معرفی و آموزش برنامه ها psp

می خواستم بدونم شرکت سونی کی می خواد کنسول دستی جدیدی بسا زه و الان زمان خوبی هست برای اینکه psp بخرم ؟

به جان هرکی دوست داری تا 3 یا 2 سال دیگه خبری نمیشه
همین طوری هم دارن بازی میدن بیرون از هفته دیگه بازی ها میرسه تا سال 2008 اخرش هم بازی برای ساخت هست

به جان هرکی دوست داری تا 3 یا 2 سال دیگه خبری نمیشه
همین طوری هم دارن بازی میدن بیرون از هفته دیگه بازی ها میرسه تا سال 2008 اخرش هم بازی برای ساخت هست

Grooss راست می گه ، مطمئن باشید تا آخر 2008 دستگاه جدیدی نمیاد ، بعد از اون شاید یه خبرهایی بشه ...

با چه برنامه اي ميتونم بازي هاي PS1 رو به بازي هاي PSP تبديل كنم ؟
اگه ميشه جوابمو بدين نگين كه برو به صفحات قبل مراجعه كن!
راستي كسي هم نگفت Certificate Utility اين به چه دردي ميخوره كه تو ورژن 3.02 اضافه شده ؟

با با تورو خدا یکم واضح تر بگید لطفا ! شما از یه طرف می گین تا دو سه سال دیگه خبری نیست از یه طرف دیگه می گین تا سال 2008 باسش بازی میاد خب این یعنی چی ؟

با با تورو خدا یکم واضح تر بگید لطفا ! شما از یه طرف می گین تا دو سه سال دیگه خبری نیست از یه طرف دیگه می گین تا سال 2008 باسش بازی میاد خب این یعنی چی ؟
آقای grooss(که اسمشم نمیدونم)گفتند تا آخر 2008 ینی تا 2009 که میشه 2 سال
تازه فکر کنم ایشان بر مبنای لیست بازی هایی که از الان قراره واسه اون موقع بیاد گفتند
ولی من 3 سالو مطمینم

درست گفتیم دیگه ، وقتی تا 2008 قراره براش بازی جدید بیاد ، مگه با این که تا 2008 قرار نیست کنسول دستی جدیدی بیاد ، منافاتی داره ؟؟؟ یکی از بچه ها قبلا می گفت ، معمولا زمانی یه کنسول جدید میاد که بازیهای اون کنسول ته بکشه و همش تکراری بشه ... PSP فعلا جا داره ...

در ضمن شاید ندونی ، ولی PSP با وجود اینکه یه پردازنده 333 مگاهرتزی داره ، ولی هنوز بازیهاش برای استفاده از 2/3 این قدرت ، یعنی 222 مگاهرتز طراحی شدن ... یعنی در آینده نزدیک ، کیفیت بازیهاش هم بالاتر خواهد رفت ...

اگه به بازیهای PSP دقت کنی ، هنوز Anti-Aliasing ندارند ، یعنی لبه اشیاء و .. تیز و دندونه دندونه هست و مثل بازیهای کامپیوتر یا PS3 ، نرم و Smooth نیست ... عمل Anti-Aliasing رو PS2 هم در بازیهای جدیدش انجام می ده ... حالا بد نیست بدونی پردازنده PS2 ، فقط 294 مگاهرتزی هست ، و در ضمن رزولوشن خروجی او 720x480 نقطه (با عمق رنگ 16 میلیون) ...
بذار یه ذره محاسبه کنیم ، تا ببینیم PSP تا چه حد می تونه پیش بره :

720x480 = 345600 ، یعنی هر فریم از تصاویر خروجی 345600 نقطه رو شامل می شه ، که باید دائما 25 بار در ثانیه (در سیستم PAL) پردازش بشه ...
حالا یه نسبت تعریف می کنیم (سرعت پردازنده به تعداد نقاط صفحه) :
294 تقسیم بر 345600 می شه : 0.00085

اما در مورد PSP چی :
رزولوشن صفحه PSP هستش : 480x272 یعنی هر صفحه شامل 130560 نقطه هست .
نسبت مذکور برای PSP در صورت استفاده از حداکثر سرعت (333 مگاهرتز) می شه :
333 تقسیم بر 130560 که می شه : 0.0025

اگه این نسبت رو نشونه ای برای قدرت دستگاه در پردازش گرافیکی بدونیم :
0.0025 تقسیم بر 0.00085 می شه : 2.94 یا تقریبا 3 .

یعنی در عمل از لحاظ کیفیت تصاویر ایجاد شده ، PSP سه برابر PS2 می تونه قدرت داشته باشه .

پس با رسیدن به حداکثر قدرت (یعنی استفاده برنامه نویسان بازیها از حداکثر قدرت PSP ، ما شاهد گرافیک خیره کننده ای از این دستگاه خواهیم بود)

اما مشکل کجاست ؟؟

تنها مشکل در این بین " باتری " دستگاهه ... در حال حاضر با یکبار شارژ کامل باتری ، می شه 8-9 ساعت با PSP بازی کرد ، اما اگه سرعت از 222 به 333 افزایش پیدا کنه ، مصرف به صورت توانی افزایش پیدا می کنه و شاید به کمتر از 2 ساعت برسه .. من فکر می کنم ، سونی در حال طراحی باتری های قوی تر برای PSP هست و بعد از تولید این نوع باتری ، قطعا در نسخه های جدیدتره Firmware هاش ، ماکزیمم قدرت PSP رو آزاد خواهد کرد ...

ببخشید که سرتون درد اومد ، با این مطالب می خواستم ، بهتون نشون بدم که PSP حتی با سخت افزاره فعلیش ، هنوز که هنوزه جای پیشرفت داره ....

حالا با توجه به این که رزولوشن PSP ، دقیقا 480x272 نقطه هست

برو بچ جدا دستتون درد نکنه.
البته بخششید که اینقدر به این موضوع گیر دادم آخه می خوام مطمن شم ، چون شک دارم Psp بخرم.
چند سوا ل دیگه هم دارم:
1-تاریخ دقیق عرضه Psp ؟
2-قیمت این کنسول کی ارزون میشه ؟
3-با زی هایی مثل Smack down 2007 و Carbon روند داستانی شون در Psp مانند Ps2 است؟
4- واینکه بنظر شما Ps2 کی گرون میشه آخه می خوام Ps2 بفروشم ؟

برو بچ جدا دستتون درد نکنه.
البته بخششید که اینقدر به این موضوع گیر دادم آخه می خوام مطمن شم ، چون شک دارم Psp بخرم.
چند سوا ل دیگه هم دارم:
1-تاریخ دقیق عرضه Psp ؟
2-قیمت این کنسول کی ارزون میشه ؟
3-با زی هایی مثل Smack down 2007 و Carbon روند داستانی شون در Psp مانند Ps2 است؟
4- واینکه بنظر شما Ps2 کی گرون میشه آخه می خوام Ps2 بفروشم ؟

ای کاش سوال هات رو تو بخش سوال و مشکلات در مورد PSP می گفتی ...
ولی به هر حال :

1) PSP ماه آخر 2004 در ژاپن و اوائل 2005 در کل جهان عرضه شده ...
2) قیمتش هم در واقع همین الان در مقایسه با امکاناتش خیلی ارزونه (حدود 210-220 تومن)
3) نمی دونم !!
4) ps2 که اگه ارزون تر از اینی که هست نشه ، باید بری کلات رو بندازی هوا ... مطمئن باش هر چی صبر کنی ارزون تر می شه و اصلا کم کم از رده خارج می شه ...

بچه ها من خواستم PSP رو به ورژن 3.02 oe-b آپديت كنم بعدش كه آپديت شد گفت PSP رو يه بار ريستارت كن من كه ريستارت كردم ديگه بالا نيمد ولي وقتي دكمه R رو نگه ميدارم تو اون صفحه بنفشه ميره .
حالا بايد چيكار كنم .؟

بچه ها من خواستم PSP رو به ورژن 3.02 oe-b آپديت كنم بعدش كه آپديت شد گفت PSP رو يه بار ريستارت كن من كه ريستارت كردم ديگه بالا نيمد ولي وقتي دكمه R رو نگه ميدارم تو اون صفحه بنفشه ميره .
حالا بايد چيكار كنم .؟

تو پست های دیگه به طور کامل راه حلش هست ، مطالعه کن ، متوجه می شی ...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or