معرفی پروژه "بهترین های ژاپن بر روی PC" توسط SEGA؛ معرفی Kiwami ،Yakuza 0 و Valkyria 4 برای PC

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
1832515287953605390_Yakuza-0-Art-740x416.jpg

سال گذشته بود که شرکت SEGA پس از معرفی و عرضه دو عنوان موفق Bayonetta و Vanquish برای پلتفرم PC، با اشاره خاص به دو سری شناخته شده Yakuza و Persona، از استراتژی جدیدی مبنی بر عرضه برترین عناوین ژاپنی خود بر روی پلتفرم PC خبر داد.

شب گذشته و طی رویداد PC Gaming Show در مراسم E3 2018 این شرکت ژاپنی بالاخره آغاز پروژه "بهترین های ژاپن بر روی PC" را با معرفی سه عنوان Yakuza: Kiwami ،Yakuza 0 و Valkyria Chronicles 4 برای این پلتفرم تایید کرد.

عنوان Yakuza 0 در اولین روز ماه آگوست (10 مرداد) در دسترس PC گیمرها قرار خواهد گرفت. این بازی 19.99 دلار قیمت گذاری شده و هم اکنون با 10 درصد تخفیف می توانید آنرا پیش خرید نمایید.

Yakuza: Kiwami نیز به تایید SEGA "به زودی" بر روی PC عرضه خواهد شد. برای مراجعه به صفحه Steam این بازی ها بر روی لینک های زیر کلیک کنید.

بر اساس اطلاعات Steam هر دو عنوان Yakuza 0 و Yakuza: Kiwami بر روی PC از فریم ریت آزاد، رزولوشن 4K و امکان شخصی سازی کنترل ها پشتیبانی خواهند کرد.

Yakuza 0 و Yakuza: Kiwami هم اکنون بر روی PlayStation 4 در دسترس قرار دارند. Valkyria Chronicles 4 نیز پاییز سال جاری بر روی PlayStation 4 ،Xbox One و Switch عرضه خواهد شد.

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,093
نام
MohammadAli
وقتی این بازیا رو پی‌سی تایید میشن یه فشار شدیدی به بعضیا میاد انگار سهامدار سونین :D با توجه به رفتاراشون تا الان شایدم باشن رو نمیکنن :D

• Like
Reactions: IMANOKA

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,352
نام
مــاکــان
به جز جاپونی باز
آمار فروش بازیهای ژاپنی رو استیم فوق العادست، چطوری میگی به جز ژاپنی باز؟
طوری که یکسری از بازیها فقط رو استیم میاد یا اول برا استیم تایید میشه بعدا شاید رو پلتفرم های دیگه هم بیاد.

• Like
Reactions: raya2

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
بابا استیم که پره ژاپنی بازه. فروش بازی ها رو که گفتن، تو CS و اینا هم از هر 10 نفر 3 تاش آواتار انیمه داره:)) چند وقت پیش هم پدر ما رو سر حذف کردن بازی های هن**ی در اوردن:))

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
اتفاقا وقتی se دچار مشکلات مالی شدید بود سونی بخشی از سهامشون رو خرید و نجاتشون داد ! ولی نسل پیش پس داد این سهام رو بهشون !
خب این حماقتشون میرسونه خیلی راحت میتونستن تو همین نسل با ff های اکشن و مدیریت درست عرضشون کنن نه اینکه یه بازی نصفه نیمه با dlc های کثیفشون سرمون کلاه بزارن(البته بازم میگم برای من نه SE مهمه نه هر شرکت jrpg ساز و شرکت ژاپنیه دیگه ای جایمم سوزش نگرفته بحث سر سیاستای سونی بود) تنها بازیی که سر مولتی شدنش یه جام درد گرفت:)) DMC بود و فقط بخاطر این بود که تنها دلیل ps خریدنم بود و دوست داشتم انحصاری باشه(DMC4 هم رو360 رفتم هم PC) :D به بقیه موارد هیچ تعصبی ندارم و برام مهم نیست حالا دوستان هرچی خواستن بگن من نظری ندارم میزارم فکر کنن غار نشینم و یه جام درد گرفته:)

• Like
Reactions: vaan 2

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
خب این حماقتشون میرسونه خیلی راحت میتونستن تو همین نسل با ff های اکشن و مدیریت درست عرضشون کنن نه اینکه یه بازی نصفه نیمه با dlc های کثیفشون سرمون کلاه بزارن(البته بازم میگم برای من نه SE مهمه نه هر شرکت jrpg ساز و شرکت ژاپنیه دیگه ای جایمم سوزش نگرفته بحث سر سیاستای سونی بود) تنها بازیی که سر مولتی شدنش یه جام درد گرفت:)) DMC بود و فقط بخاطر این بود که تنها دلیل ps خریدنم بود و دوست داشتم انحصاری باشه(DMC4 هم رو360 رفتم هم PC) :D به بقیه موارد هیچ تعصبی ندارم و برام مهم نیست حالا دوستان هرچی خواستن بگن من نظری ندارم میزارم فکر کنن غار نشینم و یه جام درد گرفته:)

بیخیال ما که خودمون میدونیم داریم سر چی بحث میکنیم !
از همین الان کنجکاوم پرسونا ۷-۸ چی میشه ! اون ff با اون همه دبدبه کبکبه بود رسید بهff13-15

• Like
Reactions: jhoobin

SMB2VF

کاربر سایت
Dec 23, 2013
555
نام
Mehdi
این بهانه‌ی کیفیت بازی‌ها خیلی بهانه‌ی جالبیه :D چطور بازی‌هایی که اصولا PC Style هستن، برای کنسول‌ها میان، طرفدارای قبلی خودشون رو راضی میکنن و در عین حال کیفیتشون رو هم به طرز وحشتناکی افزایش میدن یا لااقل حفظ میکنن، اونوقت بازی‌های کنسولی برای PC بیان، کیفیتشون کم میشه؟ PC عَخه؟ :D
Divinity: Original Sin 1 برای کنسول‌ها اومد و Original Sin 2 نه تنها از کیفیتش کم نشد، بلکه به جرعت میشه گفت یکی از بهترین نقش‌آفرینی‌های نسل و تاریخ هست. Pillars Of Eternity 1 هم با تاخیر برای کنسول‌ها اومد و باز نسخه‌ی دوم از نظر اکثرا کیفیت بهتری داره. نسخه‌ی دوم جقت بازی‌ها هم قراره برای کنسول‌ها بیان. XCOM 1 برای کنسول‌‌ها اومد و XCOM 2 فارغ از مشکلات تکنیکیش، باز بهتر شد. با WotC دیگه به یه کیفیت خارق‌العاده‌ای رسید. و باز برای کنسول‌ها هم اومد.
واقعیت اینه که PC و Xbox یه Abomination نیستن که فکر میکنید با اومدن بازی‌های مورد علاقتون براشون کیفیتشون خود به خود کاهش پیدا میکنه. واقعیت اینه که یه اسم بزرگی مثل Final Fantasy، با بالا رفتن هزینه‌ها مجبوره که خودش رو عام‌پسندتر کنه و برای مخاطب‌های بیش‌تری در دسترس باشه. همین اتفاق برای TES هم افتاد. و Guess what؟ :D سری تا انتشار Morrowind فقط روی PC در دسترس بود. Morrowind بعدا برای Xbox پورت شد و از Oblivion که بازی همزمان روی کنسول‌ها هم اومد، عام‌پسند شد و شروع کردن به ساده کردن یا حذف المان‌های RPGـش.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
پسر باورم نمیشه اینقدر فروخته رو pc!
دمشون گرم جماعت pc باز که این عنوان و اینقدر خوب خریدن.
Valkyria وقتی اومد تا چند وقت No. 1 بود توی Top Seller ها. خود سگا گفت کف کرده از این همه فروش و اصلا انتظارش رو نداشت. حالا یه سری از دوستان همچنان فکر میکنن PC مثل دو نسل قبله و ژاپنی بازها از بدو تولد با ژن سونی به دنیا میان رو به ایزد منان میسپاریم.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
این بهانه‌ی کیفیت بازی‌ها خیلی بهانه‌ی جالبیه :D چطور بازی‌هایی که اصولا PC Style هستن، برای کنسول‌ها میان، طرفدارای قبلی خودشون رو راضی میکنن و در عین حال کیفیتشون رو هم به طرز وحشتناکی افزایش میدن یا لااقل حفظ میکنن، اونوقت بازی‌های کنسولی برای PC بیان، کیفیتشون کم میشه؟ PC عَخه؟ :D
Divinity: Original Sin 1 برای کنسول‌ها اومد و Original Sin 2 نه تنها از کیفیتش کم نشد، بلکه به جرعت میشه گفت یکی از بهترین نقش‌آفرینی‌های نسل و تاریخ هست. Pillars Of Eternity 1 هم با تاخیر برای کنسول‌ها اومد و باز نسخه‌ی دوم از نظر اکثرا کیفیت بهتری داره. نسخه‌ی دوم جقت بازی‌ها هم قراره برای کنسول‌ها بیان. XCOM 1 برای کنسول‌‌ها اومد و XCOM 2 فارغ از مشکلات تکنیکیش، باز بهتر شد. با WotC دیگه به یه کیفیت خارق‌العاده‌ای رسید. و باز برای کنسول‌ها هم اومد.
واقعیت اینه که PC و Xbox یه Abomination نیستن که فکر میکنید با اومدن بازی‌های مورد علاقتون براشون کیفیتشون خود به خود کاهش پیدا میکنه. واقعیت اینه که یه اسم بزرگی مثل Final Fantasy، با بالا رفتن هزینه‌ها مجبوره که خودش رو عام‌پسندتر کنه و برای مخاطب‌های بیش‌تری در دسترس باشه. همین اتفاق برای TES هم افتاد. و Guess what؟ :D سری تا انتشار Morrowind فقط روی PC در دسترس بود. Morrowind بعدا برای Xbox پورت شد و از Oblivion که بازی همزمان روی کنسول‌ها هم اومد، عام‌پسند شد و شروع کردن به ساده کردن یا حذف المان‌های RPGـش.

سلام
حرف شما رو قبول دارم ولی این بخشی که bold کردم هرجور حساب و کتاب میکنم درست نیست، Xcom 2 نسبت به نسخه اولش ضعیف تر بود! اون از داستان که هر چی تو نسخه اول بهش رسیدیم رو نابود کرد و دوباره باید همه چی رو از صفر شروع میکردیم تا طراحی هنری ضعیف اینده و...

نسخه دوم به جز هوش مصنوعی (که اینم به واسطه تغییر نسل و جهش سخت افزاری رقم خورد) هیچ چیز خاصی به عنوان دستاورد نداشت که بگیم قدم رو به جلویی نسبت به نسخه اول هست. مواردی مثل گسترش شخصی سازی و گرافیک بهتر و ... هم کمیت هستند نه کیفیت که بتونیم به عنوان ارزش ازشون یاد کنیم.

شرمنده بابت اف تاپیک سعی کردم خیلی خلاصه مفهوم رو برسونم

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
این بولشت بازیای ژاپنیا فقط به فاینال فانتزی خلاصه نمیشه ! و تو کلی فرانچایز های دیگشون دیدیم برای اومدن و جا باز کردن توی غرب اومدن تر زدن تو بازیاشون که غربی پسند بشه ! اون بازیا با استایل خاصشون بود که فن ها دوست داشتن. نه چیزی که قراره مخاطب های جدید رو جذب کنه

آخرین ویرایش:

HITMAN 2000

کاربر سایت
Mar 22, 2018
170
نمیدونم اصلا کیا از شنیدن این خبرا خوشحال میشن! :-" کسایی مثل من که از این سبک بازیها خوشش نمیاد و بازیهای مختص به PC رو دنبال میکنن اصلا براشون اهمیتی نداره انتشار این عناوین.
اونایی هم که فن این بازیا باشن از اول رو کنسولهای ژاپنی میزنن. دیگه ته دیگشم نمیمونه.
نمیدونم این وسط به کی نفع میرسه جز یه عده گیمر کژوآل که اوایل دوره گیمریشون هست و هر آشغالی بدن دستشون بازی میکنن. :D

• Like
Reactions: vaan 2

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام
نمیدونم اصلا کیا از شنیدن این خبرا خوشحال میشن! :-" کسایی مثل من که از این سبک بازیها خوشش نمیاد و بازیهای مختص به PC رو دنبال میکنن اصلا براشون اهمیتی نداره انتشار این عناوین.
اونایی هم که فن این بازیا باشن از اول رو کنسولهای ژاپنی میزنن. دیگه ته دیگشم نمیمونه.
نمیدونم این وسط به کی نفع میرسه جز یه عده گیمر کژوآل که اوایل دوره گیمریشون هست و هر آشغالی بدن دستشون بازی میکنن. :D
من تو اکانت استیمم بیشتر بازیاهایی که دارم ژاپنی هستن . میخوام یاکوزا صفر رو هم پیش خرید کنم 8->! اکانت استیمم رو تو سال ۲۰۱۰ ساختم حالا شما میخوای منو تو اوایل دوران گیمری ام فرض کن ...
البته هیچ ادعایی در مورد گیمر خفن بودن و قدیمی بودن ندارم ولی دیگه یه سریا یه حرفایی میزنن آدم هرکاری کنه نمیتونه چیزی نگه

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
Dear Sega
شقیقه اسلحه تو رو سر اعصای اتلوس قرار بده و ازشون بخواه اگه Persona 5 که نه...دو تای قبلی اش رو رو PC ریمستر کنه(کنسول ها به درک) :D
و این که Sonic Unleashed هم برای PC ریمستر کن یا پورت کن...بازی خیلی خفنی نیست ولی من خاطره باهاش زیاد دارم

همچنین درسته کنسول نینتندو دارم...ولی بایونتا رو هم از چنگ نینتندو در بیار:D

خلاصه که این فرمونی که سگا داره میاد خیلی درسته...الان تقریباً به غیر از Persona عنوان شرقی ای نمیشناسم که روی PC نیومده باشه
بسیار مورد پسنده>:D<

نمیدونم اصلا کیا از شنیدن این خبرا خوشحال میشن! :-" کسایی مثل من که از این سبک بازیها خوشش نمیاد

دقیقاً کسایی بر خلاف شما :D
که خب تعداد خوبی هم هستیم و فکر نکنم به عنوان اقلیّت کژوال گیمر به حساب بیاییم

Killua Zoldyck

卍解・天鎖斬月
Gold User
Aug 30, 2014
169
نام
امیر

بهتر هم هست كه امثال شما عناوين ژاپني رو انجام ندن و به همون منچ و دورنا اكتفا كنن ...!!
#نظر_ندهيم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: XsmokeX and raya2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر