معرفی و آموزش برنامه ها psp

نوشته شده توسط music:
يه سؤاله ديگه
من psp خودم و برادرم رو بردم تبديل کنن به 1.5
وقتی ماله خودم مياد بالا theme ابی داره و تو game قسمته 2.00 apsp update version نوشته
ولی ماله برادرم وقتی مياد بالا theme بنفش داره و تو game قسمته 2.60 apsp update version مينويسه
ميشه يکی بگه چرا اين 2 تا فرق ميکنه ؟
من با devhook رو 333 و 2.50 امتحان کردم دستگاه هنگ کرد بدش خاموش شد

اون update که مینویسه بخاطر umd هست که توش گذاشتی
و تفاوت رنگ theme هم بخاطر اینه که احتمالا تاریخی که توی date and time پی اس پی ها وارد کردی با هم فرق میکنه
تاریخ هر دو رو یکی وارد کن درست میشه...

stuck picel fixer
این برنامه برای تعمیر کردن پیکسل های از کار افتادست ( اشتباه نکنید از کار افتاده نه سوخته ) مثل پیکسل هایی که توی صفحه های سیاه به رنگ قرمز در میان!!!
.
200_PixFixv01forPSP_thumb1.jpg

لیک دانلود برنامه

gheyr az IRshell barnamei hast ke beshe psp ro tabdil be control e tv va .. kard ?
man harkari kardam akharam natunestam ruye 333 wifi dashte basham
va inke chejuri mitunam az devhook biam birun bedune reset kardan

نوشته شده توسط music:
gheyr az IRshell barnamei hast ke beshe psp ro tabdil be control e tv va .. kard ?
man harkari kardam akharam natunestam ruye 333 wifi dashte basham
va inke chejuri mitunam az devhook biam birun bedune reset kardan

barnameye infrared remote hast . man daram karam mikone

ّFor The Love Of God Please Type In Persian
چشمون در اومد!!!
downloadesh akrdam montaha nemidoonam koja berizam . lotfan rahnamaie kon koja berizamesh
شما مگه از اهالی خوب آمریکا هستین؟!!
barnameye infrared remote hast . man daram karam mikone
قانون شماره 5) لطفاً در هنگام ارسال پست٬ در صورت مطرح کردن و یا پاسخ دادن به چند مطلب آنها را در یک پست ارسال نمایید و از زدن چند پست خودداری فرمایید. اگر مطلبی را ارسال کرده اید و بعد از ارسال پست با مطلب جدیدی رو به رو شدید پست قبلی را ویرایش و مطلب جدید را به آن اضافه کنید ولی اگر مدتی از زمان ارسال پست گذشته بود و یا مطلب مهم بود آن را جداگانه ارسال کنید.
man remot control ro gereftam ruye dvdplayer kar mikone vali tv ro harchi mizanam kar nemikone
panasonic tx29p300
آقا حالا مگه تلویزیون خودتون کنترل نداره که گیر به این PSP بدبخت دادین؟!!خوب ولش کن.کار نکرد که نکرد.
در ضمن این برنامه برای دستگاههایی کار میکنه که عضو یه جایی (که اسمش رو یادم نیست!!) پس اگه کار نکرد معلومه که عضو نیست.
باتشکر....

نوشته شده توسط T_A_M_B_A_L:
لینک سالمه ! و کار میکنه ولی اینم لینک مستقیم تر :p :
http://www.psp-hacks.com/downloads/vshex_150return_jas0nuk.rar

in barnamei ke dadid az devhook kharej nemishe dastgah ro reset mikone

man to psphack yeja khundam neveshte bud chejuri wifi ro tuye 333 roshan konim

kesi balade ke bayad chikar kard ?

kare game shering chiye

آخرین ویرایش:
اولا طبق قوانین سایت باید فارسی بنویسید اگرنه به قول supermhr شما دارید در سایت از یک زبان ناشناخته استفاده میکنید. copyright SUPERMHR
در ضمن برای گیم شرینگ اونی که UMD داره بره تو بازی و بعد بره به قسمت گیم شرینگ درون بازی.اون یکی هم که UMD نداره در منوی PSP در زیر شاخه ی گیم گزینه ی گیم شرینگ رو انتخاب کنه.بعد از اینکه 2 کنسول همدیگره پیدا کردن روی استارت کنید و صبر کنید تا شرینگ تموم شه.

نوشته شده توسط T_A_M_B_A_L:
لینک سالمه ! و کار میکنه ولی اینم لینک مستقیم تر :p :
http://www.psp-hacks.com/downloads/vshex_150return_jas0nuk.rar
اين برنامی که دادين باعث ميشه psp هنگ کنه و ريست بشه
من ميخوام quit بشه نه ريست

يکی ميتونه بگه اين corrupted data هارو چيکار کنم
هربرنامه ای که ميريزم يه corrupted data اضافه ميشه

من تو psphack خوندم نوشته بود چجوری ميشه رو 333 WIFI روشن کرد کسی ميدونه چجوری ميشه اين کار رو کرد ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

Back