مقایسه Burnout Paradise در PS3 و X360 .

Burnout Paradise در کدام نسخه بهتر است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    101

Reza-sony

کاربر سایت
Jan 21, 2007
682
سلام .
میخوام در این تاپیک به مقایسه این بازی در دو کنسول رقیب بپردازیم .
دوستان لطف کنن بیان و نظراتشون رو بگن . عکسی هم دارن بذارن.

نظر من : بالاخره در بین بازیهای Multiplatform برای اولین بار بازی رو دیدم که در نسخه PS3 بهتر بود . تا به حال همه بازیها در نسخه 360 خیلی بهتر بودن.
مزیتهای نسخه PS3 :
- اولین مشخصه بارز که در نگاه اول میشه فهمید ، نورپردازی بهتر در PS3 هست . واقعا در نسخه PS3 نورپردازی خیلی بهتره .
- دوم Texture ها هست . وقتی به آسفالت خیابون نگاه میکنی میبینی که در PS3 بهتره .
- AA خیلی فرقی نمیکنه.
- Render در PS3 بهتره .
عکس هایی از مقایسه دو نسخه هم خواهم گذاشت .
اگه کسی زودتر این کارو انجام بده که ممنون میشم .

در نظر سنجی هم شرکت کنید . :laughing:

zx360

کاربر سایت
Jul 22, 2007
340
haa

شما از کجا به این نتیجه رسیدی .کل دنیا میگن مال360 بهتره.مثل NFL 08 که میگفتن تمام قدرت PS3 رو نشون میده .تازه اگر هم مال دو تا کنسول رو هم بازی کرده باشی فرقشو شما متوجه نمیشی.به قول خودت مال PS3 اسفالتش بهتره:laughing::laughing::laughing::laughing:

armin_next

کاربر سایت
Oct 22, 2007
125
نام
ارمين
من نسخه ي ps3 رو بازي نكردم ولي با عكس هايي كه تو تاپيك ها ديدم به نظرم نسخه ي 360 بهتر بود به همين دليل به 360 راي دادم

gammer

کاربر سایت
Dec 14, 2007
297
نام
amir
شما از کجا به این نتیجه رسیدی .کل دنیا میگن مال360 بهتره.مثل NFL 08 که میگفتن تمام قدرت PS3 رو نشون میده .تازه اگر هم مال دو تا کنسول رو هم بازی کرده باشی فرقشو شما متوجه نمیشی.به قول خودت مال PS3 اسفالتش بهتره:laughing::laughing::laughing::laughing:
حاج اقا چرا فن بازی در میاری؟!!
خوب رضا جان هر دو کنسول رو داره دیه دلیلی نداره بخواد فن بازیه بی مورد در بیاره در صورتی که من تو خیلی از پستاش دیدم برای کسایی که بین خرید 2 کنسول شک دارن 360 پیشنهاد میکنه!!!

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
من تو عكس 360 رو بهتر ديدم ولي هنوز وقت نكردم از خونه برم بيرون -چه برسه برم بازي رو بخرم
هرچي باشه توپه گرافيكشم بيشتر از يك حد خاص نيست
اونا يي كه ps3دارن با مال خودشون سر كنن ماهم با 360 خودمون اين بازي رو انجام ميديم
و حال ميكنيم

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
Multiplatform برای اولین بار بازی رو دیدم که در نسخه PS3 بهتر بود . تا به حال همه بازیها در نسخه 360 خیلی بهتر بودن

خب این بخاطر اینه که اکثر بازیها Lead Platform شون 360 ! ودر این بازی PS3 پلتفرم اصلیه و شرکت سازنده بازی رو بر اساس سخت افزار PS3 نوشته و برای 360 پورت شده - در کل اگه اختلافی هم باشه , چیز طبیعی هستش
4fvfcja.gif

آخرین ویرایش:

Reza-sony

کاربر سایت
Jan 21, 2007
682
دوست عزیز من دو تا کنسول رو دارم و در کنار هم این بازی رو بازی کردم . این تاپیکم به این خاطر زدم که این بازی رو دوتا کنسول بازی کردم . اگه این دو نسخه رو کنار هم بازی کنی ، تفاوت فاحشی با هم دارن که تو همون نگاه اول کاملا مشخصه .
من تو عكس 360 رو بهتر ديدم ولي هنوز وقت نكردم از خونه برم بيرون -چه برسه برم بازي رو بخرم
هرچي باشه توپه گرافيكشم بيشتر از يك حد خاص نيست
اونا يي كه ps3دارن با مال خودشون سر كنن ماهم با 360 خودمون اين بازي رو انجام ميديم
و حال ميكنيم
بازی رو بخر ضرر نمیکنی . بازی توپیه .
خب این بخاطر اینه که اکثر بازیها Lead Platform شون 360 ! ودر این بازی PS3 پلتفرم اصلیه و شرکت سازنده بازی رو بر اساس سخت افزار PS3 نوشته و برای 360 پورت شده - در کل اگه اختلافی هم باشه , چیز طبیعی هستش
درسته منم فکر میکنم Lead Platform این بازی PS3 باشه . طبق خبرایی که قبلا خوندم ، انگار قراره در سال 2008 تمام شرکت های ساخت بازی ، بازیهای خودشون رو روی PS3 بسازن .

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
جالبه سایت 1UP که معرف حضور همه هست ( و قدیما دیدم یه کم به سمت 360 هم گرایش داره ) گفته نسخه PS3 از نظر جلوه های بصری و Texture اندکی از نسخه 360 بهتر هست. هیچ سایت دیگه ای هم ندیدم گفته باشه نسخه 360 بهتر از PS3 هست. حالا بحث دوستان نمیدونم روی چیه.

Reza-sony

کاربر سایت
Jan 21, 2007
682
جالبه سایت 1UP که معرف حضور همه هست ( و قدیما دیدم یه کم به سمت 360 هم گرایش داره ) گفته نسخه PS3 از نظر جلوه های بصری و Texture اندکی از نسخه 360 بهتر هست. هیچ سایت دیگه ای هم ندیدم گفته باشه نسخه 360 بهتر از PS3 هست. حالا بحث دوستان نمیدونم روی چیه.

منی که الان جفتشو دارم و بازی میکنم هی دارم میگم نسخه PS3 بهتره .
کو گوش شنوا ؟ دوستان فقط از روی عکس قضاوت میکنن . به خدا من الان دو تا کنسول جلومه و مقایسه میکنم . :((

از نظر نور پردازی و شفافیت خیلی با هم فرق میکنن .

من از طرفدارای pS3 هستم ، ولی به نا حق حرف نمیزنم . تا به حال هر بازی Multiplatform که دیدم روی 360 بهتر بوده ولی این بازی فرق میکنه .
خدا بخواد انگار داره قدرت PS3 معلوم میشه. ما هی بالا و پایین میرفتیم ، میگفتیم pS3 بهتره . این فن ها هی میگن 360 . برید Uncharted بازی کنید ، اونوقت میفهمید PS3 چیه !
حالا که Paradise . خدا رو شکر PS3 تقریبا شکست خورده داره خودشه بازیابی میکنه و خیلی به پیروزی نزدیکه . به این میگن سیاست Sony ! :excited::excited::excited:

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,031
نام
نیما
من قبلا میخواستم راجع به این موضوع نتیجه مقایسه م رو بگم ، ولی جو اون تاپیک خیلی بد بود و منصرف شدم ...

باید بگم از لحاظ بصری این دو نسخه به مقدار خیلی خیلی کمی با هم تفاوت دارن که خیلی ساده به چشم نمیاد و باید دقیق دید ...

AA کاملا مساوی

Texture و بافت و نورپردازی کاملا مساوی

وضوح تصویر به مقدار خیلی کم در PS3 بهتره .

ولی تفاوت عمده ای که این دو دارند در FrameRate هست و کاملا محسوسه ...

FR به طور کلی در 360 حدود 10 فریم کمتره ، یعنی من فکر میکنم نسخه PS3 دقیقا 60 فریم هست .
ضمن اینکه در طول بازی ( حالت عادی ) شما ممکنه در نسخه 360 افت فریم ببینید ، و همچنین در هنگامی که اتومبیل شما Wrecked میشه در صحنه هایی که نشون میده و دوربین عوض میشه شما حتما Frame Skip رو در نسخه 360 خواهید دید .
ولی در نسخه PS3 شما چه در حالت عادی و چه در حالت Wrecked کوچکترین مشکلی ار نظر فریم نخواهید داشت ...

البته در نظر داشته باشید که اگه شما نسخه 360 رو به تنهایی بررسی کنید نمیتونید بگید که از لحاظ Frame Rate ، بازی مشکل داره ! و من هم اصلا نمیگم که نسخه 360 مشکل Frame Rate داره ... چیزهایی که گفتم در مقایسه با نسخه PS3 بود که به چشم میاد ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر