مقایسه گرافیکی Witcher 2 بین X360 و PC

• Thread starter Thread starter Farh@d
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

کدامیک از نظر گرافیکی بهتر کار شده است !؟

• نسخه PC

رای‌ها: 90 75.0%
  • Kنسخه X360

رای‌ها: 30 25.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    120
سلام.این بازی از کرایسیس 1 هم سنگین تر من رو رایانه ام فریمش رو high روی 5 فریم هم اجرا نمیشه.به نظره من x360 خیییییییییییییییییلی بهتره. برو رو یه کامبیوتر 400 تومنی منو بازی هم بالا نمی یاد

سلام.این بازی از کرایسیس 1 هم سنگین تر من رو رایانه ام فریمش رو high روی 5 فریم هم اجرا نمیشه.به نظره من x360 خیییییییییییییییییلی بهتره. برو رو یه کامبیوتر 400 تومنی منو بازی هم بالا نمی یاد

اسم این برتری نیست تازه 360 هم دیگه 400 تومن نیست

با 700 تومن راحت می شه 30 فریم گرفت خیلی بهتر از 360 هم خواهد بود

اسم این برتری نیست تازه 360 هم دیگه 400 تومن نیست

با 700 تومن راحت می شه 30 فریم گرفت خیلی بهتر از 360 هم خواهد بود
1.فوقش 480 تومنه دیگه
2.من کامبیترم 9800 GX2 4 GB RAM بازم رو FULL HD و HIGH گیر داره کی گفته 30 فریم اونم با 700 تومن.از کرایسیس هم سنگین تره بابا.گرافیکش بالا هست ولی یه بخشی از قدرت گرافیک یه بازی اینکه بهینه سازی شده باشه مثه کرایسیس 2 ولی این بازی نسبت سیستمه مناسبش گرافیکش بالا نیست

گرافیک بازی اصلا رویه PC بهینه نبود.
بازی رو رویه Very Small من گزاشتم ( گزینه هایه AA و SSAO و Sampling خاموش بودن ) بعد 55 گرفتم ( با 480 ) جالبه بازی رو گزاشتم رویه Very Large بازم 53 یا 4 فریم گرفتم!!!! کلا میگم بازی رو سنگین اجرا میشه یعنی رو Very Small همون فریم Very Large رو میده اما کیفیت یکسانی رو نمیده! درواقع بازی با بالاترین کیفیت فریم ریت میده. البته SSAO و AA در کل 12 فریم از من گرفتن اما Sampling رو ON کردم ( OC «کردم گرافیکمو ) ... 30 فریم یا حتی کم تر رسید!!...
برا همینه که با 480 هم حتی مشکل داره و با خیلی از گرافیکایه دیگه همینطور... به نظره من ارزشش رویه 360 خیلی زیاده.

دوست من اینم از اون حرفا بودشا.../:)/:)طرف سیستمش 1 پولش هستش به زور داره 20 فریم میگیره بعد شما میگی...:|:|

رو چه Res ـی 20 فریم میگیره ؟ Full HD میزارِ خو!
الان X360 رو چه رزولوشنی میخواد بالا بیاره مگه ؟
فکر کنم منظور اون دوستمون اینطور بود که در شرایط برابر (720p) با پول X360 (600T:d)s میشه یه سیستم گرفت که بازی رو با کیفیت بهتری اجرا کنه.

دوست من اینم از اون حرفا بودشا.../:)/:)طرف سیستمش 1 پولش هستش به زور داره 20 فریم میگیره بعد شما میگی...:|:|

اون برای اینکه بلد نیست سیستم جمع کنه بیا من برات می بندم راحت میانگین 30 می گیری با 700 تومن فقط برای کیس کلی می شه کار انجام داد

1.فوقش 480 تومنه دیگه
2.من کامبیترم 9800 GX2 4 GB RAM بازم رو FULL HD و HIGH گیر داره کی گفته 30 فریم اونم با 700 تومن.از کرایسیس هم سنگین تره بابا.گرافیکش بالا هست ولی یه بخشی از قدرت گرافیک یه بازی اینکه بهینه سازی شده باشه مثه کرایسیس 2 ولی این بازی نسبت سیستمه مناسبش گرافیکش بالا نیست

پس از قیمت بازار خبر نداری دست دوم الان اینقدره برو بالای 700 تومن اگه کپی خورش رو بخوای

هر کسی خواست بگه با 740 تومن یه چیزی بهش می گم بیش از 30 فریم هم بگیره 30 تا که سهله در 1080p

ما 650 پول اپدیت سیستم دادیم بهترین گرافیک رو تازه بدون مانیتور lcd یا led دارم بازی میکنم بدون افت فریم ! ;) تازه هم مادربورد، مودم ، با گرافیکم کلی گیگا است:dوقتی میتونم بازی رو بدون کوچکترین مشکل گرافیکی تو pc کنم چرا برم تو کسنول بزنم:)اما برای سازنده بازی متاسفم که گول پولهای مایکرو رو خورد و انحصاری pc رو تقدیم به 360 ها هم کرد برای من خول فرق داره نمیرم این بازی رو روکسنول 6 سال پیش بازی کنم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: SLASH1
ما 650 پول اپدیت سیستم دادیم بهترین گرافیک رو تازه بدون مانیتور lcd یا led دارم بازی میکنم بدون افت فریم ! ;) تازه هم مادربورد، مودم ، با گرافیکم کلی گیگا است:dوقتی میتونم بازی رو بدون کوچکترین مشکل گرافیکی تو pc کنم چرا برم تو کسنول بزنم:)اما برای سازنده بازی متاسفم که گول پولهای مایکرو رو خورد و انحصاری pc رو تقدیم به 360 ها هم کرد برای من خول فرق داره نمیرم این بازی رو روکسنول 6 سال پیش بازی کنم

650 تومن پوله یک 480 هست... و بنده با ON کردن Sampling 30 فریم هم کم تر میگیرم... امتحانش ضرری نداره.

sampling یا ssao اصلا لزومی به on کردن تفاوتشو هیچ کس نمی فهمه مطمئنا 360 هم از این تکنیک ها بی بهره هست اینا رو خاموش کنید 30 فریم هم امکان نداره نگیرید
650 هم پول یک 580 هست نه 480

650 تومن پوله یک 480 هست... و بنده با ON کردن Sampling 30 فریم هم کم تر میگیرم... امتحانش ضرری نداره.
سیستم های شما توان اجرای درست بازی رو تو pc نداره به من ربطی نداره:d در ضمن گراف من 450 است :d من چیزی رو امتحان نکنم با دربارش فکر نکنم حرف نمیزنم پس خرج بیشتر اجرای بهتر:d

sampling یا ssao اصلا لزومی به on کردن تفاوتشو هیچ کس نمی فهمه مطمئنا 360 هم از این تکنیک ها بی بهره هست اینا رو خاموش کنید 30 فریم هم امکان نداره نگیرید
650 هم پول یک 580 هست نه 480

منظوره دوستان این بود که با آخرین تنظیمات.
بستگی به برنده کارتتون داره مثلا Asus همین 580 میشه 750 هزار تومن.
منم برنده کارته خودمو گفتم.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or