معرفی و آموزش برنامه ها psp

man tekken ro gereftam japoniye 1800 mb harkari mikonam bade compress be cso mishe 1200 ba 2 ta computeram emtehan kardam
kesi tahala in moshkel o dashte midune chikar bayad bokonam ?
shenidam bade tabdil bayad beshe 700 mb
ba versione 1.2 va 1.1 am emtehan kardam

دمت که می خوا کمک کنی .
اینجا رو بیین اسم کامل برنامه و مشخصاتش رو می تونی ببین:
http://dl.qj.net/PSPsms-v0.3a1-PSP-Homebrew-Applications/pg/12/fid/8066/catid/189
ببین این برنامه روی برنامه ی LuaPlaye کار میکنه ! پس اول این برنامه رو DL کن :
LuaPlayer_v0.17DK2 with interfaceLua
بعد این برنامه رو از حالت فشرده خارج کن و تمام پوشه ها رو تو Games کپی کن بعد اون برنامه ی sms رو هم توی پوشه ی Applications کپی کن : LuaPlayer_v0.17DK2 with interfaceLua\__SCE__luaplayer\Applications
بعد برنامه ی LP رو اجرا کن و با انالگ به سمت چپ با لا تو گیم برو بعد از اونجا برنامه ی sms رو پیدا کن و بعد اجرا کن !
در ضمن بهتره از این برنامه استفاده کنی :
PSP eMail and SMS

man remot control ro gereftam ruye dvdplayer kar mikone vali tv ro harchi mizanam kar nemikone
panasonic tx29p300
ببین باید از طریق مدل دستگاه و شماره ای که روی کنترل نوشته Remot رو از تو اینتر نت پیدا کنی و تو پوشه ی Remots کپی کنی

load MPH

سلام من تازه psp خریدم با اجرا کردن بازی کپی توسط mphمشکل دارم نمیتونم بازی ها رو save load کنم دستگاه وقتی تو load بازی میرم قفل میشه بعد خاموش میشه چیکار کنم

سلام من تازه psp خریدم با اجرا کردن بازی کپی توسط mphمشکل دارم نمیتونم بازی ها رو save load کنم دستگاه وقتی تو load بازی میرم قفل میشه بعد خاموش میشه چیکار کنم
سلام
لازم نبود سوالت رو در چند تایپک میگفتی !!!
برای بازی GTA از MPHGLoader مخصوص خود GTA استفاده کن ! ولی به نظرم اشکال از Iso باشه

Mph Loader

سلام
لازم نبود سوالت رو در چند تایپک میگفتی !!!
برای بازی GTA از MPHGLoader مخصوص خود GTA استفاده کن ! ولی به نظرم اشکال از Iso باشه

سلام من از کجا میتونم MPHGLoader مخصوصGTA VVرو بگیرم من از MPH که تو CD کپی بازی بود استفاده کردم در ضمن این مشکل رو با همه بازی هایی که با MPH میکنم دارم در صورتی که وقتی با UMD EMUOLATOR بازی رو اجرا میکنم راحت اجرا میشه

man harkari mikonam nemitunam save airo ke download mikonam load konam ru dastgah
alan twisted metal ro gereftam load nemishe :(
burnout ham hamintor
ببین سیو یه بازی مثلا Burnot به همه ی Burnot های Iso یا UMD نمیخوره چون ممکنه بازی بزای USA باشه و لی سیو برای JAP ! پس باید دقیقا سیو مخصوص خود بازی رو بگیری که با بازی سازگار باشه

GUI DEVHOOK Launcher v3.3

9696_devhook.png

لینک دانلود :
http://dl.qj.net/dl.php?fid=9696

یه قالب برای برنامه ی Devhook

Back