سری Persona و Yakuza در لیست بازی های SEGA برای عرضه بر روی PC قرار دارند

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
2054914975197555400_persona_5_1.jpg
کمپانی SEGA اخیرا دو عنوان موفق Bayonetta و Vanquish را طی یک مدت زمان کوتاه بر روی PC عرضه کرد. اما این پایان کار نخواهد بود. نایب رئیس بخش سرمایه گذاری تجاری Sega Europe آقای John Clark به تازگی در مصاحبه با PC Gamer به عرضه موفق ترین IP های کمپانی از جمله Yakuza و Persona بر روی PC اشاره کرده است.
"اگر از شما بخواهم لیستی از 10 بازی که می خواهید Sega بر روی PC عرضه کند بنویسید، احتمالا با لیستی که ما داریم تفاوت نخواهد داشت. فکر می کنم از میان همه انتخاب بتوان یک فهرست مشترک و مشخص را تهیه کرد."
"Yakuza در این لیست قرار دارد. البته چیزی که ما در مورد آن فکر می کنیم این است که عالی می شود که این بازی ها را برای مخاطبان PC عرضه کنیم."
"Persona؟ البته، البته. سعی من این است که به خواسته شما توجه کنم، سعی می کنم حدس بزنم که در ادامه چه انتظارهایی دارید. ما به بحث های مخاطبان خود اهمیت می دهیم. بعنوان یک سازمان ما به این بحث های مفید نیاز داریم، آنها سازنده هستند و ما قدر آنها را می دانیم، ما از ارزش جامعه طرفداران IPهایمان باخبر هستیم. IP زنده است تا رشد کند و بزرگ تر شود.
عناوین مورد اشاره تا به امروز در انحصار پلتفرم های PlayStation قرار دارند اما با توجه بیشتر SEGA و Atlus به بازار غرب عرضه نسخه PC این بازی ها دور از ذهن نیست و منطقی به نظر می رسد.

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
به به! بسیار هم خوب! سگا داره میره بغل دست نامکو از نظر استودیوهای محبوب من :D
قیافه اونایی هم که سند پرسونا رو برای خودشون زده بودن بعد از عرضه-ش روی PC دیدن داره;)) بیاد ته دیگ ادیشن بزنیم بر کنج معده.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
یاکوزا که هیچی اما ایکاش Persona 5 بیاد رو PC! من هنوز نخریدمش چون قیمتش الکی بالاس. اگه رو PC بیاد پایریت میکنم عالی میشه. ایکاش این SE احمق هم سر عقل بیاد و بازی هاش رو برای PC هم بده. یعنی Kingdom Hearts هارو برای PC بده. خصوصا این کالکشنش رو.

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
امیدوارم هردوتا بازی برای PC هم عرضه بشند. Persona 5 را هنوز بازی نکردم ولی میتونم بگم Yakuza 0 بدون شک یکی از بهترین بازی های نسل هست. داستانی که بازی ارائه میده در حد بالاترین آثار سینما تلویزیون روز هست..مجموعه ای از بهترین شخصیت پردازی ها فضایی ایجاد میکنه که وسطا کلا آدم یادش میره که داره یک بازی انجام میده.واقعا باید همه این شاهکار را بازی بکنن تا مفهوم داستان و داستان سرایی در یک بازی را درک کنن و بفهمن که در مدیوم بازی هم میشه همچین داستان قوی داشت.

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
یاکوزا که هیچی اما ایکاش Persona 5 بیاد رو PC! من هنوز نخریدمش چون قیمتش الکی بالاس. اگه رو PC بیاد پایریت میکنم عالی میشه. ایکاش این SE احمق هم سر عقل بیاد و بازی هاش رو برای PC هم بده. یعنی Kingdom Hearts هارو برای PC بده. خصوصا این کالکشنش رو.
تنها بازی که این نسل ارزش اخرین ریالی که پاش میدی داره همین پرسونا ۵ ه خصوصا اگه استیل بوکش باشه

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,540
نام
Mehrdad
امیدوارم هردوتا بازی برای PC هم عرضه بشند. Persona 5 را هنوز بازی نکردم ولی میتونم بگم Yakuza 0 بدون شک یکی از بهترین بازی های نسل هست. داستانی که بازی ارائه میده در حد بالاترین آثار سینما تلویزیون روز هست..مجموعه ای از بهترین شخصیت پردازی ها فضایی ایجاد میکنه که وسطا کلا آدم یادش میره که داره یک بازی انجام میده.واقعا باید همه این شاهکار را بازی بکنن تا مفهوم داستان و داستان سرایی در یک بازی را درک کنن و بفهمن که در مدیوم بازی هم میشه همچین داستان قوی داشت.
متاسفانه با این قیمت ها رو این نسل فرصت نکردم تجربشون کنم . اما با توجه به تجربم از یاکوزا 5 کاملا با حرفتون راجع به داستان موافقم . به قول منتقد گیم اسپات در نقد (yakuza5) :

We’re talking about Metal Gear Solid levels of exposition through lengthy cutscenes. Yakuza 5’s heavy themes of honor among criminals and workplace loyalty are aptly presented through the lens and production values of a big budget TV show, and you’d be hard pressed to come up with any game outside this series that features this much melodramatic piano music.

در مورد مولتی شدن هم. تا جایی که میدونم ip مال سگاست . در واقع حقوق و سازنده ربطی به سونی ندارند. پس انشالله رو xbox هم بیاد.
البته هممون میدونیم بعیده. اینا سر انتشار نسخه غربی کلی داستان داشتند . ولی در کل. به نظرم جز اندرریتد ترین بازی های تاریخه. که البته خوشبختانه نسخه های نسل جدید با بازخورد خوبی مواجه شدند..

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
اینجوری که داره پیش میره فکر نکنم هیچ استودیویه ژاپنی بمونه که برای سونی انحصاری بزنه اول کپکام بعد نامکو بعدشم se الانم سگا:| درسته سونی به اینا نیازی نداره ولی یاکوزا حیفه 8-| ای بابا یکی از اینا رو جمع کن دیگه:))

آخرین ویرایش:

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
این نسخه 0 که برای pc نمیاد مگر اینکه اسمش عضو کنن چون رو کاورش noly on ps خورده
خوبم امکانش هست بیاد. کلی بازی دیگه بودن رو کاورشون only on playstation بوده و برای پلتفرمهای دیگه هم اومدن. اصل ناشر بازیه

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
به شدت استقبال می شه:D من اولین تجربه ژاپنیم Nier بود که خیلی بازی خفنی بود، تازه من الان وسطای دفعه دوم هستمو مثل اینکه 2-3 تای بعدی خییلی خفن تر هم می شن:D خلاصه هرچی بازی ژاپنی هست بیارید رو PC:D
البته اسکوئر باید کمی به اوضاع Nier برسه که همینطور پشت سر هم کرش نکنه:-w

• Like
Reactions: raya2 and sadegh93

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
زياد كار جالبي نيست
كلا اين عناوين با دسته كنسول ارزش تجربه دارن با كيبورد تجربه خوبي ارائه نميدن
همون nier هم كه روي استيم خريدم زياد از گيم پليش نتونستم لذت ببرم با دسته خيلي بهتر ميشد
ديگه ياكوزا و پرسونارو كه اصلا نميشه با كيبورد بازي كرد
هرچند منتشر كنن من كه از خدامه بازيارو روي استيم بخرم پول الكي به استور سوني ندم:D
هيچ ارزشي براي كاربرا قائل نميشن كه يكم امكانات اضافه كنن ادم از هزينه اي كه ميكنه راضي باشه
به شدت استقبال می شه:D من اولین تجربه ژاپنیم Nier بود که خیلی بازی خفنی بود، تازه من الان وسطای دفعه دوم هستمو مثل اینکه 2-3 تای بعدی خییلی خفن تر هم می شن:D خلاصه هرچی بازی ژاپنی هست بیارید رو PC:D
البته اسکوئر باید کمی به اوضاع Nier برسه که همینطور پشت سر هم کرش نکنه:-w
بازيو اورجينال گرفتيد يا كركي؟
نسخه اورجينال حتي يك بار هم براي من كرش نكرد ولي خيليا روي نسخه كركي مشكل كرش داشتن

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
60 تا یاکوزا داریم اینا کدوم رو میخوان عرضه کنن؟. پرسونا 5 رو PC جوری فروش میکنه که سگا بره بایونتا 2 رو هم بیاره سره سفره PC gamer ها :D.
بایونتا 2 دیر یا زود میاد با این فروش قسمت اول اگ مشکل قانونی نباشه شک ندارم میاد

retro1911

کاربر سایت
Apr 30, 2017
65
اصلا مهم نیست بیان یا نه. PC Gamerـهای باسابقه به بازیهای شرقی هیچ اهمیتی نمیدن. اینکارِ سگا از آب گل‌آلود ماهی گرفتنه. یه سری خریداران casual رو هدف قرار میده که با موج تبلیغات و این داستانا یکی دو هفته بازی رو میارن تو لیست فروش و بعد برای همیشه محو میشه.

• Like
Reactions: vaan 2 and jhoobin

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
اصلا مهم نیست بیان یا نه. PC Gamerـهای باسابقه به بازیهای شرقی هیچ اهمیتی نمیدن. اینکارِ سگا از آب گل‌آلود ماهی گرفتنه. یه سری خریداران casual رو هدف قرار میده که با موج تبلیغات و این داستانا یکی دو هفته بازی رو میارن تو لیست فروش و بعد برای همیشه محو میشه.
:))
اهميت به عناوين شرقي چه ربطي به با سابقه بودن پي سي گيمري داره
من خودم پي سي و استيم رو به همه چي ترجيح ميدم ولي فقط بخاطر همين عناوين شرقي كنسول گرفتم حتي بعضي از انحصارياي غربي هم نگرفتم چون بهشون اهميتي نميدم
بعدم همين عناوين شرقي كه ميگيد ميان رو ليست فروش محو ميشن صدر متارو از تمام عناوين غربي گرفتن
اينكه ميگيد اهميتي نميديد دليل نميشه بقيه رو هم جمع ببنديد خيليا ارزوي تجربه اين شاهكار هارو دارن

• Like
Reactions: mamadha

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر