منتظر باشید ، بازی Call of Duty 9 با اسم رمز Iron Wolf منتشر میشود.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,959
نام
فرهاد
cod_9_project_iron_wolf.png

خالق بازی Call of Duty: Black Ops یعنی استودیو Treyarch امروز خبری منتشر کرد که همگان را شکه کرد ؛ و ان چیزی نبود جز سری جدید بازی Call of Duty 9 با اسم رمز Iron Wolf خبر تا حدی پیش رفته است که گفته میشود این بازی تست نیز شده است .

بر اساس گزارشاتی که سایت هلندی PS3Life که مخصوص بازی میباشد ارائه کرده است یکی از کابران انها در قسمت داشبورد xbox خود رفته و در قسمت وضعیتها با یکی از دوستان خود که در استودیو Treyarch کار میکند صحبت کرده است این کارمند به وی اطلاعاتی عجیب در مورد Call of Duty 9 داده است . این مسئول Treyarch به این کابر گفته است بر روی Xbox 360 عنوان Iron Wolf را تست کرده است و حتی مُد "Team Deathmatch" این بازی را نیز دیده است .

حتی این کاربر برای اثبات سخنان خود نیز تصاویری نیز منتشر کرده است که در زیر میبینید . ایا Treyarch بر روی Call of Duty 9 با اسم رمز Iron Wolf کار میکند .

تصاویر بیشتر در این سایت

Slim $hady

کاربر سایت
Feb 1, 2010
2,307
نام
شایان
ببخشید twilight هم هر سال میاد هر سال هم فروشش رو میکنه ولی اگه یک نگاه به نقد هاش بکنی میفهمی چی میگم.
راستی black ops خیلی بهتر از mw3 بود(از همه نظر).کلا بنده تنها حالتی که امکان داره این بازی رو بخرم اینکه دوباره به جنگ جهانی دوم برگرده

ببخشید ها !! MW3 نمرات بدی گرفته؟؟؟
VGA هم که بهترین شوتر انتخابش کرد.

کلا هم مقایسه فیلم و بازی از پایه اشتباهه.

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,929
نام
آن مرد !
عالیه black opps داستان خوبی داشت و من با مرحله چینش خیلی حال کردم
ولی MW3 خیلی حماسی تر بود همه ترکیدند اشک ادم سر مرگ soap در میاد و....

Last edited by a moderator:

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
ببخشید ها !! MW3 نمرات بدی گرفته؟؟؟
VGA هم که بهترین شوتر انتخابش کرد.

کلا هم مقایسه فیلم و بازی از پایه اشتباهه.
مقایسه فیلم و بازی از نظر نمره اشتباه است چون منتقد ها به بازی ها کیلویی نمره میدن یعنی ما هر سال یک عالمه بازی داریم که میانگینشون بالای 90 هست ولی در صنعت سینما تعداد فیلم های که نمراتشون بالای 90 هست به تعداد انگشتان دست هم نمیرسه.
ببین مشکل اینجاست که طرفدار های cod انتظاراتشون رو پایین اوردن همین باعث میشه هر چی رو به عنوان یک cod(بازی که یک موقعی 3 یا 4 سال یکبار میومد و همه جوایز رو درو میکرد)قبول کنند.من به عنوان یک فن قدیمی این بازی اصلا mw3 رو در حد و اندازه های cod 2 یا mw .اگه به جای اینکه تو این سال های به جای پشت سر هم بازی دادن میشستن یک بازی به جای mw3 و mw2 و black ops و world at war میدادن 100 در صد یک بازی می شد خیلی بهتر از mw(کاری که بازی هایی مثل Skyrim انجام دادن).

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
من خودم طرفدار پرو پا قرص سری cod ها هستم ولی اگه اینطور باشه بنظر من داره شورش در میاد یکم pause بینشون باشه خوبه.البته من از دسته ی اورجینال بازها هستم باز الان نیاید بگید که هر وقت اورجینال بازی کردی نظر بده اینو گفتم که قبلش موقعیت خودم رو گفته باشم که کلاه مون نره تو هم..!!

آخرین ویرایش:

ofathollahzade

کاربر سایت
Oct 5, 2010
51
نام
امید
جونــــــــــــــــم !!!!
Black ops گند بود ؟!؟!؟!؟! به نظرم گند MW3 بود نه این !
به شخصه خیلی دوست دارم BLack ops 2 ساخته بشه !
پ ن پ !!!!!!
اصلا یه IW هستشو یه COD.
Black Ops گند بود که هیچ Call Of Duty 5 هم گند بود و اصلا جذابیت بازی های IW رو نداشت.
تنها COD خوبی که Treyarc زد COD 3 بودش که اونم فقط رو PS زدش.
به هر حال سلیقه ها متفاوته و من به شخصه MW3 رو خیلی بیشتر دوس دارم.
چندین بارم تمومش کردم.
از خریدشم راضیم.
مولتی پلیرشم به نظر من خیلی خوبه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر