معرفی و آموزش برنامه ها psp

shirazpargam

کاربر سایت
Jul 28, 2006
175
نام
کامیار
سلام دوستان يه سوال داشتم ميشه با پي اس پي فيلم دي وي دي ديد يعني ميشه فيلم دي وي دي ريخت تو پي اس پي؟
آره ميشه ولي اول بايد با يكي از برنامه هاي كانورتر براي PSP با فرمت خودش كانورت كني كه اگه به صفحه قبل يا صفحات قبل مراجعه كني به طور كامل توضيح داده شده.

grooss

کاربر سایت
Apr 18, 2006
585
نام
hooman
عزیز من که گفتم با برنامه ای غیر از 3gp converter این برنامه خیلی مزخرفه و 99999999999999 تا باگ داره من خودم clonedvd mobile رو استفاده کردم منتها فقط برای دی وی دی ها ولی دوستان منتظر باشند خودم بهترین برنامه رو معرفی می کنم که با همه پسوند ها کار کنه!!!

اول از همه باگ تو داری نه برنامه
دوم اینکه وقتی بلد نیستی کار کنی چرا میگی مزخرفه
دیگه خیلی باید ...... باشی نتونی با این برنامه کانورت کنی
اونم با این اموزش راحت.
خیلی جالبه خود DARK Alex این برنامه رو پیشنهاد کرده و توی تمام سایتها معرفی شده که گفته فیلم رو با کیفیت 480 * 270 کانورت میکنه اونوقت شما ها میاید میگید پیف پیف بو میده
من نمی دونم کسانی که این حرفو میزنن از کجا اومدن و چه دلیلی دارن .؟

lovemf2001

کاربر سایت
Dec 25, 2006
36
اول از همه باگ تو داری نه برنامه
دوم اینکه وقتی بلد نیستی کار کنی چرا میگی مزخرفه
دیگه خیلی باید ...... باشی نتونی با این برنامه کانورت کنی
اونم با این اموزش راحت.
خیلی جالبه خود DARK Alex این برنامه رو پیشنهاد کرده و توی تمام سایتها معرفی شده که گفته فیلم رو با کیفیت 480 * 270 کانورت میکنه اونوقت شما ها میاید میگید پیف پیف بو میده
من نمی دونم کسانی که این حرفو میزنن از کجا اومدن و چه دلیلی دارن .؟

به به آقا هومن گل پارسال دوست امروز دشمن!!
1-من با برنامه کار کردم جز avi با چیز دیگه ای درست کار نمیکنه؟
2-نه این برنامه بلکه بزرگترین برنامه های دنیا که اولین بار publish میشن مورد دارن این یکی یه کم بیشتر.
3-یه لطفی کن clonedvdmobile رو به عنوان نمونه دانلود کن تا بهت بگم برنامه چیه و کیفیت واقعی قابل مشاهده با psp چیه!!!
4-من از جای دوری نیومدم و شما نمی خواد به کسی که یه عمر mix & edit کار کرده راجع به این مسائل توضیح بدید.
5-ما دوستیم نیومدیم که اینجا دعوا کنیم من مثل شما هم نیستم که 10 صفحه الکی راجع به برنامه هایی مثل video9 بحث کنم!!!!
6-اگر خواستید در یک پست مو شکافانه تمام bug های اون رو مطرح می کنم!

grooss

کاربر سایت
Apr 18, 2006
585
نام
hooman
تست میکنم ولی شما هم دلیلی نداشت در مورد اموزشی که گذاشته بودم اونجوری برنامه رو با حرف 999999999999 که مزخرفه بیان بشه
اینجا هر کسی بتونه برنامه معرفی میکنه (البته کامل) پس دلیلی نداشت اونجوری بگی درسته؟
اینجا هم اصلا بحث دشمنی نیست به جای کبوندن برنامه اموزش بزار
درضمن فکر نکنم بالاتر از Dark کسی دیگه در مورد Psp باشه ;)

golddante

کاربر سایت
Sep 27, 2006
485
به به آقا هومن گل پارسال دوست امروز دشمن!!
1-من با برنامه کار کردم جز avi با چیز دیگه ای درست کار نمیکنه؟
2-نه این برنامه بلکه بزرگترین برنامه های دنیا که اولین بار publish میشن مورد دارن این یکی یه کم بیشتر.
3-یه لطفی کن clonedvdmobile رو به عنوان نمونه دانلود کن تا بهت بگم برنامه چیه و کیفیت واقعی قابل مشاهده با psp چیه!!!
4-من از جای دوری نیومدم و شما نمی خواد به کسی که یه عمر mix & edit کار کرده راجع به این مسائل توضیح بدید.
5-ما دوستیم نیومدیم که اینجا دعوا کنیم من مثل شما هم نیستم که 10 صفحه الکی راجع به برنامه هایی مثل video9 بحث کنم!!!!
6-اگر خواستید در یک پست مو شکافانه تمام bug های اون رو مطرح می کنم!
خب لینکشو بزار تست کنیم کاری نداره

Masoud_007

کاربر سایت
Jan 16, 2007
180
نام
مسعود
از این استفاده کنید
2z3qa81.gif

از اینجا دانلود کنید

منبع

stop the game

کاربر سایت
Nov 24, 2006
411
نام
عماد
Convertor

اقاييون 2 تا برنامه براي convert واقعا عالي
من دروغ نگم 70% برنامه ها رو تست كردم
ولي اينا كه ميگم بهترينشه (براتون upload كردم )
براي convert يه فايل از ImTOO PSP Video Converter استفاده كنيد (از معدود برنامه هايي هست كه ميتونين اسم فايل.كيفيت صدا و ... انتخاب كنين)
http://www.4shared.com/file/9494983/f9922df9/psp_video_convertor.html
براي convert يه DVD هم از ImTOO DVD to PSP Converter استفاده كنيد
(لازم به ذكره كه با اين برنامه ميشه زير نويس با صداي فيلم رو انتخاب كرد + كارهاي بالا )
http://www.4shared.com/file/9493641/2da27c5d/dvd-psp.html
اين فايل هم serial number هر دو تا برنامه
http://www.4shared.com/file/9495043/e24a3e1f/SN_online.html

راستي يكي به من بگه مسابقه psp چي شد؟ ( حالا خوبه طرح مال من بود) چند وقت نبودم .آمار بدين ممنون ميشم

choobin11

کاربر سایت
Aug 4, 2006
107
PSP WiFile Transfer v0.01

فکر می کنم یکی از برنامه هایی که بیشتر به درد PSP میخوره همین برنامه هستش.
دربارش توضیح نمیدم چون از اسمش پیداست...
راستی این برنامه مخصوص FW OE هستش و استفاده اون روی دیگر FW ها ممکن باعث بریک شدن بشه...فقط کافیه محتوای آن را در پوشه Game کپی کنی...
ONLY For OE​

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
میخام پی اس پی رو از ورژن 2.5 به 2.7 اپدیت کنم بد تو قسمت دانگرید یدونه eboot گزاشته بودن اما دیگه سایتی که اپلود کرده بود تاریخش گذشته و دیگه اجازه ی دانلود نمیده خاهشن یه ادرس بدین دانلود کنم چون خیلی حیاطی هستش ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر