مقایسه Burnout Paradise در PS3 و X360 .

Burnout Paradise در کدام نسخه بهتر است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    101

Nobunaga Oda

کاربر سایت
Nov 18, 2007
366
نام
Nobunaga
منظورم از اینده همین فرداست . اگه اخیرا شرکتی گفته که با سخت افزار PS3 مشکل داریم و بازی ساختن برای این کنسول سخت هست ممنون میشم به من هم بگی ...
لازم نیست هیچ شرکتی چنین چیزیرو بیان کنه بازی هایی که برای این کنسول ساخته شده کاملا بیانگر این موضوع هست...........;) هر چند یه مدتی بعضی از شرکت ها هم این مسئلرو عنوان کرده بودند...........

یکی Ubisoft بود که همین چند روز پیش گفت دیگه مشکلی نداریم در این زمینه . علاوه بر این از سخت افزار PS3 هم خیلی تمجید کرد ...
شما هنوز به صحبت های این شرکت ایمان داری :biggrin1: مسئله ای نیست صبر می کنیم ببینیم بازی بدی که این شرکت برای ps3 هست چطوری از اب در میاد............

اولا که Uncharted همه چیزش عالی بود . تنها کسی میتونه بگه این بازی بده که اینو بازی نکرده باشه . مطمئن باش حتی اگه یک فن بوی ناجور 360 هم Uncharted رو بازی کنه از این بازی تعریف خواهد کرد !!
Mass Effect تنها چیزی که داشت طراحی عالی شخصیت هاش بود . از لحاظ گرافیک اصلا و اصلا با Uncharted قابل مقایسه نیست ... . از هر لحاظ که شما بگی ...
هر کسی هم خلاف این رو ثابت کنه مطمئنا فن بوی هست !
من خواهشم از شما اینه که لطفا پست ها رو با دقت بخونید بعد نقل قول کنید ..... من هم همین حرف های شمارو زدم و گفتم تنها عنوانی از ps3 که از همه نظر کامله همین عنوان هست و منتهی شما بحث مقایسه گرافیم این عنوان با مس افکت رو کشیدی وسط که من گفتم هر کدوم توی قسمتی بر او نیکی برتری دارن. به نظرتون اشتباه هست چنین چیزی؟؟؟؟ شما چهره پردازی مس افکت رو می تونی با انچارتد مقایسه کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟ در ضمن این عنوان رو هم تا به حال بالای 5 بار به اتمام رسوندم و هر دفعه هم لذت بردم.........
راستی در مورد فن بوی هم این نکترو بگم من توی این سایت تا حالا توسط افراد مختلف فنبوی هر کنسولی معرفی شدم :biggrin1: سونی ........مایکروسافت ....... :laughing: نمی دونم از فروش یک کنسول یا موفقیت و....... اون چی به ماها می رسه که بخوایم به جای داشتن یک فروم مفید فروم فنبوی کلوب داشته باشیم :-"

:eek:
:eek::eek: what ؟؟
افت فریم در اون حد که بیچاره بشیم ؟!! چیزی نگم بهتره ...
راستی بازیهای زیادی PS3 داره که فوق العاده بودن . UT3 , R&C , Motor Storm و ... . اینا گرافیکشون پایینه به نظر شما ؟
حتی همون Lair یی که شما داری میگی از لحاظ گرافیک خوب بود .
بله افت فریم................
حالا دیگه نمی دونم می خوای چیزی بگی یا نگی ولی اگر مرحله 4 یا 5 بود ( درست یادم نیست ) از اون مرحله به بعد رو بازی کنی متوجه افت فریم می شی...........;) البته این عنوان که احتیاج به بحث نداره نقد های سایت ها و مجلات معتبر هست...........

همچنین ...

قربان شما......... اقای ...؟؟؟؟؟ ( ببخشید اسمتون رو نمی دونم )

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
لازم نیست هیچ شرکتی چنین چیزیرو بیان کنه بازی هایی که برای این کنسول ساخته شده کاملا بیانگر این موضوع هست...........;) هر چند یه مدتی بعضی از شرکت ها هم این مسئلرو عنوان کرده بودند...........

البته بعضی از بازیها .
به هر حال بازیهایی هم که از این به بعد ساخته خواهد شد رو خواهیم دید ...

شما هنوز به صحبت های این شرکت ایمان داری :biggrin1:

شما چه طور ؟

مسئله ای نیست صبر می کنیم ببینیم بازی بدی که این شرکت برای ps3 هست چطوری از اب در میاد............

موافقم ...

من خواهشم از شما اینه که لطفا پست ها رو با دقت بخونید بعد نقل قول کنید ..... من هم همین حرف های شمارو زدم و گفتم تنها عنوانی از ps3 که از همه نظر کامله همین عنوان هست و منتهی شما بحث مقایسه گرافیم این عنوان با مس افکت رو کشیدی وسط که من گفتم هر کدوم توی قسمتی بر او نیکی برتری دارن. به نظرتون اشتباه هست چنین چیزی؟؟؟؟ شما چهره پردازی مس افکت رو می تونی با انچارتد مقایسه کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟ در ضمن این عنوان رو هم تا به حال بالای 5 بار به اتمام رسوندم و هر دفعه هم لذت بردم.........
راستی در مورد فن بوی هم این نکترو بگم من توی این سایت تا حالا توسط افراد مختلف فنبوی هر کنسولی معرفی شدم :biggrin1: سونی ........مایکروسافت ....... :laughing: نمی دونم از فروش یک کنسول یا موفقیت و....... اون چی به ماها می رسه که بخوایم به جای داشتن یک فروم مفید فروم فنبوی کلوب داشته باشیم :-"

من بحث گرافیک رو نیاوردم وسط . من در جواب دوستمون Game Boy این حرف رو زدم که گفته بودن بازی GOW و Mass Effect بیشترین گرافیک رو توی بازیهای کنسولی دارن .
به نظر شما من گفتم چهره پردازی Mass Effect بده ؟ ممنون میشم یک بار دیگه پست من رو با دقت بخونین .

بله افت فریم................
حالا دیگه نمی دونم می خوای چیزی بگی یا نگی ولی اگر مرحله 4 یا 5 بود ( درست یادم نیست ) از اون مرحله به بعد رو بازی کنی متوجه افت فریم می شی...........;) البته این عنوان که احتیاج به بحث نداره نقد های سایت ها و مجلات معتبر هست...........

همون چیزی نگم بهتره ...

قربان شما......... اقای ...؟؟؟؟؟ ( ببخشید اسمتون رو نمی دونم )

اسم بنده زیاد مهم نیست .

در ضمن بهتره این بحث دیگه ادامه پیدا نکنه یا اینکه فقط در مورد بازی Paradise باشه .

ممنون .

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
اقا این بازی های میان و میرن و فراموش میشن _ البته نه هر بازی ای_ ما ایم که میمونیم و باید با هم رفاقیت کنیم و از هم دیگه چیز یاد بگیریم. بیخیال این بحث ها بشن خواهشا.
شخصا این بازی رو 2 کنسول تجربه کردم. چیزی که دیدم این بود:
ویرایش 360 تو تصادفها نسبت به ps3 یکنمه، خیلی کم افت فریم داره. ( زمانی که شما ماشین حریف رو منحرف میکنید و دوربین برای نشان دادن صحنه تصادف به عقب میره ).

پ.ن. این Paradise ان چنان چیزی هم نیست که ارزش اینقدر پست دادن و اعصاب خورد کردن رو داشته باشه.

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
فريدون جان درست ميگه
اما مهدي جان بايد قبول كنيم ساخت بازي براي PS3 خيلي سخت تر از 360 هست شما ميگي Uncharted و R&C خب مهدي جان اينارو كه خود سونيي زده اگه اينسوناميك جز سوني بدونيم
اگه غير از اون بخواهيم شايد فقط Criterion Games به راحتي براي PS3 بازي بزنه كه خودشون هم علاقه زيادي PS دارند وگرنه خود مسئولان ساخت FAR CRY 2 هم نگران بودند از PS3 درسته گفتند دستگاه قوي اما كار باهاش سخته
البته درست رفته رفته داره كار باهاش راحت تر ميشه اما اينهم بازي كه با UE3 درستش ده به جز UT3 همشون مشكل داشتند بلا استثنا حالا شايد كم وزياد بوده اما مشكل داشته
بحثم بهتر تموم كنه
به هر حال BURNOUT روي PS3 تا حدودي بهتر از 360 و اينو بايد قبول كرد

Good Boy

کاربر سایت
Apr 9, 2007
842
نام
K1
حالا من به قبل کار ندارم . اما به نظر شما در اینده هم Lead Platform بازیها همگی 360 خواهد بود ؟ کما بر اینکه همانطور که نیما هم گفت تعداد اندکی از شرکت های بازیسازی با PS3 مشکل داشتند اما الان اصلا اینطور نیست ...

اصلا اینطور نیست مثل vegas 2 یا army of two و ...که همگی ماشالا Lead Platform شون ps3 هست:laughing:
از آینده هم لطفا صحبت نکن چون تا الان هیچ عنوان در دست ساختی Lead Platform ش کنسول مورد علاقه شما یعنی PS3 نیست!

من فکر نمیکنم چون ...

چون حتما شما علم غیب داری!

اما بازی Mass Effect ...

حتما گرافیکش بیخوده به خاطر همین خیلی از سایتها امتیاز کامل رو به این بازی دادن!

من یه سوال از شما داشتم . به گفته ی خودتون شما اکثر بازیهای PS3 رو تست کردین . پس یکی از اون بازی ها حتما حتما باید بازی Uncharted باشه . به نظر شما از لحاظ گرافیک Mass Effect از Uncharted هم بهتره ؟ نمیخوام توضیح بدین . فقط اره یا نه ... . ممنون میشم .

گرافیک Mass Effect تا به الان Photo-Realistic گرافیک بین تمام بازی ها بوده حتی بیشتر از gow دیگه چه برسه به uncharted که بیشتر سبکش به رنگ آمیزی و نقاشی میخوره!

...

من نمیدونم چرا زمانی که نیما از بازیهایی که واقعا در 360 بهتر از PS3 بودند تعریف میکنه شما به ایشون نمیگین که چرا از 360 طرفداری میکنی . اما هر زمان که اومده یک بازی یی که در PS3 بهتر از 360 بوده رو با دلیل و منبع و از همه مهتر خودش , که روی هر دو تا کنسول تست کرده میگه شما میگین نیما داره از PS3 طرفداری میکنه ! فکر میکنم دیگه الان بیشتر بچه های سایت قبول دارن که نیما طرف هیچ کنسولی نیست .
با این تفاصیل به نظر شما این قضیه یه مقدار جالب نیست ؟

360 تا به حال در تمام بازیهایی که روی هر دو کنسول اومده هم از نظر گرافیک و هم از نظر frame rate بهتر بوده دیگه اینو همه عالم و آدم میدونه.

با این تفاصیل به نظر شما این قضیه یه مقدار جالب نیست ؟

چرا اتفاقا قضیه خیلی جالب و هیجانیه!

آخرین ویرایش:

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
فريدون جان درست ميگه
اما مهدي جان بايد قبول كنيم ساخت بازي براي PS3 خيلي سخت تر از 360 هست شما ميگي Uncharted و R&C خب مهدي جان اينارو كه خود سونيي زده اگه اينسوناميك جز سوني بدونيم
اگه غير از اون بخواهيم شايد فقط Criterion Games به راحتي براي PS3 بازي بزنه كه خودشون هم علاقه زيادي PS دارند وگرنه خود مسئولان ساخت FAR CRY 2 هم نگران بودند از PS3 درسته گفتند دستگاه قوي اما كار باهاش سخته
البته درست رفته رفته داره كار باهاش راحت تر ميشه اما اينهم بازي كه با UE3 درستش ده به جز UT3 همشون مشكل داشتند بلا استثنا حالا شايد كم وزياد بوده اما مشكل داشته
بحثم بهتر تموم كنه
به هر حال BURNOUT روي PS3 تا حدودي بهتر از 360 و اينو بايد قبول كرد

اصلا اینطور نیست مثل vegas 2 یا army of two و ...که همگی ماشالا Lead Platform شون ps3 هست:laughing:
از آینده هم لطفا صحبت نکن چون تا الان هیچ عنوان در دست ساختی Lead Platform ش کنسول مورد علاقه شما یعنی PS3 نیست!

چون حتما شما علم غیب داری!

حتما گرافیکش بیخوده به خاطر همین خیلی از سایتها امتیاز کامل رو به این بازی دادن!

گرافیک Mass Effect تا به الان Photo-Realistic گرافیک بین تمام بازی ها بوده حتی بیشتر از gow دیگه چه برسه به uncharted که بیشتر سبکش به رنگ آمیزی و نقاشی میخوره!

360 تا به حال در تمام بازیهایی که روی هر دو کنسول اومده هم از نظر گرافیک و هم از نظر frame rate بهتر بوده دیگه اینو همه عالم و آدم میدونه.

چرا اتفاقا قضیه خیلی جالب و هیجانیه!

کلا من یکی دیگه از این بحث ها خسته شدم . شرمنده ...

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,040
نام
نیما

حالا این یدونه رو رضایت میدی یکم روی PS3 بهتر باشه ؟! مهندس .

بعد شما که اینقدر اطلاعات جامع و کامل داری و به همه بازیهای هر دو کنسول دسترسی داری ( ما که نداریم ) بی زحمت DMC 4 رو هم که تازه اومده یه مقایسه بکن تا ما یاد بگیریم ...

Nobunaga Oda

کاربر سایت
Nov 18, 2007
366
نام
Nobunaga
البته بعضی از بازیها .
به هر حال بازیهایی هم که از این به بعد ساخته خواهد شد رو خواهیم دید ...

بله...... خواهیم دید....... ( سال 2011 :) )

شما چه طور ؟

معلومه که نه.........

من بحث گرافیک رو نیاوردم وسط . من در جواب دوستمون Game Boy این حرف رو زدم که گفته بودن بازی GOW و Mass Effect بیشترین گرافیک رو توی بازیهای کنسولی دارن .
به نظر شما من گفتم چهره پردازی Mass Effect بده ؟ ممنون میشم یک بار دیگه پست من رو با دقت بخونین .

:)شما خودت سوال کردی در مورد مقایسه گرافیک این 2 بازی که من کاملا واضح براتون توضیح دادم..................

همون چیزی نگم بهتره ...
مشکلات فریم توی این بازی دیگه برای همه روشن شده عرض کردم اگه بازیرو انجام داده باشی احتیاجی به بحث نیست یا می تونی بری نقد های سایت ها و مجلات معتبر خارجی رو ببینی............

اسم بنده زیاد مهم نیست .
100 درصد.

در ضمن بهتره این بحث دیگه ادامه پیدا نکنه یا اینکه فقط در مورد بازی Paradise باشه .

ممنون .
موافقم.............. موفق باشی.

Good Boy

کاربر سایت
Apr 9, 2007
842
نام
K1
حالا این یدونه رو رضایت میدی یکم روی PS3 بهتر باشه ؟! مهندس .

عمرا نمیشه دکتر!:biggrin1:

بعد شما که اینقدر اطلاعات جامع و کامل داری و به همه بازیهای هر دو کنسول دسترسی داری ( ما که نداریم ) بی زحمت DMC 4 رو هم که تازه اومده یه مقایسه بکن تا ما یاد بگیریم ...

اتفاقا اینکارو باید شما بکنی که از 200 تا بازی 360 و ps3 خودت عکس میگیری میزاری اینجا!/:)
در ضمن لطفا از بالا شهر یه سر به این پایین شهر(توپخونه) بزن تا خودت معنای دسترسی رو متوجه بشی!

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
من از کسانی که این بازیو رو ps3 کردن میخواستم بپرسم از sixasis توی این بازی برای ps3 استفاده شده ؟ و کنترلش چطوره مثل موتور استورمه یا بهتره یا بدتره ؟:sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::confused:

Erebus

کاربر سایت
Jun 8, 2007
574
نام
کیانوش
lol
امان از دست فنبوی ها!
در مورد Burnout یه چیزی که هست و ندیدم کسی بگه اینه که توی نسخه 360 ترافیک خیابان هایکمی کمتره و ماشین های کمتری توی خیابان ها هستن، اینکارو کردن تا به مشکل افت فریم بر نخورن (که البته با این حال بازم بر خوردن و توی نسخه 360 افت فریم وجود داره)
ضمنا توی تصادفات نسخه PS3 فیزیک بهتری داره.

در مورد Lair هر چند که از نظر تکنیکی فوق العاده خفنه اما حق با جناب Nobunaga Oda است و بازی افت فریم زیادی داره. البته اون افت فریم هم خودش جای بحث داره (مثلا اینکه هیچ بازی کنسولی وجود نداره که اون تعداد آبجکت توی هر صحنه، اون geometry، اون draw distance، اون افکت ها و ... توی اون رزولوشن داشته باشه و فریم ریتش هم بالای 5 باشه!! پس Lair یه شاهکاره که اگه یکمی بیشتر به Factor 5 مهلت میدادن تا بازی رو بیشتر optimize کنه قطعا خیلی از مشکل هاش بر طرف میشد)

در مورد lead platform بازی ها، گرچه ممکنه بعضی شرکت ها باشن که به دلایلی PS3 رو به عنوان lead platform بازیشون انتخاب کنن اما مطمئن باشید که اکثر شرکت ها همچنان بازیشونو بر اساس 360 میسازن. اینم دلیلش اصلا ارتباطی به قدرت کنسول ها و ... نداره. تا زمانی که بازی های 360 فروش بیشتری دارن و خود کنسول هم installed base بیشتری داره این جریان همینجوری باقی میمونه. البته ممکنه یک سال دیگه قضیه یکمی با الان فرق داشته باشه اما مطمئن باشید شرکت های بازی سازی همین فردا یه دفعه به سرشون نمیزنه که بازیشونو بر اساس سخت افزار PS3 بسازن.

در مورد اینکه هیچ بازی ای از PS3 نیست که به پای GeoW یا Mass Effect برسه، فقط میشه گفت lol
وقتی بازی ای مثل UT3 روی PS3 هست که دیگه هر کسی میدونه گرافیکش بهتر از GeoW هستش، چجوری بعضی ها این حرف ها رو میزنن من موندم. البته UT3 رو مثال زدم چون مقایسه اش با GeoW یا Mass Effect راحت تره. حداقل 7-8 تا بازی روی PS3 هستن که از تمام بازی های 360 (از جمله Mass Effect و GeoW) از نظر تکنیکی بهترن. Uncharted هم نه فقط به نظر من، بلکه تقریبا میشه گفت به نظر هر کسی که یکمی در این موارد اطلاعات داره، از تمام بازی های کنسولی دیگه که تا به حال عرضه شدن، بهتره. Mass Effect هم از نظر گرافیکی مشکل زیاد داره، پس انقدر این بازی رو از نظر گرافیکی بزرگش نکنید.

در مورد photo realistic بودن و رنگ و وارنگ بودن، lol
حتما Resident Evil Remake کنسول GC از یه بازی مثل Viva Pinata گرافیک بهتری داره. lol

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر