مقایسه گرافیکی بازی Crysis 3 در دو پلتفرم PC و 360

به نظر شما تفاوت گرافیکی بازی ما بین این دو پلتفرم چقدر

• بسیار زیاد است.

رای‌ها: 48 64.0%
  • فرق زیادی ندارند.

رای‌ها: 17 22.7%
  • گرافیک 360 در موقع انتشار بازی بهتر می‌شود

رای‌ها: 10 13.3%

• مجموع رای دهنده‌ها
    75

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,933
نام
فرهاد
cf0hacrx4kjmjuub5mwu.jpg

درود.

همانطور که مطلع هستید تا چندی دیگر شرکت کرایتک نسخه جدید بازی Crysis را با نام Crysis 3 برای سه پلتفرم PC , 360 , PS3 روانه بازار می‌کند. این بازی زیبا که در قسمت گرافیکی بسیار بی‌نظیر کار می‌کند عنوانی است که همیشه باعث به چالش کشیدن کنسول‌ها و به خصوص نسل جدید کارت‌های گرافیکی و سیستم‌های فعلی کامپیوتری است.

در همین راستا کاربر MongolFPS در صفحه یوتیوب به مقایسه نسخه بتای Crysis 3 در دو پلتفرم 360 و PC دست زده است که فیلم ان را در شاهد هستید. وی در این اذعان کرده است تمام تنظیمات highest می‌باشند و به صورت 1080 ضبط شده اند. سیستم وی به شرح زیر است :

AMD FX 8150 CPU @3.60Ghz
2 Sapphire Radeon HD 7970's Crossfired WaterCooled
8 Gb Kingston DDR3 Ram
Silverstone Strider 1000W Gold PSU
128GB Crucial M4 SSD
1TB Western Digital HDD

شما همچنین می‌توانید در نظر سنجی بالا نیز شرکت کنید و نظرات خود را در مورد این مقایسه اذعان نمایید.

[h=1]Crysis 3 - PC Vs. Xbox 360[/h]

emamiblacker

کاربر سایت
Jan 27, 2011
16
نام
emami
واقعا روی pc چشم نوازه
ولی بگم که در مورد نوع کارت گرافیک خیلی قوی تبلیغات یا زیاده روی چون خود من کرایسیس 2 با dx 11 با کارت 5770 با فریم 40 تا 45 بازی میکردم

Cpt Amir

عضو جدید
Dec 12, 2011
85
نام
امیر
خیلی فرق نداره
شما به احتمال بسیار بالا نسخه بتا رو بازی نکردی یا هر دو نسخه رو تجربه نکردی . بنده هم در PC و هم در 360 تست کردم و تمام تنضیمات و درPC به حداقل رسوندم به جز Resoulotion و خیلی سر تر از 360 بود که باعثه نا امیدی خودم شد! نسخه 360 رو انقدر ضعیف گرافیکش به چشمم اومد که Crysis2 گرافیکش سرتر از این Open Beta به نظرم رسید!!

havan

کاربر سایت
Feb 11, 2012
415
شما به احتمال بسیار بالا نسخه بتا رو بازی نکردی یا هر دو نسخه رو تجربه نکردی . بنده هم در PC و هم در 360 تست کردم و تمام تنضیمات و درPC به حداقل رسوندم به جز Resoulotion و خیلی سر تر از 360 بود که باعثه نا امیدی خودم شد! نسخه 360 رو انقدر ضعیف گرافیکش به چشمم اومد که Crysis2 گرافیکش سرتر از این Open Beta به نظرم رسید!!
اتفاقا من نسخهٔ بتا رو بازی کردم(Xbox360)

باید بگم گرافیکش حرف نداره.. من که اون موقع بازی می‌کردم احساس می‌کردم دارم نسل بعد بازی می‌کنم

تعجب می‌کنم بعضی‌ از دوستان به شدت به گرافیک این بازی گیر دادند:-o

Cpt Amir

عضو جدید
Dec 12, 2011
85
نام
امیر

باید بگم گرافیکش حرف نداره.. من که اون موقع بازی می‌کردم احساس می‌کردم دارم نسل بعد بازی می‌کنم

هم PC و هم 360 رو تجربه کردی؟
من که خیلی ضد حال خوردم !

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin
من خودم بتا رو بازی نکردم ، ولی اون عکسایی که از نسخه ی کنسولی دیدم خیلی خوب بود .
مسلماً فاصله با نسخه ی PC خیلی زیاده ولی با این حال روی 360 هم خیلی خوب بود ، تازه این نسخه ی بتای مالتی هست ! نسخه ی نهایی سینگل حتما بهتر خواهد بود.

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
cf0hacrx4kjmjuub5mwu.jpg

درود.

همانطور که مطلع هستید تا چندی دیگر شرکت کرایتک نسخه جدید بازی Crysis را با نام Crysis 3 برای سه پلتفرم PC , 360 , PS3 روانه بازار می‌کند. این بازی زیبا که در قسمت گرافیکی بسیار بی‌نظیر کار می‌کند عنوانی است که همیشه باعث به چالش کشیدن کنسول‌ها و به خصوص نسل جدید کارت‌های گرافیکی و سیستم‌های فعلی کامپیوتری است.

در همین راستا کاربر MongolFPS در صفحه یوتیوب به مقایسه نسخه بتای Crysis 3 در دو پلتفرم 360 و PC دست زده است که فیلم ان را در شاهد هستید. وی در این اذعان کرده است تمام تنظیمات highest می‌باشند و به صورت 1080 ضبط شده اند. سیستم وی به شرح زیر است :

AMD FX 8150 CPU @3.60Ghz
2 Sapphire Radeon HD 7970's Crossfired WaterCooled
8 Gb Kingston DDR3 Ram
Silverstone Strider 1000W Gold PSU
128GB Crucial M4 SSD
1TB Western Digital HDD

شما همچنین می‌توانید در نظر سنجی بالا نیز شرکت کنید و نظرات خود را در مورد این مقایسه اذعان نمایید.

Crysis 3 - PC Vs. Xbox 360

عکساش کو پس ؟ فکر کنم پاک شده ! دوباره باید آپ لود بشه !

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462

خوب اینجا داریم مقایسه می کنیم...
باید هر دو تا شو بازی کنی...
من هم الان pc را بازی کردم ولی نمیام مقایسه کنم، چون 360 ـش را بازی نکردم و نمی تونم نظری دربارش بدم، مگر اینکه ویدیو ، عکسی ، چیزی در کنار هم ببینم...

امیـر

کاربر سایت
Jul 29, 2012
1,001
به نظر من که الان، کلا مقایسه گرافیک بازیه Crysis 3 در کنسولی به نام Xbox 360 که 8-7 سال از سنش میگذره با PC نسبتا جدید کار اشتباهیه!

اگر میخواهید این بازیرو با نسخه ایکس باکس 360اش بسنجید باید روی سیستمی که هم سنه ایکس باکسه و حداقل 8 سال از عمرش میگذره(سخت افزارهای 8 سال گذشته) امتحان کنید و در اون صورت ببینیم اصلا بالا میاد(اجرا میشه) یا نه بعد نظر بدیم که گرافیک کدوم بالاتره! :d :p

یا اگر نسخه اول کرایسیس برای ایکس باکس هم میومد اون موقع بود که میتونستیم Crysis رو با نسخه ایکس باکسش مقایسه کنیم نه الان! اونم با PC ای دو سال پیرتر! چون کرایسیس سال 2007 اومد ولی ایکس باکس سال 2005

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر