منتظر باشید ، بازی Call of Duty 9 با اسم رمز Iron Wolf منتشر میشود.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
cod_9_project_iron_wolf.png

خالق بازی Call of Duty: Black Ops یعنی استودیو Treyarch امروز خبری منتشر کرد که همگان را شکه کرد ؛ و ان چیزی نبود جز سری جدید بازی Call of Duty 9 با اسم رمز Iron Wolf خبر تا حدی پیش رفته است که گفته میشود این بازی تست نیز شده است .

بر اساس گزارشاتی که سایت هلندی PS3Life که مخصوص بازی میباشد ارائه کرده است یکی از کابران انها در قسمت داشبورد xbox خود رفته و در قسمت وضعیتها با یکی از دوستان خود که در استودیو Treyarch کار میکند صحبت کرده است این کارمند به وی اطلاعاتی عجیب در مورد Call of Duty 9 داده است . این مسئول Treyarch به این کابر گفته است بر روی Xbox 360 عنوان Iron Wolf را تست کرده است و حتی مُد "Team Deathmatch" این بازی را نیز دیده است .

حتی این کاربر برای اثبات سخنان خود نیز تصاویری نیز منتشر کرده است که در زیر میبینید . ایا Treyarch بر روی Call of Duty 9 با اسم رمز Iron Wolf کار میکند .

تصاویر بیشتر در این سایت

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
ای بابا
این Treyarch نمی خواد دست از سر این COD برداره؟
با اون گندی که تو Black Ops زدش من که فکر نمی کنم چیز جالبی از آب در بیادش.
امیدوارم خبر فقط یه شایعه ای بیش نباشه و IW سری بعدیشم بسازه.

جونــــــــــــــــم !!!!
Black ops گند بود ؟!؟!؟!؟! به نظرم گند MW3 بود نه این !
به شخصه خیلی دوست دارم BLack ops 2 ساخته بشه !

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
بلک اپس داستانش فوق العاده بود از این داستانا توfpsکم میبینیم ولی داستان مدرن3از بلک اپس ضعیفتر بود ولی داستان مدرن3 جذاب تر بود.ولی مولتیشو نمیدونم هیچکدوم بازی نکردم

theboy

کاربر سایت
Dec 17, 2011
10
نام
TheBoy
سابقه ی درخشان cod رو زیر سوال بردن! قبلا تا اسم cod میومد مو به تنمون سیخ میشد که یه codی جدید قراره بیاد ولی الان دیگه خز شده! بازی از ابهت افتاد به خدا! واسه پول یکی از بهترین ipهاشون رو خراب کردند!(شایدم واسه پول نبوده باشه!)

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
مطمئن باشید با تمام تکراری بودن داشتن انجین قدیمی باز هم حرف اول رو میزنه تو فروش:d
البته Black Ops واقعا بازی خوبی بود Treyarch هم نشون داد کار بلد شده.

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
بلک اپس داستانش فوق العاده بود از این داستانا توfpsکم میبینیم ولی داستان مدرن3از بلک اپس ضعیفتر بود ولی داستان مدرن3 جذاب تر بود.ولی مولتیشو نمیدونم هیچکدوم بازی نکردم
mw3 multi خیلی میچسبه:x

ولی کاش bo2 میساختن:(

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
داستانش اینه :D

woods زندست ( میدونیم ) :D
woods و Hudson و weaver تو این قسمت میمیرن :D
جوانمردانه

احتمالا هم تو عراق و اینا دنبال بمب اتمن :D

ولی Mason هنوز زنده میمونه که انشالله به Cpt Price برسه :D

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
خدا کنه black ops 2 رو بسازن. من با اون ( black ops )حتی بیشتر از mw3 هم حال کردم. ولی خیلی جالبه بازی ای که رکورد فروش رو میشکونه و بهترین شوتر سال میشه اینجا دربارش اینطوری صحبت میشه. خیلی باحالید.

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
از این تاپیکا بالا نیارید جون خودتون:dولی کامنتای GF3 فن ها تو قبل از عرضه دیدن داره=))

---------- نوشته در 06:00 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:54 PM ارسال شده بود ----------

همین امروز بود که تریلر MW2 بخش Special ops Survival اومد ببخشید MW3 البته فرقی هم ندارن فقط اسمشون که فرق میکنه دیگه Iron wolf یا Black ops 2 هم تموه کارش احتمالا فقط باید Gold بشه ،دیگه میرن یه سال حال میکنن بعد E3 2012 که شد تو کنفرانس مایکروسافت نشون میدن میگن November 2012 میاد Elite را هم بزور جا میدن تو بازی بعد میگن از امسال دیگه باید ماهی 10$ بدید هفته ای یه Map pack هم میدن که همه حال کنن
اینم یه موردش:d

Breaking Rules

کاربر سایت
Feb 4, 2011
486
از این تاپیکا بالا نیارید جون خودتون:dولی کامنتای GF3 فن ها تو قبل از عرضه دیدن داره=))

---------- نوشته در 06:00 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:54 PM ارسال شده بود ----------

اینم یه موردش:d
اکتیویژن اصلا شرافت نداره که یه سرویسی را که تایید میکنه بعد که بازیش عرضه شد کنسلش نکنه ،
هنوز هم این حرفی را که زدم قبول دارم ،MW3 هیچ پیشرفت گرافیکی نسبت به MW2 نداشته ،الان خیلی منتظر DLC های MW3 هستم :)) همون Map های MW2 را میدن 15$ هم از ملت میگیرن
البته از یه چیز مطمئنم که BLack ops 2 روی PC فروش زیادی نمیکنه ،شاید کنسول چند برابر بفروشه ولی PC بازها تو خرید Mw3 نشون دادن چند بار یه کلاه سرشون نمیره
106382 B@ttlefeild 3
این تعداد نفراتی هم که تو PC درحال حاضر مشغول بازی هستند ،خودش گویای همه چیزه .

Dastan Persia

کاربر سایت
Sep 17, 2011
578
نام
Reza
به شخصه بهترین call of duty نسخه black ops بود از لحاظ بخش تک نفر چون نسخه اولش بود خیلی طرفدار نداشت ولی مولتی بازی غوغا میکرد
نقشه های بازی صد برابر MW3 بود مپ های بازی اکثرا کوچک بودند که میوشد مد SD رو بازی کرد ولی اصلا MW3 نمیشه
از لحاظ گیم خیلی بهتر از MW3 بود و اصلا تکراری نبود
بخش زامبی هم خودتو بدونید

---------- نوشته در 09:06 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:03 PM ارسال شده بود ----------

اکتیویژن اصلا شرافت نداره که یه سرویسی را که تایید میکنه بعد که بازیش عرضه شد کنسلش نکنه ،
هنوز هم این حرفی را که زدم قبول دارم ،MW3 هیچ پیشرفت گرافیکی نسبت به MW2 نداشته ،الان خیلی منتظر DLC های MW3 هستم :)) همون Map های MW2 را میدن 15$ هم از ملت میگیرن
البته از یه چیز مطمئنم که BLack ops 2 روی PC فروش زیادی نمیکنه ،شاید کنسول چند برابر بفروشه ولی PC بازها تو خرید Mw3 نشون دادن چند بار یه کلاه سرشون نمیره
106382 B@ttlefeild 3
این تعداد نفراتی هم که تو PC درحال حاضر مشغول بازی هستند ،خودش گویای همه چیزه .
همه میدونند سازنده MW3 اندیفلی بود یعنی یه استدیو دیگه و MW3 و با BLACK OPS زمین تا آسمون فرق میکرد
مردم بخاطر BLACK OPS هم شده بازی میخرند

---------- نوشته در 09:08 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:06 PM ارسال شده بود ----------

خواهشا کسی نگنه چون MW3 تکراری بود BLACK OPS 2 هم تکراری هست
استودیو این ها باهم فرق دارند

Slim $hady

کاربر سایت
Feb 1, 2010
2,307
نام
شایان
COD باشه، کوفت باشه. :d هر چی بیاد ما هم میخریم، با مولتیش هم حال می کنیم.
شما هم هر سال هی میگید COD تکراری شده، با این حال هر سال هم رکورد ـه سال ـه قبلش رو میشکونه.

همتون هم ضایع میشید. :d

(شوخی) :d

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
COD باشه، کوفت باشه. :d هر چی بیاد ما هم میخریم، با مولتیش هم حال می کنیم.
شما هم هر سال هی میگید COD تکراری شده، با این حال هر سال هم رکورد ـه سال ـه قبلش رو میشکونه.

همتون هم ضایع میشید. :d

(شوخی) :d
ببخشید twilight هم هر سال میاد هر سال هم فروشش رو میکنه ولی اگه یک نگاه به نقد هاش بکنی میفهمی چی میگم.
راستی black ops خیلی بهتر از mw3 بود(از همه نظر).کلا بنده تنها حالتی که امکان داره این بازی رو بخرم اینکه دوباره به جنگ جهانی دوم برگرده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر