معرفی و آموزش برنامه ها psp

این ماشین حساب را
psp mag 2
معرفی کرده و ازش کلی تعریف کرده بود ولی مثل ماشین حسابی که شما معرفی کردین
مشکل فایل پسوند
rom
تو فایلش هم اینطوری گفته
Get the rom file of your HP48GX and save it as psp/game/pspx48/rom
حالا من باید چیکار کنم
شاید به
flash 0
مربوط میشه
Rom رو بايد جدا گونه دانلود كني.ربطي به فلش نداره.

مثلا اين يه رام يه تست كن:
http://www.hpcalc.org/hp48/pc/emulators/gxrom-r.zip

برا Exit كردن هم كه پرسيدي، شما بايد دكمه ي Home روي PSP رو بزني و بعد Exit كني.

آخرین ویرایش:
اقا من نه ویندوز ایکس پی نه او اس اس نمیتونم اجرا کنم وقتی روش کلیک میکنم ارور میده!:confused:
من كه چند بار به شما گفتم كه بايد برنامه ها رو كپي كني داخل Game150

اين برنامه هم وقتي دانلود ميكني و بعد باز ميكني دو تا فولدر داره اون دوتا رو كپي كن داخل GAME150

100 اجرا ميشه من همين الان تست كردم به راحتي اجرا شد.

در ضمن هر نرم افزاري كه دانلود ميكني يه فايل Read Me داره اونم بخوني توضيحاتش داخلش هست.

Windows Vista PSP

من می خوام بدونم که این برنامه
Windows Vista PSP
مطمئن هست یا نه و اینکه این نوعی تم است یا چیز دیگر
من تم نصب نمی کنم چون احتمال بریک شدن داره در مورد این یکی چطوره
اگه کسی امتحان کرده بگه

من می خوام بدونم که این برنامه
Windows Vista PSP
مطمئن هست یا نه و اینکه این نوعی تم است یا چیز دیگر
من تم نصب نمی کنم چون احتمال بریک شدن داره در مورد این یکی چطوره
اگه کسی امتحان کرده بگه
تو پست بالا من كه گفتم تست كردم.

در ضمن نه خير اين تم نيست بلكه يه برنامه هست كه محيط ويندوز رو شبيه سازي ميكنه روي PSP.

سلام
من یه برنامه می خواهم که فایل های web page یا هون فایل های سیو شده صفحات اینترنت که بشه تو پی اس پی بیاره
این سوال رو انگار یکی پرسیده بود لطفا جواب دهید
------------------------------------------------------------------------------------------------------
:biggrin1: :biggrin1: :cheesygri :cheesygri ;) ;) :p ;)

آخرین ویرایش:
سلام
من یه برنامه می خواهم که فایل های web page یا هون فایل های سیو شده صفحات اینترنت که بشه تو پی اس پی بیاره
این سوال رو انگار یکی پرسیده بود لطفا جواب دهی
خود مرورگر قابلیت این کار رو داره ! شما سایت سیو شده رو داخل مموری کپی , و browser رو اجرا و در قسمت address entry ادرس سایت سیو شده در مموری با پیشوند file:/ و پیشوند html انتخاب کن . مثلا :
file:/bazicenter/bazicenter.html
اگه میشه در مورد این فرمت ها توضیح دهید ممنون
Pmf
Pmp
Lua
اینا مربوط به پی اس پی هست
pmf فرمت تصویری psp هست که معمولا از اون برای فایل های تصویری در umd و دمو بازی ها استفاده میشه
pmp فرمت تصویری هست که کار بر ها هم میتوند فایل های تصویری خودشون رو به اون تبدیل و با برنامه های کاربردی اون رو نمایش بدن
Lua یه زبان برنامه نویسی هستش که برنامه ها تحت ان نوشته میشن و با برنامه ی جانبی خود lua player اجرا میشه

خود مرورگر قابلیت این کار رو داره ! شما سایت سیو شده رو داخل مموری کپی , و browser رو اجرا و در قسمت address entry ادرس سایت سیو شده در مموری با پیشوند file:/ و پیشوند html انتخاب کن . مثلا :
file:/bazicenter/bazicenter.html

pmf فرمت تصویری psp هست که معمولا از اون برای فایل های تصویری در umd و دمو بازی ها استفاده میشه
pmp فرمت تصویری هست که کار بر ها هم میتوند فایل های تصویری خودشون رو به اون تبدیل و با برنامه های کاربردی اون رو نمایش بدن
Lua یه زبان برنامه نویسی هستش که برنامه ها تحت ان نوشته میشن و با برنامه ی جانبی خود lua player اجرا میشه

میشه بگی کجا باید کپی کنم و تو آدرس چی بنویسم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or