منتظر نمایش کدوم بازی هستید ؟ ( reach یا gears 3 ) ؟

کدام یک ؟

• Halo reach

رای‌ها: 67 40.9%
  • Gears of War 3

رای‌ها: 97 59.1%

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
خداییش ، جون عزیزت ، الان ربط تحول Gears of War به این تاپیک و عنوان نظرسنجیش و جو و اینا چیه ؟! جالبه تحلیل فلسفی و شاعرانه اش هم میکنی :biggrin1:
اون پستی که منظورم باهاش بود پاک شد.
بحث جو سازی اومد وسط , خواستم یادآوری کنم 6-7 ماهه یه بلاگ در میون دارن علیه Gears جو سازی می کنن رو نتیجه ی نظر سنجی تاثیر نداره,اون وقت پست اول این تاپیک یهو نظر بچه هارو دگرگون میکنه؟
پ . ن : حالا چرا سر 2 تا بازی جون عزیز مارو قسم میخوری...؟:دی

Gears Of war 3 : halo reach
نزاشتین انتخاب کنیم هر دو رو یا هیچ کدام رو.دیگه از سر بد بختی به هیلو رای دادم
به محض اینکه رای های H: R بیشتر بشه تاپیک قفل میشه.:دی
دلیل رای دادن همین بود:d
زیاد به خودتون فشار نیارید بازش کنید.دوست عزیز خودشون میدونن چند بار باید کلیک کنند تا به متن مورد نظر برسند(آرش):smile:

آخرین ویرایش:
دیگه وقتی همه چیز گویا هست نظرسنجی میخواین چیکار ؟!
کافیه یه نگاه به تاپیکهای هر دو تا بازی بکنین :
تاپیک Gears of War 1 (بازی ای که برای سال 2006 هست و اون موقع هنوز خیلی ها 360 نداشتن توی ایران) 49 صفحه
تاپیک Halo 3 که یک سال بعدش اومد و مهم ترین بازی مایکروسافت هست 44 صفحه
تاپیک Halo 3: ODST هم 25 صفحه
تاپیک Gears of War 2 هم 107 صفحه !!
از اون طرف تاپیک Halo: Reach که دقیقآ یک سال از معرفیش میگذره 26 صفحه و تاپیک Gears of War 3 که همین 2 ماه پیش معرفی شد 24 صفحه !

به این جور چیزا میگن آمار مستند :دی
دوستانی که لایو میرن هم میتونن تعداد افرادی که به GeoW سر میزنن رو با افرادی که Halo بازی میکنن مقایسه کنن !

البته میدونم وقتی پای چشم و هم چشمی وسط کشیده میشه شاید اوضاع تغییر کنه ! ولی چیزی که بالا گفتم جزو واضحات هست و نمیشه انکارش کرد.

دیگه وقتی همه چیز گویا هست نظرسنجی میخواین چیکار ؟!
کافیه یه نگاه به تاپیکهای هر دو تا بازی بکنین :
تاپیک Gears of War 1 (بازی ای که برای سال 2006 هست و اون موقع هنوز خیلی ها 360 نداشتن توی ایران) 49 صفحه
تاپیک Halo 3 که یک سال بعدش اومد و مهم ترین بازی مایکروسافت هست 44 صفحه
تاپیک Halo 3: ODST هم 25 صفحه
تاپیک Gears of War 2 هم 107 صفحه !!
از اون طرف تاپیک Halo: Reach که دقیقآ یک سال از معرفیش میگذره 26 صفحه و تاپیک Gears of War 3 که همین 2 ماه پیش معرفی شد 24 صفحه !

به این جور چیزا میگن آمار مستند :دی
دوستانی که لایو میرن هم میتونن تعداد افرادی که به GeoW سر میزنن رو با افرادی که Halo بازی میکنن مقایسه کنن !

البته میدونم وقتی پای چشم و هم چشمی وسط کشیده میشه شاید اوضاع تغییر کنه ! ولی چیزی که بالا گفتم جزو واضحات هست و نمیشه انکارش کرد.
اریا حرفت درسته،ولی به مرور زمان طرفداران HALO هم زیاد شدن! ولی باز هم به نظر من الان دو برابرHALO طرفدارای GeOW هستند.
توی تاپیک ها هم اکثرا قصه میگن!مثلا تاپیک A W رو من یکی به شدت زیر نظر داشتم! قبل اینکه بازی عرضه بشه حدود 122 صفحه بود،الان با کلی کشش 10-20 صفحه جلو رفته:دی
روی اینجور چیزها نمیشه بحث کرد،کم کم هم طرفدارای دیگر بازیها زیاد میشن!من به شخصه اصلا با MP -GOW2حال نکردم- اینقدر سرورهاش مضخرف بود- ولی چندین نفر تو همین سایت رفتن بتا Reach رو دانلود کردن- همین پیشرفت reachباعث افزایش طرفداراش میشه...

کلا داستان زیاد میشه گفت،ولی چون تو ایران شرایط برای دوست داشتن گیم به ترتیب
گرافیک
گرافیک
گرافیگ
گیم پلی
گرافیک
صداگذاری
و درنهایت داستان میشه-خوب مسلما نباید انتظار داشته باشی تو ایران Wii از همه بیشتر بفروشه و همه عاشق HALO باشن!

اریا حرفت درسته،ولی به مرور زمان طرفداران HALO هم زیاد شدن! ولی باز هم به نظر من الان دو برابرHALO طرفدارای GeOW هستند.
توی تاپیک ها هم اکثرا قصه میگن!مثلا تاپیک A W رو من یکی به شدت زیر نظر داشتم! قبل اینکه بازی عرضه بشه حدود 122 صفحه بود،الان با کلی کشش 10-20 صفحه جلو رفته:دی
روی اینجور چیزها نمیشه بحث کرد،کم کم هم طرفدارای دیگر بازیها زیاد میشن!من به شخصه اصلا با MP -GOW2حال نکردم- اینقدر سرورهاش مضخرف بود- ولی چندین نفر تو همین سایت رفتن بتا Reach رو دانلود کردن- همین پیشرفت reachباعث افزایش طرفداراش میشه...
گرافیک
گرافیک
گرافیگ
گیم پلی
گرافیک
صداگذاری
و درنهایت داستان میشه-خوب مسلما نباید انتظار داشته باشی تو ایران Wii از همه بیشتر بفروشه و همه عاشق HALO باشن!
طرفداراش زیاد شدن ولی به همون نسبت طرفدارای GeoW هم رفتن بالا ! تاپیک Reach رو برای همین مثال زدم :دی الآن 12 ماه از اعلام ساخته شدن بازی میگذره , چند تا تریلر داشته , بتای بازی اومد و رفت ولی تعداد صفحات تقریبآ با GeoW 3 که کلآ دو سه ماه هست معرفی شده و فقط یه تیزر و چند تا عکس داشته برابر هست !
اونایی که بتای Reach رو دانلود کردن 90%ـشون از نسل قبل و Halo 1,2 عاشق بازی بودن ! :دی
راستی من جایی نگفتم انتظار دارم طرفدارای فلان بازی از Halo بیشتر باشن ! گفتم این یک حقیقت هست و نمیشه انکارش کرد. وگرنه خودم خیلی بیشتر منتظر Reach هستم تا GeoW 3 !

گرافیک
گرافیک
گرافیگ
گیم پلی
گرافیک
صداگذاری
خـــیر اشتباه کردی !
مورد اول خون هست مورد دوم گرافیک مورد سوم خون گرافیک مورد چهارم هم گرافیک خون مورد پنجم هم خشونت :دی !

واقعاً سوال جالبیه که بیشتر منتظر یک گاو جدید هستید یا یک هالوی جدید :) طرحش فقط از کسی بر میاد که بر دو حوزه مسلط باشه :biggrin1:
پ.ن: اگه ریـچ جلو زد اطلاع بدید بیام اصلاح کنم آراء رو. رأی گرفته شده هم پس داده نمیشود. :biggrin1:

برادر فرخ از شما همچين تاپيكي عجيب بود !! اين چه نظر سنجي هستش ؟! خودت هم گفتي قشنگ تو اين نظر سنجي يه بازي ميره پايين يه بازي ميره بالا و ...

من به هيچ گزينه اي راي ندادم - چون با هر دو اين بازي ها فوق العاده حال ميكنم و مطمئنا هردو طرفداران زيادي دارن- و اميدوارم هردوشون! تو اي3 نمايش قدرتمندي داشته باشن!

يه نفر لطف منه بگه تا الان راي كدومشون بيشتره ! (كنجكاوم :biggrin1:)

ويرايش : هرچي سعي كردم نشد نگم - به نظرم ريچ نسبت به گيرز عنوان بزرگتريه و براي من دوست داشتني تر ... ولي چون گيرز رو هم خيلي باهاش حال ميكنم دلم نيومد همچين ظلمي به گيرز بكنم !

ولي همه اينارو بيخيال ! فقط مافيا2 !....:love:

آخرین ویرایش:
خوب معلومه gears اینکه شکی توش نیست. حالا دلایل:
halo تنها در مورد دو ویژگی نسبت به gears برتری داره 1.فروشش 2.online که برای من به اندازه ... هم ارزش نداره .
ولی gears از هر نظر که بهش نگاه کنین نسبت به halo برتری داره جزء اون دوتای بالایی .
خداییش یکم فکر کنین اصلا نمیشه با هم مقایسشون کرد.(بجزء اونایی که فروش و online بودن بازی از کل ویژگیها براشون مهمتره !!!!)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or