معرفی ناظمین جدید

maapor

کاربر سایت
May 16, 2009
1,502
من همینطوره با ناظم ها حال می کنم ....... فقط یه مشکلی که هست یه قسمتی اعتراض به ناظم بزارید که اگر تخلف کرد موچشو بگیریم .

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
تبریک می گم.
بنده آشنایی درست و حسابی با مدیران ندارم غیر از یکی دو تا شون اما انتخاب ها معقول خوب بودن.(بازم غیر از یکی دو تاشون:d)
به نظر من یک حالت دوره ای برای ناظم شدن از بین افراد مختلف بذارید. مثلا بعد از یک مدت مشخصی اینها عوض بشن و دوباره افراد جدید بیان و این افراد هم بعد از مدتی دوباره سر کار بیان. این به صورت گردشی بودن خیلی بهتره.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
من همینطوره با ناظم ها حال می کنم ....... فقط یه مشکلی که هست یه قسمتی اعتراض به ناظم بزارید که اگر تخلف کرد موچشو بگیریم .

1. در صورتی که نسبت به رفتار کاربران اعتراض و یا انتقادی دارید به وسیله پیام خصوصی ‌آنرا با ناظمین انجمن ها در میان بگذارید. چنانچه این اعتراض یا انتقاد شامل حال ناظمین انجمن شد موضوع را با مدیر ارشد انجمنی که ناظم در آن قسمت فعالیت می کند در میان بگذارید و در صورت داشتن گلایه از مدیران ارشد انجمن موضوع را توسط مدیران ارشد سایت پیگیری کنید. موارد مربوط به اعضاء تحریریه را نیز با دبیر تحریریه در میان بگذارید. در صورت عدم توجه به سلسه مراتب پاسخی دریافت نخواهید کرد.

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
به نظر من یک حالت دوره ای برای ناظم شدن از بین افراد مختلف بذارید. مثلا بعد از یک مدت مشخصی اینها عوض بشن و دوباره افراد جدید بیان و این افراد هم بعد از مدتی دوباره سر کار بیان. این به صورت گردشی بودن خیلی بهتره.
مگه ریاست دوره ای اتحادیه ی اروپاست که دوره ای باشه ! :d

تبریک میگم به همشون ، همگی از دوست های خوب من هستن و براشون ارزوی موفقیت میکنم

بچه ها موفق باشید .

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
مگه ریاست دوره ای اتحادیه ی اروپاست که دوره ای باشه ! :d

تبریک میگم به همشون ، همگی از دوست های خوب من هستن و براشون ارزوی موفقیت میکنم

بچه ها موفق باشید .
حرکت بدی نیست -ولی اینجا هم جایی نیست که از این کارها بکنند.کاربر سالم و ساده کم پیدا میشه-همین ناظم های قدیمی هم همشون خوب نیستن(امین رو میگما:)))(شوخی)
نه ولی جدا از شوخی،اگه از فرصتی که گیرشون اومده سوء استفاده نکنند.همشون خوبند.

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
اين معيارتونو به مام بگيد بد نميشه!

مثلاً افرادی مثل: بابک،حميد و ماکان چرا ناظم نشدن؟
بعضی از دوستان که ناظم شدن والا اصلاً رويت نميشن!

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
دوستان فکر نمیکنید انتخاب ناظم و مدیر و ... به اعضا ربطی نداشته باشه . حتما مدیریت این فروم ، قابلیت هایی رو در بچه های بالا دیده که این مسئولیت رو بهشون داده .

تا حالا یه عده ای گله داشتن که فلان بخش فروم ناظم و مدیر نداره ، حالا که ناظم و مدیر انتخاب شده باز هم گله دارن .

به نظرم بهتره به جای اینهه یه دستی زدن ، کمی هم حمایت کنیم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر