معرفی و آموزش برنامه ها psp

grooss

کاربر سایت
Apr 18, 2006
585
نام
hooman
یکی یه برنامه برای ادیت فایل های iso می ذاره؟
اینم یه برنامه برای open, extract, create, edit, compress, encrypt, split and convert ISO files, and mount که برای دانلود میزارم ولی بگم ها بازیهای psp رو دستکاری نکنید خراب میشه .

http://www.download.com/PowerISO/3000-2646-10439118.html?part=dl-PowerISO&subj=uo&tag=button

اینم سریال برنامه:

NAME:TeaM CzW
SERIAL:C2U29-3RC84-C8HHY-WEQLE-FHWFM

باتشکر

آخرین ویرایش:

sanandreas

کاربر سایت
Jan 11, 2006
122
نام
میلاد
من فیلمهای بازی گاد فادر رو پاک کردم و بعد هم کامپرسش کردم اما نمی دونم چرا وقتی می خوام با دوهوک اجراش کنم می پره بیرون . کسی می دونه چرا؟

grooss

کاربر سایت
Apr 18, 2006
585
نام
hooman
من فیلمهای بازی گاد فادر رو پاک کردم و بعد هم کامپرسش کردم اما نمی دونم چرا وقتی می خوام با دوهوک اجراش کنم می پره بیرون . کسی می دونه چرا؟

من خودم این کارو کردم ولی iso خراب میشه ..

شما یک راه داری اونم اینه که بازی های حجم بالا رو روی psp با usb اجرا کنی البته این برای کسانی هست که مموری 2gb ندارند.

اگه میخواید بگم چجوری!!:D:D:cool:

vandad

کاربر سایت
Jul 17, 2006
299
بگو !
من برنامه اش رو که 32 مگ بود دانلودئ کردم !
ولی نتونستم اجراش کنم !
میلاد هم که میگه 111 دفعه گفته ولی من که ندیدم !
میگی ؟

grooss

کاربر سایت
Apr 18, 2006
585
نام
hooman
اموزش daxloader که فقط با usb کار میکنه!!

سلام
اینم اموزش کامل daxloader که با usb کار میکنه و دیگه از مموری فایلی رو اجرا نمیکنه.:-"

اول از همه شما این daxloader رو دانلود کنید.

http://rapidshare.de/files/33998043/DAXZISO_062_GrOoSs_USB.zip.html
http://rapidshare.de/files/34000760/Playing_PSP_games_via_usb_up_by_GrOoSs.zip.html

و بعد از ان فایل usbhostfs.prx رو در DAXZISO کپی کنید.(usbhostfs.zip)
بعد از اینکه از حالت فشرده خارج کردید داخل psp کپی کنید.وان را اجرا کنید .
کامپیوتر شما شروع به نصب کردن یک drive به اسم psp type میکنه که شما باید اینجوری نصب کنید.
تو شاخه libusb-win32-device-bin-0.1.10.1\bin. یه فایل هست به نام inf-wizard.exe اون رو نصب کنید ودر اخر فایلی که میخواد save کنه رو به اسم psp.inf ذخیره کنید.(توجه: daxloader باید در حال اجرا باشه تا psp به کامپیوتر وصل باشه)(فایل psp.inf رو در فولدر libusb-win32-device-bin-0.1.10.1\bin ذخیره کنید چون در غیر این صورت با نصب deriver مشکل پیدا میکنید.
وقتی deriver نصب شد از DAXZISO خارج بشید حالا در فولدر usbhostfs_bin\usbhostfs_pc شما یک برنامه به اسم usbhostfs_pc.exe میبینید.
انرا اجرا کنید وحالا در فولدر ISO میتوانید بازیهای ISO خود را کپی کنید توجه کنید که برای راحتی کار برنامه و بدون اشکال بودن ان انها را از اسم Nba.iso -> vNba.iso یا Nba.iso -> tNba
تغییر دهید که مشکلی پیش نیاد حالا شما میتوانید با اجرای usbhostfs_pc.exe و DAXZISO بازیهایی که در فولدر usbhostfs_bin\usbhostfs_pc\ISO هست رو در لیست بازیهای daxloader خود ببینید.
نکته مهم: همه این فولدر ها در یکجا کپی شه تا مشکلی پیش نیاد.

امیدوارم کامل و جامع باشه
البته دوستان دیگه هم اینا رو گفتن که چجوری با usb بازی اجرا کرد ولی من گفتم با عکس بهتره:-":-":-":cheesygri:cheesygri:cool::cool:

باتشکر .:GrOoSs:.

Attachments

• usbhostfs.zip
    8.7 KB · مشاهده: 8

madreaper

کاربر سایت
May 27, 2006
305
نام
Pouria
بچه ها این جدا مد چیپه!!!؟؟؟؟!!!؟؟؟؟
UPusb.jpg