده اینجوریه! مموری رو فرمت کردم درست نشد گوشی رو مستر ریست کردم نشد دیگه هر کاری به فکر میرسید کردم ولی نشد!
الان چه گلی به سرم بگیرم؟ اگه مشکل از مموری هست ببرم پس بدم چون فروشنده آشنا هست پس میگره :D

پ.ن: حالا فرض کن 700 MB با بلوتوث فرستادی تو گوشی تازه بفهمی چه خبره!

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دوستان یه مشکل دارم دیگه منو دیوانه کرده!
2روز پیش خیر سرم یه رم 1 گیگ واسه گوشیم خریدم (w810i) اول mp3 هام رو ریختم مشکلی نبود ولی امروز که عکس و تم ها رو ریختم همه عکس ها و تم ها یه جور انگار break شدن در حالی که روی مموری قبلی میریزم سالمه ولی رو مموری جدیده اینجوریه! مموری رو فرمت کردم درست نشد گوشی رو مستر ریست کردم نشد دیگه هر کاری به فکر میرسید کردم ولی نشد!
الان چه گلی به سرم بگیرم؟ اگه مشکل از مموری هست ببرم پس بدم چون فروشنده آشنا هست پس میگره :D

پ.ن: حالا فرض کن 700 MB با بلوتوث فرستادی تو گوشی تازه بفهمی چه خبره!

اگر پشت مموری هولوگرام هست سریع ببر عوض کن.من هم همچین مموری داشتم دادم تعویض کردن.فقط ایراد فیزیکی نداشته باشه.

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
دوستان من N70 دارم ولي ديگه خيلي خز شده :cheesygri
مي خوام بدمش يه P990 بگيرم ... خوبه ؟ الان چنده ؟
----------
اين سايت قيمت و ايناي موبايل GSM.IR مگه نبود ؟ مثل اينكه Domain عوض شده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر