معرفی ناظمین جدید

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,488
نام
Ali
والا به نظر من که مشکلی ندارن هیچ کدوم ناظمین ... و همه هم اشخاص خوبی هستند.

باز اگه کسی مشکل شخصی با هر کدوم داشته یا داره (!) اینجا مشکلی نیست از این بابت.

چون ناظمین و اشخاص بالاتر الگوی کاربران هستند و همگی مواظب رفتارشون هستند و همیشه اون طور که باید نظارت میکنند.

Mahdi Co

کاربر سایت
Nov 3, 2006
681
نام
مهدی
من هم خوشحال میشم الگوریتم انتخاب ناظم ها رو بدونم! البته اگه الگوریتمی باشه! یک سری از دوستان که قبلا هم ناظم سرخود بودند و حتی مدیر های انجمن رو هم تحت کنترل داشتن که حالا لوگوی نارنجی هم بهشون اضافه شده!! بهتر نیست هر کس یک وظیفه داشته باشه و اون رو به خوبی انجام بده؟؟ اعضای تحریریه که تو انتشار هفته نامه 3 شماره بیشتر توفیق نداشتن،بهتره تمرکز کنن رو تحریریه تا اینکه سمت ناظم بودن رو هم داشته باشن که راحتتر هست و تا هرکسی یه کلمه مخالف حرف زد با گزارش فوری بن بشه!
چند شغله بودن تو محیط های مجازی ما هم وجود داره متاسفانه!
در پایان من هیچ ادعایی ندارم،نریزین سرم که بیا خودت هفته نامه بده بیرون و ...

با آرزوی موفقیت

• Like
Reactions: S.V.R

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
من نمیدونم جدیدآ چرا مد شده هرکی یک سمتی میگیره همه میپرن به مدیران که چطوری انتخاب شدن و بهتر بود انتخاب نمیشدن و رو فعالیت های قبلیشون تمرکز میکردن
یک عده انگار خودشونو نفر اول میبینن
این افراد بهترین افراد هستن
حالا مگه قرار بود کل تحریریه بشه ناظم که اینجوری میگین؟
به جای اینکه اینقد شکایت کنیم راضی باشین , افراد خوبی انتخاب شدن
پ.ن : بعضی ها امضاهاشون همه قضیه را نمایان میکنه

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
کسی اینجا ادعایی نداره سایت صاحب داره صاحبش هم اختیارش دست خودشه
ولی سوال پیش میاد واسه خیلی ها که چجوریه این انتخاب ها
شاید یکی میخواد ناظم شه
پسر خاله بازیه؟وحی میشه؟فراخوان داره؟رفتارشون تحت نظره؟
کنجکاویه دیگه!

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
من هم خوشحال میشم الگوریتم انتخاب ناظم ها رو بدونم! البته اگه الگوریتمی باشه! یک سری از دوستان که قبلا هم ناظم سرخود بودند و حتی مدیر های انجمن رو هم تحت کنترل داشتن که حالا لوگوی نارنجی هم بهشون اضافه شده!! بهتر نیست هر کس یک وظیفه داشته باشه و اون رو به خوبی انجام بده؟؟ اعضای تحریریه که تو انتشار هفته نامه 3 شماره بیشتر توفیق نداشتن،بهتره تمرکز کنن رو تحریریه تا اینکه سمت ناظم بودن رو هم داشته باشن که راحتتر هست و تا هرکسی یه کلمه مخالف حرف زد با گزارش فوری بن بشه!
چند شغله بودن تو محیط های مجازی ما هم وجود داره متاسفانه!
در پایان من هیچ ادعایی ندارم،نریزین سرم که بیا خودت هفته نامه بده بیرون و ...

با آرزوی موفقیت
سلام

در مورد هفته نامه که کار همه اعضای تحریره نبود و دلیل 3 شماره بودنش هم این بود که خود ما تصمیم گرفتیم که دیگه تحریره به این کار ادامه نده به این دلیل که وقتی اینجا یک سایت کامل داره که می شه به صورت تفکیک شده و منظم مطالب رو توش نمایش داد هیچ لزومی نداره که تحریره کلی از وقتشو بزاره و pdfی درست کنه که همشو می شه توی صفحه اول خیلی راحتتر و سریعتر خوند.

در مورد نحوه انتخاب شدن ناظمین، اینجا دفعه اول نیست که ناظم یا مدیر جدید می گیره که یسری براشون سوال شده. نحوه انتخاب های ما هم یسری معیار هایی برای خودمون هست که جایی هم ذکر نمی شه. ناظمی که بدون اطلاع قبلی و حرص درجه به این مقام برسه خیلی فرق داره با کسی که بهش بگیم این کارارو بکن تا ناظم شی و اونم فقط برای اینکه فلان درجه رو بگیره بلاجبار یکسری موارد رو انجام بده یا رعایت کنه.
یکسری هم سوال کردن چرا به فرض کاربر X ناظم نشد اونم که عالی بود. بله درسته خیلی ها اینجا لیاقت درجات بالا رو دارن و ما هم منکر نمی شیم ولی امکان اینکه ما همرو بخوایم انتخاب کنیم وجود نداره و به طبع افرادی انتخاب می شن که به اون معیار هایی که ما مد نظرمون هست نزدیک تر هستن و فکر می کنیم که بهتر در کنترل اینجا می تونن نقش داشته باشن. یک فردی که اطلاعات خیلی بالا داره الزاماً نمی تونه اداره کننده خوبی هم باشه.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,009
نام
محمد امین
ناظم باید الگو باشه به نظر من بعضی از ناظم ها فقط به خاطر اینکه با فلان مدیر یا مدیر انجمن رفیق هستن انتخاب میشن البته شاید با ناظم شدن این افراد یکمی رفتارشون رو اصلاح کنن..

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,488
نام
Ali
هم برای بابک و هم نوید آرزوی موفقیت دارم ... 2 نفر از بهترین افراد سایت .

پ.ن:واقعا لایقش هستین !

ورود ایشان را به جامعه ناظمی تسلیت عرض میکنم :d

ایضا accept میشه :d!

آخرین ویرایش:

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
تبریک به هردو ناظم به خصوص بابک عزیز:d

پ.ن : نوید تو فن 360 بودی مگه ؟!
بزار مهر ناظمیش خشک بشه بعدش انگ فن رو بهش بزن!

داریم کرسی جمع می کنیم !:d

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
بزار مهر ناظمیش خشک بشه بعدش انگ فن رو بهش بزن!
آخه آقای اشکان گفتن 2 تا ناظمی که طرفدار 360 باشن انتخاب میشن ، بابک که :D ...
اما نوید فک کنم خنثی باشه :D
علی ایّحال به انتخابها و انتخاب شوندگان احترام میذاریم :)
پ.ن : رضا جوّ رو متشنّج نکن :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر