معرفی و آموزش برنامه ها psp

مهدي جان سلام و ممنون كه من رو راهنمايي كردي.
اما اين برنامه فقط روي بازي هاب Psone اجرا شد و اونم هيچ تاثيري نداشت. فقط يه صفحه با چند تا نوشته بود كه هر چيش رو فعال كردم باز تاثيري نداشت. لطفا اگر راهي هست اين برنامه رو كامل توضيح بده تا من بتونم اون رو براي بازي هاي Psp هم استفاده كنم.
ممنون از وقتي كه براي من ميذاري

مهدي جان اگه برات امكان داره راجع به اين هم يه توضيحي بده. PSP Universal Remote 1.2

شرمنده به خدا :blushing:
این برنامه ریموت هست که من خودم امتحان کردم همه وسایل رو ریموت از راه دور میکنه خیلی جالبه دیگه نیازی به کنترل ندارید

در مورد چیت هم باید بگم هنوز کامل نیست من تست کردم هر مدلی یه ایرادی داره
بهتره سعی کنی خودت بازی کنی یا از CODE استفاده کنی که 100% کار میکنه

ببخشید یه کمی دیر دیر توی سایت میام کمی سرم شلوغه:cheesygri

سلام.عيدتون مبارك:cheesygri من يه چنتا خواهش از شما دارم اگه ممكنه لطف كنين و زود جواب بدين چون كارم فوريه:eek:
1-ورژن دستگاه من 3.03 هستش بعد واسه اين دستگاه من برنامه Universal Remote براي كنترل لوازم كنترل دار مي خوام.
2-لطفا توضيحات كامل با ذكر نام و لينك برنامه هاي مورد نياز براي تبديل بازيهاي پي اس يك به پي اس پي رو بذارين چون من تو اون تاپيك مربوط به خودش اينو گفتم بهم گوش نكرده لطفا شما توضيح كاملي بدين
در ضمن من وقتي بازيي مثل كراش باش رو ميخوام با هر برنامه اي ايميج بگيرم ميگه Disc Is Multi... و از اين چرت و پرتا:) و همچنين من وقتي بازي رو تبديل كردم وقتي تو پي اس پي ميرم روش كليك مي كنم اون انيميشني كه هنگامه روشن كرده دستگاه مياد ظاهر ميشه و بعد بايد باتري رو در بياري:blushing:
3-من يه برنامه براي اين ميخوام كه پي دي اف رو روي پي اس پي اجرا كنه و از همه مهمتر پي دي اف هاي فارسي رو علامت سوال نده اگه نبود نات پد هم باشه اشكالي نداره فقط نوشته هاي فارسي رو نشون بده و در ضمن من يه برنامه ميخوام كه باهاش پي دي اف بسازي.
4-يه برنامه ميخوام كه فايلهاي روي پي اس پي رو هايدن كنم يا پسورد بزارم البته با توجه به ورژن دستگاهم.
5-اقا اينم سواله مهميه من يه برنامه مي خام كه حجم بازي هاي iso و cso رو كم كنه چون ميدونين اگه بخواي يه دو گيگ بندازي و بازي تيكن رو روش بزني فقط يه بازي روي پي اس پي داري و اين خيلي بده اگه برنامه اي باشه كه بتونه حجم گيما رو بدون اينكه بعضي از قسمتاي بازي رو حذف كنه حجم بازيها رو پايين بياره خيلي خوب ميشه.
با تشكر اگه زودي به سوالام جواب بدين ممنون ميشم....منتظرم

مهدي جان سلام و ممنون كه من رو راهنمايي كردي.
اما اين برنامه فقط روي بازي هاب Psone اجرا شد و اونم هيچ تاثيري نداشت. فقط يه صفحه با چند تا نوشته بود كه هر چيش رو فعال كردم باز تاثيري نداشت. لطفا اگر راهي هست اين برنامه رو كامل توضيح بده تا من بتونم اون رو براي بازي هاي Psp هم استفاده كنم.
ممنون از وقتي كه براي من ميذاري
توي بازي هاي خود PSP هم من الان چك كردم منوش مياد.
هومن كه ميگه بازم مشكل داره، منم يه چك ميكنم ببينم چه جورياست.

ورژن دستگاه من 3.3 oa هستش. برنامه PSP Universal Remote روي اون كار مي كنه؟
اگه جواب مثبته چطوري؟
بله كار ميكنه اين لينكش:
http://dl.qj.net/Wi-Fi-IR-Apps/pg/12/fid/1442/catid/189

بعد كه بازش كردي دو تا فولدر داره اونا رو كپي داخل Game150

آخرین ویرایش:
سلام.عيدتون مبارك:cheesygri من يه چنتا خواهش از شما دارم اگه ممكنه لطف كنين و زود جواب بدين چون كارم فوريه:eek:
1-ورژن دستگاه من 3.03 هستش بعد واسه اين دستگاه من برنامه Universal Remote براي كنترل لوازم كنترل دار مي خوام.
2-لطفا توضيحات كامل با ذكر نام و لينك برنامه هاي مورد نياز براي تبديل بازيهاي پي اس يك به پي اس پي رو بذارين چون من تو اون تاپيك مربوط به خودش اينو گفتم بهم گوش نكرده لطفا شما توضيح كاملي بدين
در ضمن من وقتي بازيي مثل كراش باش رو ميخوام با هر برنامه اي ايميج بگيرم ميگه Disc Is Multi... و از اين چرت و پرتا:) و همچنين من وقتي بازي رو تبديل كردم وقتي تو پي اس پي ميرم روش كليك مي كنم اون انيميشني كه هنگامه روشن كرده دستگاه مياد ظاهر ميشه و بعد بايد باتري رو در بياري:blushing:
3-من يه برنامه براي اين ميخوام كه پي دي اف رو روي پي اس پي اجرا كنه و از همه مهمتر پي دي اف هاي فارسي رو علامت سوال نده اگه نبود نات پد هم باشه اشكالي نداره فقط نوشته هاي فارسي رو نشون بده و در ضمن من يه برنامه ميخوام كه باهاش پي دي اف بسازي.
4-يه برنامه ميخوام كه فايلهاي روي پي اس پي رو هايدن كنم يا پسورد بزارم البته با توجه به ورژن دستگاهم.
5-اقا اينم سواله مهميه من يه برنامه مي خام كه حجم بازي هاي iso و cso رو كم كنه چون ميدونين اگه بخواي يه دو گيگ بندازي و بازي تيكن رو روش بزني فقط يه بازي روي پي اس پي داري و اين خيلي بده اگه برنامه اي باشه كه بتونه حجم گيما رو بدون اينكه بعضي از قسمتاي بازي رو حذف كنه حجم بازيها رو پايين بياره خيلي خوب ميشه.
با تشكر اگه زودي به سوالام جواب بدين ممنون ميشم....منتظرم

سلام

1. اينم لينك برنامه: http://168.144.88.2/flatbr

2. تو تاپيكش توضيحاتش هست.

3. برنامه Bookr رو دانلود كن با فارسي هم مشكل نداره و به راحتي اجرا ميكنه.

4.اطلاعي ندارم

5. Iso رو بايد تبديل كني Cso و يا Dax اونوقت حجم پايين مياد ديگه بيشتر از اين نميشه كم كرد. مگر اينكه از Rip Kit استفاده كني كه اونوقت دمو ها و .... رو حذف ميكنه ولي حجم خيلي مياد پايين.

6.موفق باشي

آخرین ویرایش:
سلام.لطفا برنامه اي بزارين كه پي دي اف هاي فارسي رو اجرا كنه اونم با لينك دانلودش و توضيهات نصبش و همچنين يه برنامه اي براي پسورد گذاشتن و هايدن كردن فايلهاي پي اس پي پيدا كنين ايندفه رو مايه بذارين ديگه ...منم جبران مي كنم...ممنون:blushing: :p

سلام.لطفا برنامه اي بزارين كه پي دي اف هاي فارسي رو اجرا كنه اونم با لينك دانلودش و توضيهات نصبش و همچنين يه برنامه اي براي پسورد گذاشتن و هايدن كردن فايلهاي پي اس پي پيدا كنين ايندفه رو مايه بذارين ديگه ...منم جبران مي كنم...ممنون:blushing: :p
سلام

براي خواندن PDF از اين برنامه (Book Reader) استفاده كن:

http://sourceforge.net/project/showfiles.php?group_id=149290

براي اجراي Book Reader دو تا پوشه ي %__SCE__bookr و __SCE__bookr رو كپي كن توي پوشه ي Game150 داخل مموري.

----------------------------------------------

براي قفل گذاشتن روي PSP من يه برنامه ميشناسم ولي براي ورژن هاي 3.03 OE-B به پايين هست. (زياد دنبالش نگشتم بازم هست فكر كنم)

من خودم امتحان نكردم چون 3.10 OE دارم.

اينم لينكش:
http://www.gigasize.com/get.php/345599/Super_Safe_Password.zip

پسورد برا باز كردن فايل:
~UPLOADED BY BADLTD~

طرز كارشم اينه كه PSP رو كه روشن ميكني ازت پسورد ميخواد.

من وقتی
psp pda v1.2
رو اجرا میکنم پیغام میده
the game couldnot start
چیکا رکنم؟
كجا اينو كپي ميكني اين ارور زماني مياد كه اشتباهي توي Game كپي كني در صورتي كه بايد توي Game150 كپي كني.

برای Hidden کردن فایلها برنامه ای هست؟
که برای 3.10 OE باشه
فكر نميكنم، من كه نديدم ولي باز اگه چيزي گير آوردم ميزارم.

آخرین ویرایش:
من با برنامه
swfplayer v1.3
مشکل دارم خیلی فوق مزخرف است من
only
تونستم بازی که شما تو سایت گذاشته بودر بازی کنم تازه
exit
نداره باید حتما
psp
رو خاموش کنی:eek:
بعد برنامه ای هست که
web page