معرفی کامل شخصیت های Grand Theft Auto V

از کدام کاراکتر GTA V بیشتر خوشتان می آید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    189

پاپون

کاربر سایت
May 22, 2013
261
نام
علی اصلانی
آقا میشه یکی لطف کنه این سوال رو از راکستار بپرسه یا لااقل اگه جوابشو میدونه بگه.ممنون
"اگر ما در حال شکار با ترور باشیم در حالی که همزمان با ما بقیه کاراکترها دارند کار خودشون رو انجام میدند امکان این نیست که ما یک دعوای خانوادگی از مایکل رو از دست بدیم در همون لحظه، یا یک دعوای گروهی در محله ی فرانکلین؟ سوال من اینه که ممکنه که اتفاقات جالبی واسه یکی از کاراکترها در حال رخ دادن باشه و ما از اون بی خبر باشیم و اونو از دستش بدیم؟!"

بله ممکنه خود *R تایید کرده هر کدوم از شخصیت ها کار خودشونو میکنن

تو تریلر هم دیدین که از فرانکلین رفت رو مایکل با بچش رفته بود دوچرخه سواری:d

رفت رو ترور داشت مثل چی از دست چند تا پلیس و هلیکوپتر در میرفت
البته دعوای خانوادگی فک نکنم
ولی مثلا میری رو ترور میبینی دیر رسیدی زده یکی رو کتلت کرده:d

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
بله ممکنه خود *R تایید کرده هر کدوم از شخصیت ها کار خودشونو میکنن

تو تریلر هم دیدین که از فرانکلین رفت رو مایکل با بچش رفته بود دوچرخه سواری:d

رفت رو ترور داشت مثل چی از دست چند تا پلیس و هلیکوپتر در میرفت
البته دعوای خانوادگی فک نکنم
ولی مثلا میری رو ترور میبینی دیر رسیدی زده یکی رو کتلت کرده:d
د ن د:d
منم میخوام که از دست ندم دیگه.مثلا یدفه مثل همون تریلر میبینی که ترور داره از دست پلیس فرار میکنه.خوب شاید من دلم بخواد بفهمم که چرا و چطور شد که اینطوری شد؟!:d شاید اصلا من دلم خواست که با ترور بجای در رفتن از دست پلیس تو همون لحظه و این همه وقت تلف کردن، میرفتم باهاش مثلا شکار!

پاپون

کاربر سایت
May 22, 2013
261
نام
علی اصلانی
د ن د:d
منم میخوام که از دست ندم دیگه.مثلا یدفه مثل همون تریلر میبینی که ترور داره از دست پلیس فرار میکنه.خوب شاید من دلم بخواد بفهمم که چرا و چطور شد که اینطوری شد؟!:d شاید اصلا من دلم خواست که با ترور بجای در رفتن از دست پلیس تو همون لحظه و این همه وقت تلف کردن، میرفتم باهاش مثلا شکار!
اینم حرفیه ولی حتما نباید مثلا پلیس دنبال یکی باشه این شانسیه همیشگی نیست
مثلا میری رو مایکل داره تنیس میزنه تو هم تنیس میزنی نخاستی میای بیرون میری شکار
میری رو فرانکلین میبینی داره تو جاده رانندگی میکنه میری هر جا باهاش دلت خاست
یا مثلا ترور داره به یه بانک حمله میکنه زود میرسی جلوشو میگیری میری شکار :d

blue lion

کاربر سایت
Sep 9, 2012
1,474
نام
Amir
این که بازی چند تا شخصیت داره هم جالبه و هم اینکه میتونه خطرناک باشه :d از این لحاظ که شاید جالب از آب در نیاد آخه اینکه هر لحظه شخصیت رو عوض کنی به اون شکل نمیشه با اون شخصیت مورد نظرت ارتباط برقرار کنی ولی به هر شکل امیدوارم همون طور که ایده ی جالبی هست نتیجه ی خوبی هم داشته باشه .

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
وای دوستان الان داشتم آهنگ Self Control رو گوش می دادم منو برد به خاطره انگیز ترین بازی عمرم یعنی GTA:Vice City.

کلا اون رادیوی Flash FM تو بازی سروری می کرد.هر وقت Self Control از Laura Branigan یا Billie Jean از Michael Jackson رو می شنوم یاد GTA:Vice City می افتم.

امیدوارم GTA V علاوه بر شبیه بودن به GTA SA به GTA VC هم شبیه باشه تا ما هم خاطرات نوستالژیکمون زنده شه.

کسی با GTA:VC خاطره نداره؟همه با SA؟

ممنون.

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
کسی با GTA:VC خاطره نداره؟همه با SA؟

چرا اتفاقا من با همه نسخه های GTA خاطره دارم ولی بیشتر VC و SA :x

تو وایس سیتی یادش به خیر از اون جاده ی کنار ساحل رد میشدم و تو ساحل مردمو له و لورده میکردم بعد به اندازه SA هم رمز نداشت و خیلی حال می داد مخصوصا اون جاهایی که می خریدی و ازشون کسب درآمد می کردی :x
موتور که برای اولین بار در Vc بود چه تک چرخ هایی که نزدیم :Dیا اون پارکینگ طبقاتیه که طبقه آخرش یه دونه از اون هواپیما ها بود.یادش بخیر

Urinal Mint

کاربر سایت
Jul 23, 2011
236
نام
ETSPACE
ممنون, کامل بود.
شخصیت باحال و خوشتیپ بودن Michael که منو همیشه یاد Tommy vice city میندازه
که یکی از به یاد ماندنی ترین کارکتر های من بود در gta!

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
چرا اتفاقا من با همه نسخه های GTA خاطره دارم ولی بیشتر VC و SA :x

تو وایس سیتی یادش به خیر از اون جاده ی کنار ساحل رد میشدم و تو ساحل مردمو له و لورده میکردم بعد به اندازه SA هم رمز نداشت و خیلی حال می داد مخصوصا اون جاهایی که می خریدی و ازشون کسب درآمد می کردی :x
موتور که برای اولین بار در Vc بود چه تک چرخ هایی که نزدیم :Dیا اون پارکینگ طبقاتیه که طبقه آخرش یه دونه از اون هواپیما ها بود.یادش بخیر

من خودم انقدر Cheat زدم تو SA نفهمیدم چی بازی کردم.اما VC واقعا یه گیرایی خاصی داشت.... نمی دونم چرا.

رادیو Flash FM

موتور PCJ 600

و... .

راستی امیدوارم راک استار برای ترک سانگ های لیسانش شده سنگ تموم بذاره.

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین