شایعه معرفی Red Dead Redemption 2 در E3 2015؟

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
Red-Dead-Redemption-feature-672x372.jpg

کاربری در سایت Reddit تحت نام AnonDN1978 که ادعا میکند یکی از اعضای سابقِ *R بوده است، اطلاعاتی را در مورد ادامه عنوان Red Dead Redemption ارائه داده است. توجه داشته باشید که تمامی موارد ذکر شده در حال حاضر شایعه هستند و هنوز بیانیه ای از جانب راکستار اعلام نشده است:

• نام بازی Red Dead Redemption 2: Legends of the West خواهد بود.
  • بازی پیش زمینه ای (Prequel) بر عنوان پیشین خود خواهد بود.
  • بازی برای کنسول های نسل حاضر عرضه خواهد شد. نسخه PC یک ماه پس از عرضه نسخه کنسولی عرضه میشود.
  • بازی در همان دنیای عنوان نخست اتفاق خواهد افتاد و اتفاقات 12 سال پیش را بازگو خواهد کرد.
  • 3 شخصیت قابل بازی در بازی وجود خواهند داشت که 2 تای آن ها قدیمی و دیگری کاملا جدید خواهد بود.
  • نام دو شخصیت بازی Irish و Seth خواهد بود که اولی ایرلندی تبار است که در 15 سالگی به آمریکا آمده و در 21 سالگی داستان وی روایت خواهد شد. دومی اهل کانزاس سیتی و در بانک مشغول به کار است که در مورد گنجی مرموز حرف هایی میشنود و خانواده خود را به تگزاس و شهر Tumbleweed میاورد. در بازی شاهد وضعیت ذهنی بد وی در بازی نخست و از دست دادن همسر و فرزندان و خانه و اشتیاق وی به گنج، خواهیم بود.
  • سومین شخصیت همانند بخش چند نفره در GTA V، ساخته دست بازیکن خواهد بود. لباس ها و اسب او توسط بازیکن تعیین خواهد شد. لباس هایی برای Irish و Seth قابل آنلاک شدن هستند و نفر سوم کاملا در این حیطه متفاوت خواهد بود.
  • اسب ها قابلیت شخصی سازی کردن بسیار خوبی خواهند داشت. همانند نسخه پیشین 3 نوع اسب در بازی وجود خواهد داشت اما قابلیت تعویض زین اسب، خورجین و رنگ نیز به بازی اضافه شده است.
  • شما میتوانید Safe House مخصوص به خود را بخرید و آن را شخصی سازی کنید.
  • تمامی موارد ذکر شده به بخش چند نفره قابل انتقال خواهند بود.
  • ماموریت های زیادی در بازی وجود دارد که Seth و Irish درگیر آن ها خواهد شد. شخصیت سوم میتواند در بخش Campaign حضور یابد اما در ماموریت ها قابل استفاده نخواهد بود. شخصیت سوم در بخش gun for hire حضور خواهد داشت و داستان را با دو شخصیت دیگر پیش خواهد برد.
  • شخصیت سوم کاملا آزاد است اما میتوان Seth و Irish را به عنوان همراهان خود صدا زد اگرچه قابل بازی نخواهند بود. همچنین میتوانید مردم دیگری را به عنوان همراه در نظر بگیرید.
  • شخصیت های قدیمی در بازی حضور خواهند داشت: Bonny Macfarlane، Sherriff و حتی خود John Marston اما زمانی که در Gangِ خود بوده است.
  • بخش جدیدی تحت نام Gang System به بازی اضافه شده است. شما میتوانید به Gang های مختلف بپیوندید و اگر فکر میکنید آماده اید، میتوانید به عنوان مجریان قانون فعالیت کنید اما بعضی کارها از قبیل دزدی برای شما قدغن خواهد شد. اگرچه میتوانید به دزدی بپردازید، اما رزومه کاری شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد. شما میتوانید در بخش تک نفره از 4 تا 8 تن از دوستان خود را به بازی دعوت کنید. میتوانید با گروه خود ماموریت های اصلی و فرعی را پیش ببرید.

بنا به گفته AnonDN1978، بازی از 3 سال و نیم پیش در دست ساخت بوده است.

منابع:

Rumor Alert: Red Dead Redemption 2 To Be Unveiled At E3, Will Be Multiplatform, New Leaked Details | DSOGaming | The Dark Side Of Gaming
https://www.reddit.com/r/leakthreads/comments/31nn5d/red_dead_redemption_2_leak/

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
من خودم با RDR خاطره دارم و بازي قشنگي بود ولي به نظرم يه مقدار شهر هاش كوچيك بودن و اون حس و حال شهر بودن رو القا نمي كردن در حد و اندازه روستا بودن مثلا" انتظار من از شهر اصلي اي كه در مكزيك بود بزرگتر از اون بود ولي اصلا" چيز خاصي نداشت ( اقا اين نظر شخصيه نريزيد سر ادم :| )

پ.ن : الان تاپيك چندتا كشته ميده :|:d

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,349
نام
محمدرضا
با توجه به فروش بالای نسخه قبل ، شکی ندارم بزودی نسخه جدید معرفی میشه ولی تا اونجا که یادم هست بازی های راکستار توی E3 معرفی نمیشن.

• بازی برای کنسول های نسل حاضر عرضه خواهد شد. نسخه PC یک ماه پس از عرضه نسخه کنسولی عرضه میشود. :d

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
  • بازی برای کنسول های نسل حاضر عرضه خواهد شد. نسخه PC یک ماه پس از عرضه نسخه کنسولی عرضه میشود.

همین بند باعث میشه باور نکنم خبر راسته :))

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
آخرین باری که راک استار توی یه کنفرانس یا نمایشگاه حظور داشته رو یادم نمیاد کی باشه. فکر نکنم خبر هم راست باشه با توجه به سوابق اخیر.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
این خبر من و یاد شایعات قبل و بعد معرفی GTA V انداخت امیدوارم که حقیقت داشته باشه ....

آخرین باری که راک استار توی یه کنفرانس یا نمایشگاه حظور داشته رو یادم نمیاد کی باشه. فکر نکنم خبر هم راست باشه با توجه به سوابق اخیر.
E3 قبلی :D البته خودش نبود ولی بازیش که بود:-<:d

GUѦRDiAN

کاربر سایت
Jun 25, 2011
984
نام
Esmaiel
  • نام بازی Red Dead Redemption 2: Legends of the West خواهد بود.

Fake !!!! :d
Red Dead Redemption 2

همین اولی ثابت می کنه خبر کاملا فیکه ! چون اگر ادامه ای برای Red Dead در کار باشه بی شک پسوند متفاوتی خواهد داشت - Redemption رو حتی تصور اینکه بخوان ادامش بدن غیر ممکنه
(مثل این می مونه که Rockstar بیاد Grand Theft Auto San Andreas 2 رو بسازه!:d)

XagroX

کاربر سایت
Dec 1, 2008
1,268
نام
عرفان
من خودم با RDR خاطره دارم و بازي قشنگي بود ولي به نظرم يه مقدار شهر هاش كوچيك بودن و اون حس و حال شهر بودن رو القا نمي كردن در حد و اندازه روستا بودن مثلا" انتظار من از شهر اصلي اي كه در مكزيك بود بزرگتر از اون بود ولي اصلا" چيز خاصي نداشت ( اقا اين نظر شخصيه نريزيد سر ادم :| )

پ.ن : الان تاپيك چندتا كشته ميده :|:d
شهرها توی اون تاریخ امریکا همینطوری بودن و بیشتر به روستا شبیه بودن فکر کنم غیر از چن تا شهر بندری اکثر شهرها همینطوری بودن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر