معرفی و آموزش برنامه ها psp

سلام ...
شما 3.40 OE داريد ؟
1- اگر آره بايد اول ريكاوري كنيد به 1.5، بعدش هم آپديت كنيد به 3.03 OEc ...
2- نميدونم :blushing:
3- چرا نميشه!، شما اين تاپيك (اجراي بازي PS1 در PSP ) رو كامل مطالعه كن و از برنامه هاي موجود توي اين تاپيك (برنامه هاي برتر PSP و آموزش ) استفاده كن ...
حتماً نتيجه و جواب لازم رو ميگيريد.
4- شما اين تاپيك (برنامه هاي برتر PSP و آموزش ) رو مطالعه كني، حتماً پيداش ميكني ...
5- 3.50 OE هنوز نيومده ...
پس در حال حاضر هيچ‌كس نبايد اين كار رو بكنه ، چون بازي كپي ديگه نميشه اجرا كرد ...
قربانت ...
ياعلي.
آقا دمت گرم خیلی باهالی
فقط یه سوال دیگه دارم اونم اینه که چطور باید ریکاور کنم به 1.5 و بعد از اون به3.03 اگه زودتر جواب بدی ممنون میشم چون پی اس پیم بد جوری با 3.40 مشکل داره

آقا دمت گرم خیلی باهالی
فقط یه سوال دیگه دارم اونم اینه که چطور باید ریکاور کنم به 1.5 و بعد از اون به3.03 اگه زودتر جواب بدی ممنون میشم چون پی اس پیم بد جوری با 3.40 مشکل داره
سلام ...
شما اين كاري كه ميگم بكن ...
شما آپديت فيرم ور 150 رو از اينجا دانلود كن ...
بعد از حالت ZIP خارج كن و فايل EBOOT.PBP رو به UPDATE.PBP تغيير نام بده ...
ايني كه من گذاشتم رو هم دانلود كن و از حالت فشرده خارج كن ...
حالا UPDATE.PBP رو داخل پوشه ريكاوري و كنار بقيه فايل ها كپي كن ...
حالا پوشه Recovery رو توي مموري كارت و توي اين قسمت كپي و PASTE كن ...
X:/PSP/GAME
...
PSPت رو به طور كامل خاموش كن (يعني POWER رو 5 ثانيه بالا نگه دار )...
حالا مجدداً PSPت رو روشن كن و سريعاً دكمه R رو نگه دار ...
حالا وارد منوي ريكاوري شدي ...
حالا گزينه سوم ( RUN Program at ..... ) رو بزن ...
البته بايد 75 درصد شارژ باطري داشته باشي شما ... (فكر ميكنم، حالا يه امتحان بكن اگر شد كه انجام بده در غير اينصورت، هشدار ميده كه بايد حداقل 75 درصد شارژ باطري داشته باشي و نميتوني انجامش بدي مگر اينكه PSP رو شارژ كني ...
اميدوارم بتوني انجام بدي ...
پيشنهاد مهم و حياتي: حتماً مموري رو اول از هركاري بوسيله خود PSP فرمت كن.
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
البته با قبول ريسكش خودت اينكار رو انجام بده ...

آخرین ویرایش:
:-"اره اقا دمت گرم خیلی باهالی
فقط یه سوال دیگه دارم اونم اینه که چطور باید ریکاور کنم به 1.5 و بعد از اون به3.03 اگه زودتر جواب بدی ممنون میشم چون پی اس پیم بد جوری با 3.40 مشکل داره:cheesygri
شما پست زير رو بخون:

http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=162007&postcount=3

از قسمت "روش Recover كردن" به بعد

ويرايش: خوب ma)-(di هم توضيح داد قبل من، روشش همينه كه نوشته شده. ميتوني استفاد كني.

آخرین ویرایش:
recovery

سلام اقا من هر کاری میکنم نمیتونم فایلhtml رو با browser باز کنم - در ضمن enable flash player رو نمیتونم فعال کنم اگه یکی کمک کنه ممنون میشم:blushing::blushing::blushing:

دستگاه رو به طور کامل خاموش کن (7 ثانیه نگه دار) موقع روشن کردن دکمه R رو نگه دار وقتی به منوی ریکاوری رفتی قسمت registry hack رو باز کن از اون جا اکتیو کن

html

سلام ..می دونم تکراری ولی ............ اقا من هر کاری می کنم نمیتونم فایل های html باز کنم ولی با فایل های swf هیچ مشکلی ندارم من وقتی فایل html از اینترنت save as می کنم 2 تا فایل می شه من باید ادرس 2 تا فایل بدم یا یه جور دیگه... اگه می شه طرز درست ادرس نوشتن بنویسید :((:((

سلام ..می دونم تکراری ولی ............ اقا من هر کاری می کنم نمیتونم فایل های html باز کنم ولی با فایل های swf هیچ مشکلی ندارم من وقتی فایل html از اینترنت save as می کنم 2 تا فایل می شه من باید ادرس 2 تا فایل بدم یا یه جور دیگه... اگه می شه طرز درست ادرس نوشتن بنویسید :((:((
شما وقتي صفحه اي رو سيو ميكني يك فايل (مثلا E.htm ) و يه فولدر (E_files) ذخيره ميشه.

شما جفته اين دوتا رو كپي كن در مموري ديسك.

مثلا من اينجا كپي ميكنم:
X:\E.htm
X:\E_files

بعد Browser رو اجرا كن و در قسمت آدرس اينو بنويس:
File:/E.htm

ممكنه به جاي htm اشتباهي html تايپ مي كني كه باز نميشه.

Back