معرفی و آموزش برنامه ها psp

سلام ...
دوستان تا اينجا که متوجه شدم برای استفاده از FW های بالاتر از ۱.۵ بر روی دستگاه به يک چيزی مثل شبيه ساز احتياج داريم که Devhook است و تا اين لحظه تا FW ۲.۷ را ساپورت ميکنه اما بازی هايی در اينده عرضه خواهند شد که به FW های بالاتر برای اجرا شدن احتياج دارند حالا تکليف بازی های اينده برای کپی شدن و اجرا چگونه است ؟ مثل MGS , Silent Hill , GT , Ace Combat ؟

سوال بعدی من اين هست که Brick شدن دستگاه فقط به علت ناقص اپگريد کردن FW صورت ميگيرد يا عوامل ديگری هم در ان نقش دارند ؟ مثل ريختن برنامه های جانبی ؟ مانند ساعت یا فلش پلیر و غيره ... ؟

سلام ...
دوستان تا اينجا که متوجه شدم برای استفاده از FW های بالاتر از ۱.۵ بر روی دستگاه به يک چيزی مثل شبيه ساز احتياج داريم که Devhook است و تا اين لحظه تا FW ۲.۷ را ساپورت ميکنه اما بازی هايی در اينده عرضه خواهند شد که به FW های بالاتر برای اجرا شدن احتياج دارند حالا تکليف بازی های اينده برای کپی شدن و اجرا چگونه است ؟ مثل MGS , Silent Hill , GT , Ace Combat ؟

سوال بعدی من اين هست که Brick شدن دستگاه فقط به علت ناقص اپگريد کردن FW صورت ميگيرد يا عوامل ديگری هم در ان نقش دارند ؟ مثل ريختن برنامه های جانبی ؟ مانند ساعت یا فلش پلیر و غيره ... ؟
بله FW های جدید که بیاد بالای 2.71 هست . من هم توی psp news گفتم devhook جدید تا FW 9.99 ساپورت میکنه این توی help برنامه است و من بازی ACE COMBAT X و MEDAL رو به براحتی با FW 2.60 یا 2.71 اجرا میکنم در صورتی که 2.80 است.;)

[FONT=&quot]این اتفاق در مواقعی رخ میده که حافظه ی فلش شما آسیب ببینه , این اسیب[/FONT][FONT=&quot] ممکنه در موقع دانگرید کردن باشه مثلا برنامه کامل نباشه یا ایراد داشته باشه ویا مراحل به ترتیب انجام نشده باشه و... در موقع آپگرید کردن (در حالت عادی هیچ مشکلی پیش نمیاد) , مثل در اوردن مموری , خاموش کردن ویا نداشتن شارژ کافی و رفتن برق! و یا اینکه با برنامه های مختلف حافضه ی فلش رو دست کاری کنیم !برنامه های جانبی آسیبی نمیرسونن ! مگر اینکه با اون برنامه ها بخواییم حافضه ی فلش رو ناشیانه دست کاری کنیم !
تایپک مربوطه :
[/FONT]psp های brick شده

سعی میکنم اموزش کم حجم کردن بازی ها و یا حداقل یه راهنمایی در این مورد بکنم (بدون استفاده از برنامه ی خاصی و براحتی) , چون میبینم مثل اینکه که خیلی ها لازم دارن !

راهنمایی در مورد کم حجم کردن بازی ها

خوب اولین و راحت ترین راه برای اینکار فشرده کردن بازی ها به فرمت های DAX وCiso هستش :-" (شوخی کردم :p) خوب این کار هم برای کسانی که حتی مموری های 1GB دارن در بعضی مواقع کارساز نیست و باز هم به مشکل کمبود فضا برمیخورند .
فعلا فقط یه راه برای حل این مشکل هستش (تا زمانی که برنامه ای برای فشرده سازی بیشتر بیاد که بعید میدونم)اونم دست بردن به اطلاعات بازی هستش : (یه توضیح برای درک کردن موضوع)
دست بردن به اطلاعات اصلی که کار اسونی نیست , دستکاری اطلاعات جانبی مثل برداشتن فیلم , اهنگ و ... که این راه جواب نمیده منظورم اینه که با این کار بازی ناقص میشه یعنی و قتی به قسمتی رسیدیم که باید فیلم مورد نظر پخش بشه مثلا فیلم شماره ی 1 بازی( ما این فیلم رو برای کم حجم تر شدن بازی پاک کردیم) چون بازی باید یه فایلی رو با نام مشخص شده باز کنه و اون رو پیدا نمیکنه بازی قطع میشه و دستگاه گیر میکنه و ....
ما نمیتونیم فیلم رو پاک کنیم پس باید جای گزین کنیم (فرض کنید تو یه بازی 20 تیکه فیلم وجود داره که هر فیلم هم حجمش 10 مگابایت هستش) یعنی یه تیکه از فیلم مثلا شماره ی یک رو که حجمش 10 مگابایت هست رو برداریم و یه تیکه دیگه فیلم با حجم کمتر مثلا 100 کیلوبایت رو با همون نام جای گزین کنیم ! (که معمولا فرمت فایل های تصویری هم PMF هست) مثلا بجای دموی اولیه ی بازی یه gameboot بزارید چون فرمت gameboot (فایل تصویری قبل اجرا شدن برنامه ها) PMF هستش.

شما با برنامه های مختلف مثل power iso ,uiso,UMD Gen و یا حتی همین rar میتونید این کار رو انجام بدید که من UMDGen رو پیش نهاد میکنم.
فایل های تصویری معمولا تو این مسیر هستن :
PSP_GAME\USRDIR\VIDEOS
شما یه فایل gameboot و یا یه فایل با حجم کمتر رو به ترتیب و با همان نام فایلی که قرار پاک کنید جایگزین کنید و در اخر اگه تونستید دوباره iso بگیرید و بعد در اخر فشرده هم کنید !

من فیلمهای B-Boy رو میخوام!! :(( :((
نامردا دقیقا اومدن فیلمهای آموزشیش رو برداشتن....فقط 3 تا فیلم آموزشی داره....
چه خاکی به سرم بریزم؟ (البته میتونم خیلی راحت Tutorial اش رو توی اینترنت بخونم ولی خوندن که بود مانند دیدن؟!!)

Devhook Launcher Mod 1.65c

devhookchunglam_qjpreviewth.jpg

لینک دانلود :
http://dl.qj.net/click.php?pid=254&fid=10958

هومن جان فقط بايد ويژوال بسيسك بلد بود براي كم حجم كردن اين بازي؟؟؟؟
به این علت گفتم visual چون قدرت خوندن هر فایلی رو داره یعنی شما میتونید ببینید که داخل فایل exe یا bin ووو چی هست برای همین میتونید اون رو edit کنید . و بعد از پاک کردن فیلمها و جایگزین کردن اسم فایل میتونید iso بگیرید و بازی رو در حجم کمی داشته باشید .ولی به نظر من حال نمیده چون شما در بازیهای داستانی چیزی از داستان بازی نمیفهمید.

ولی به نظر من حال نمیده چون شما در بازیهای داستانی چیزی از داستان بازی نمیفهمید
اره درسته منم باهات موافقم
آیا کسی برنامه برای psp 2.50 می دونه؟
برنامه ها براي 2.xx هم زياد شده تو همين تايژك هم هست صفحات قبل ;) بزار ميلاد بياد :cheesygri

خوب اولین و راحت ترین راه برای اینکار فشرده کردن بازی ها به فرمت های DAX وCiso هستش :-" (شوخی کردم :p) خوب این کار هم برای کسانی که حتی مموری های 1GB دارن در بعضی مواقع کارساز نیست و باز هم به مشکل کمبود فضا برمیخورند .
فعلا فقط یه راه برای حل این مشکل هستش (تا زمانی که برنامه ای برای فشرده سازی بیشتر بیاد که بعید میدونم)اونم دست بردن به اطلاعات بازی هستش : (یه توضیح برای درک کردن موضوع)
دست بردن به اطلاعات اصلی که کار اسونی نیست , دستکاری اطلاعات جانبی مثل برداشتن فیلم , اهنگ و ... که این راه جواب نمیده منظورم اینه که با این کار بازی ناقص میشه یعنی و قتی به قسمتی رسیدیم که باید فیلم مورد نظر پخش بشه مثلا فیلم شماره ی 1 بازی( ما این فیلم رو برای کم حجم تر شدن بازی پاک کردیم) چون بازی باید یه فایلی رو با نام مشخص شده باز کنه و اون رو پیدا نمیکنه بازی قطع میشه و دستگاه گیر میکنه و ....
ما نمیتونیم فیلم رو پاک کنیم پس باید جای گزین کنیم (فرض کنید تو یه بازی 20 تیکه فیلم وجود داره که هر فیلم هم حجمش 10 مگابایت هستش) یعنی یه تیکه از فیلم مثلا شماره ی یک رو که حجمش 10 مگابایت هست رو برداریم و یه تیکه دیگه فیلم با حجم کمتر مثلا 100 کیلوبایت رو با همون نام جای گزین کنیم ! (که معمولا فرمت فایل های تصویری هم PMF هست) مثلا بجای دموی اولیه ی بازی یه gameboot بزارید چون فرمت gameboot (فایل تصویری قبل اجرا شدن برنامه ها) PMF هستش.

شما با برنامه های مختلف مثل power iso ,uiso,UMD Gen و یا حتی همین rar میتونید این کار رو انجام بدید که من UMDGen رو پیش نهاد میکنم.
فایل های تصویری معمولا تو این مسیر هستن :
PSP_GAME\USRDIR\VIDEOS
شما یه فایل gameboot و یا یه فایل با حجم کمتر رو به ترتیب و با همان نام فایلی که قرار پاک کنید جایگزین کنید و در اخر اگه تونستید دوباره iso بگیرید و بعد در اخر فشرده هم کنید !

يعني اگه لانچر يوبي سافت رو بگذاريم جاي همه ي ويديو هاي بازي ميشه كم حجم كرد؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or