مقایسه گرافیکی بازی Crysis 3 در دو پلتفرم PC و 360

به نظر شما تفاوت گرافیکی بازی ما بین این دو پلتفرم چقدر

• بسیار زیاد است.

رای‌ها: 48 64.0%
  • فرق زیادی ندارند.

رای‌ها: 17 22.7%
  • گرافیک 360 در موقع انتشار بازی بهتر می‌شود

رای‌ها: 10 13.3%

• مجموع رای دهنده‌ها
    75

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
فکر کن کرایتک اینقدر بیاد گرافیک بازی با DX11 نسخه PC ـش رو به رخ همه بکشه و با نسل بعد مقایسش کنه.
بعد یکی بیاد بگه نسخه X360 اونقدر با نسخه پی سی فرق نداره:|

کرایتک آب میشه میره تو زمین:D

---------- نوشته در 05:40 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:38 PM ارسال شده بود ----------

فکر کن کرایتک اینقدر بیاد گرافیک بازی با DX11 نسخه PC ـش رو به رخ همه بکشه و با نسل بعد مقایسش کنه.بعد یکی بیاد بگه نسخه X360 اونقدر با نسخه پی سی فرق نداره:|کرایتک آب میشه میره تو زمین

hamed_1989

کاربر سایت
Jun 30, 2008
329
نام
حامد
در این که نسخه کامپیوتر بهتر هست شکی نیست ولی من نمیدونم چرا بعضی از دوستان هی به گرافیک کنسولی گیر میدن بابا کنسولی که برای 7-8 سال قبل هست من نمیدونم چه انتظاری دارید ازش که بخواد در حد PC گرافیک داشته باشه.
در همین حدم که کرایتک بازی رو برای 360 بهینه کرده و بیرون داده جایه تقدیر هست، اگر کسی واقعا برای گرافیک بازی میکنه باید بره 5 تومن پول یه سیستم خوب بده بازی کنه، نمیدونم چرا بعضی ها از یه کنسول 199 دلاری همچین انتظارات بالایی دارن الان پول یه کارت گرافیک GTX 670 حدود 350 دلاره!!!!

امیـر

کاربر سایت
Jul 29, 2012
1,001
در این که نسخه کامپیوتر بهتر هست شکی نیست ولی من نمیدونم چرا بعضی از دوستان هی به گرافیک کنسولی گیر میدن بابا کنسولی که برای 7-8 سال قبل هست من نمیدونم چه انتظاری دارید ازش که بخواد در حد PC گرافیک داشته باشه.
در همین حدم که کرایتک بازی رو برای 360 بهینه کرده و بیرون داده جایه تقدیر هست، اگر کسی واقعا برای گرافیک بازی میکنه باید بره 5 تومن پول یه سیستم خوب بده بازی کنه، نمیدونم چرا بعضی ها از یه کنسول 199 دلاری همچین انتظارات بالایی دارن الان پول یه کارت گرافیک GTX 670 حدود 350 دلاره!!!!

دقیقا همین طوره که میگی دوست عزیز البته من هنوزم روی حرفی که چند وقت پیش زدم هستم! :

به نظر من که الان، کلا مقایسه گرافیک بازیه Crysis 3 در کنسولی به نام Xbox 360 که 8-7 سال از سنش میگذره با PC نسبتا جدید کار اشتباهیه!

اگر میخواهید این بازیرو با نسخه ایکس باکس 360اش بسنجید باید روی سیستمی که هم سنه ایکس باکسه و حداقل 8 سال از عمرش میگذره(سخت افزارهای 8 سال گذشته) امتحان کنید و در اون صورت ببینیم اصلا بالا میاد(اجرا میشه) یا نه بعد نظر بدیم که گرافیک کدوم بالاتره! :d :p

یا اگر نسخه اول کرایسیس برای ایکس باکس هم میومد اون موقع بود که میتونستیم Crysis رو با نسخه ایکس باکسش مقایسه کنیم نه الان! اونم با PC ای دو سال پیرتر! چون کرایسیس ( سال 2007 اومد ) ولی ( ایکس باکس سال 2005 )

;)

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
اوه! معذرت، من فکر کردم اسم تاپیک مقایسه بین 360 و PS3 ـه.
خب عزیزان معلومه که PC بهتره! :D یکی از دلایل وجود DX11 هست.
اصلا بازیای کنسولی گرافیکشون از PC پایین تره. :| ( به استثنا بعضی بازیها.)

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
به نظرم کیفیت بافت ها توی PS3 از توی عکسا بیشتره :D.
ولی به هر حال، Crysis از اونجائی که فقط گرافیک داره فوشه روی کنسول بازی کنی :D.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر