معرفی کلاس های بازی سازی

omid3098

کاربر سایت
Mar 10, 2009
47
نام
امید سعادت
سلام به بروبكس.ديروز(سه شنبه 88/05/14)رفتم يدونه همشهريه جوان خريدم.يه چيزي توش نوشته بود شايد بدرد بعضي دوستان بخوره.بقيشو نميگم.عكس به اندازه كافي گويا هست.

http://dehsheikh.persiangig.com/image/Image0100%20copy.jpg

پ.ن.:توروخدا پولهاي اين باباي بيچاره رو اينقدر دور نريزيد.

امید وارم واقعا بتونن به اندازه پولی که میگیرن آموزش بدن.. اگه کسی باهاشون تماس گرفته یه لطفی کنه بگه اساتید این قسمتها کیا هستن..
مرسی.

arthas

کاربر سایت
Jan 24, 2006
414
نام
آرشام
خیلی جالبه ...
تولید بازی های رایانه ای اکشن سطح مقدماتی تا میانی 420 هزار تومن !
آموزش انیمیت + برنامه نویسی + انجین بازی ها اونم چی ؟ تا سطح تکمیلی 1/680/000 تومن !

یعنی واقعا تو ایران می شه با این پول آدم خدای ساخت بازی های رایانه ای بشه ؟ یعنی هم انیمیت کنه هم برنامه نویسی کنه هم انجین بسازه ؟ عجبا !
چه خوب واقعا ! اساتید فوق حرفه ای (در حد خدا مثلا) هم تو ایران هستن و ما نمی دونیم !
پ.ن : فکر می کنن پول علف خرسه ! اگه همچین آدمایی تو ایران هستن پس کو نمونه کاراشون ؟ پ کو بازی های سطح بالا و قابل رقابت با کارای خارجی ؟ من که فکر نمی کنم بچه های سوشیانت یا شمشیر نادر اهل کلاس گذاشتن باشن !
پ.ن 2 : ای داد بی داد !

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
اقا یکی منو راهنمایی کنه می خوام برم خارج بمونم بازی سازی یاد بگیرم زیاد باهله بازی نیستم ولی دوست دارم بازی بسازم اگه باید زن از اونجا بگیرم میگرم مهم نیصت فقط راهشو به من بگید من می خوام برم خسته شدم از مغازه داری راستی من فوق دیپلمه نرم افزار از دانشگاه تاکستان هستم

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
راستی من فوق دیپلمه نرم افزار از دانشگاه تاکستان هستم

فقط در یک کلمه این رشته و آن چیزی که در ایران خواندی هیچ کمکی در بازی سازی نخواهد کرد ;)
فک کنم دانشگاه شما آزاد باشه درسته؟ اگرم بخوای اونجا مدرک نشون بدی اصلآ دانشگاه آزاد ما را به رسمیت نمیشناسن
رفتن ایرانی به خارج الکی نیست 10000 تا دردسر داره

Black Rose

کاربر سایت
Feb 4, 2008
308
کشور هایی مثل مالزی مدرک دانشگاه آزاد رو قبول دارن .
جاهای دیگه مثل استرالیا و انگلیس اگر مدرک رو قبول نکنن درسهایی که پاس کردی رو تطبیق میدن . یعنی در هر صورت میشه

nirvana1370

کاربر سایت
Oct 9, 2009
105
نام
POUYA
!!!!!!

اقا یکی منو راهنمایی کنه می خوام برم خارج بمونم بازی سازی یاد بگیرم زیاد باهله بازی نیستم ولی دوست دارم بازی بسازم اگه باید زن از اونجا بگیرم میگرم مهم نیصت فقط راهشو به من بگید من می خوام برم خسته شدم از مغازه داری راستی من فوق دیپلمه نرم افزار از دانشگاه تاکستان هستم

اگه مشکل سربازی نداری میتونی کاری که من کردمو بکنی . اول بیا مالزی . با مدرکی که داری میتونی اقدام کنی برای لیسانس بازی سازی . دانشگاه MMU بهترین گزینته . چون هم وزارت علوم تا مقطع دکترا قبولش داره و هم راحت میتونی برای لیسانس بری کانادا. البته اگه مشکل مالی نداری. مهم ترین چیزی رو هم که باید بدونی اینه که بازی ساختن آسون نیست و خیلی ها این فکر میکنن که بازی ساختن همون لذت بازی کردن رو داره . به هر حال این آسون ترین راه ممکنه .ولی اگه یه روز به هدفت رسیدی و ایران نبودی یادت باشه که ای وظیفته که بر گردی .چون بچه های ایران اولین کسایی هستن که به علم تو احتیاج دارن .

sasan_20800

کاربر سایت
Apr 14, 2008
28
نام
Sasan Haghighat
اقا میخواستم ببینم کسی هست که یه کلاس بازی سازی خوب سراغ داشته باشه ؟ نه از این کلاسا که از این کامپیوتر نفتیا میندازن جلوت 2 تا چیز میگن بعد میگن تموم شد . یه کلاس کامل و خوب میخوام (البته تو ایران کمه):biggrin1:

حداقل در مورد یدونشون که مجتمع فنی باشه من اطلاعات کامل دارم.
در یک جمله به هیچ دردی نمیخوره. فعلا تو ایران باید خودت تجربی شروع کنی. ما که کپی رایت نداریم و این همه هم منابع مختلف دم دستمون هست. پس خودتون شروع کنین تا به یک حدی تواناییاتونو گسترش بدین.
اون زمان میتونین قابلیتاتونو به یکی از شرکتای بازی سازی نشون بدین و وارد کار عملی بشین .(که البته اونجا خیلی چیزای دیگه یاد میگیرین)
این بهترین راه برای ورود به صنعت بازی سازیه.
در ضمن اینم بگم که واقعا باید به این کار علاقه و پشتکار داشته باشی.
در مورد هر چیزی هم مطلب یا منبعی شما یا هر کدوم از دوستان خواست من کمکتون میکنم.

موفق باشین.

Aryan0831

کاربر سایت
Feb 17, 2019
4
بازم ميگم بازي سازي رياضي و درس و مشق نيست.حالا چرا؟به خاطر اينكه توي كشور ما عموما بازي سازها تك وتنها شروع به ساختن بازي ميكنن و يه قسمتيش مر بو ط ميشه به كد نويسي ميشه كه خدائيش خيلي سخته اما روح بازي كه گيم پليشه چي؟
اونم رياضيه؟
بله عزيزم.درسته كه دانشگاه هاي بزرگ امريكا هم رشته بازي سازي دارن(خوبه كه خودت داري ميگي امريكا)اما مثه اينجا نيس كه بنده خدايي بره ليسانس نرم افزار بعد كارش گير نياد و بياد مغازه بزنه اموزش بازي سازي.

پ.ن.:اقايون كه رشته شون نرم افزاره ببخشن به هيچ عنوان قصد توهين ندارم.منظورم دانشجوهاي درپيت بود.من خودم برادرم دانشجوي نرم افزار بود.

پ.ن.-2:پولاتون رو دور نريزين لطفا.از نظر من بازي سازي 5 قسمته:
1-كد نويسي:كه ماشالا كلاساش فراوون ريخته توي سطح شهر
2-گرافيك:مراجعه شود به قسمت بالا
3-داستان:بايد خلاقيت داشته باشي.نداشتي برو يه چنتا الهام بگير بعد بيا يه داستان كوچيك بنويس اما منسجم و منظم و باور پذير.
4-گيم پلي:در مقابل اين يكي بقيه ارزش خيلي كمتري دارن.براي اطلاع بايد بگم اومدن گفتن بازي يه چيزي بين كتاب و فيلمه.دليشو نميدونم چرا بين اين دوتاس.اما فرقش با اينا اينه كه بازي يه چيزي داره بنامه گيم پلي.(اقاين اگه كسي دليلشو ميدونه لطفا بگه)
5-صدا:كه كمك خيلي زيادي به گيم پلي و جو داستانت ميكنه.
راستي بدنبال چهارچوب خاصي براي تعريف گيم پلي نباش.چون هركسي گيم پلي رو يه جوري براي خودش تعريف ميكنه.اما عاقلانه ترين تعريفي كه تا حالا شنيدم اينه: ((گيم پلي مجموعه اي است از حوادث به هم پيوسته كه طبق دليل خاصي در محيطي شبيه سازي شده اتفاق مي افتند))
اگه اين تعريف براتون قابل هضم نبود بگين تا وارد جزئيات بشم.
راستي نري معتاد بشياD:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر