موارد امنیتی جدید در آپدیت پاییزی 2010 اضافه شده است؟

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
امروز یه خبر جدید در ارتباط با داشبورد پاییزی 360 اومده که البته هنوز در حد بحث و شایعه هست و نظر قطعی نمی شه در موردش داد ولی چون مهم بود یه تاپیک براش ایجاد کردم.

----------------------------

ورژن جدید بتای داشبورد (build 12606) که همان آپدیت پاییزی 2010 (آپدیت kinect) خواهد بود چند روزی هست که در اینترنت پخش شده و اینطور که به نظر می رسه مایکروسافت یسری موارد امنیتی و حفاظتی جدید بهش اضافه کرده است. شماری از کاربرانی که از این آپدیت استفاده می کنند مشکلاتی را مبنی بر اجرای یکسری بازی مشخص از روی دیسک رایتی و فیرمور هک شده گزارش کرده اند.
یکی از این بازی های گزارش شده بازی FABLE III هست، به طوری که بازی بدون هیچگونه مشکل خاصی با استفاده از دیسک رایتی برروی داشبورد های فعلی اجرا می شود اما بازی بروی داشبورد جدید لیک شده با استفاده از مدیای رایتی اجرا نمی شود و با پیغام This disc is unreadable (این دیسک قابل خواندن نیست) مواجه خواهید شد. این در حالی است که بازی FABLE III اورجینال بدون هیچ مشکلی برروی داشبورد جدید اجرا می شود.

در حال حاضر مشخص نیست که چه بازی هایی، چه مارک DVD هایی و/یا چه ورژن فیرمور هایی دچار این مشکل می شوند.

داشبورد جدید پاییزی ممکن است فردا یعنی 26 اکتبر به صورت رسمی ریلیز شود. (البته این تاریخ قطعی نیست ولی گفته شده که تا قبل از 4 نوامبر ریلیز می شود.) بنابراین پیشنهاد می کنیم که اگر از فیرمور های هک شده استفاده می کنید فعلاً از انجام آپدیت خودداری کنید تا اطلاعات بیشتری در زمینه این مشکل پیدا شود.

منبع

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
عجب !
حالا دوباره حتما باید یه چند ماهی صبر کرد تا یه فریمور درست و حسابی برا ما کپی خورها بدن بیرون !
ممنون از اطلاع رسانیتون !

afk.dante

کاربر سایت
Nov 20, 2008
188
نام
امیر فرجاد
خوب update که به احتمال زیاد فردا میاد من به نظرم شاید بخوان کپی خور را بپرونن و دیگه بن نکنن اینجوری هم باشه خوبه!

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
واقعاً شایعه ی بحث انگیزی هست. از طرفی ندیدم که دقیق مشخص بشه که آیا مربوط به Firmware و یا Backup هست و یا چه سری Firmware های: Non-Stealth، Stealth و یا Lite Touch.

اگر موضوع تا حدی شدید باشه که مربوط به Lite Touch بشه، یعنی تمام تبلیغات C4eva در زمان عرضه ی اون باید....

Totally re-written code optimised for minimal patching
Whole banks of firware now untouched
New Drive response timing engine accurately mimics original drive timings

فکر نکنم اصلا اوضاع اینقدر پیچیده باشه و تا همان اندازه ی یک شایعه ی ساده باید بهش نگاه کرد، و به توصیه ی خود C4E فعلاً عمل کرد.

All future console system updates (not game updates) must be applied with caution

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
فایل اپدیت رو از دوستم گرفتم.
فقط شایعه بود.هم fable 3 هم wwe 2011 هم saw 2 رو رو دستگام اجرا کردم.نگران نباشید.:)
svr 2011 this is your moment

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
فایل اپدیت رو از دوستم گرفتم.
فقط شایعه بود.هم fable 3 هم wwe 2011 هم saw 2 رو رو دستگام اجرا کردم.نگران نباشید.:)
svr 2011 this is your moment
آقا شايعه هستش من هم همين آپديت كه اومده رو البته فكر كنم بتا باشه رو نصب كردم و تا الن هيچ مشكلي ندارم
اصلا اصلا

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
من الان تو اين لينك تو اين قسمت به يك مورد برخوردم !!!

نوشته كه با update : 2.0.8955.0 در October 28, 2009 اين اتفاقات ميفته :

• Detects all consoles with any firmware version of Xtreme or iXtreme until 1.61.
  • Disables hard drive installs for banned consoles, can no longer be used as a media center, and user information, such as profiles and game saves, appear corrupted when used on another console.
اين كه مال 2009 بوده اين بوده :d حالا ميخوان چكار كنند ديگه :))

http://en.wikipedia.org/wiki/Xbox_360_System_Software#cite_note-2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر