معرفی لوازم و تجهیزات جانبی Xbox360

Benignsam

کاربر سایت
Mar 4, 2009
1
سلام:
دوستان آیا کسی میدونه در ایران میشه Gamercize گیر آورد و قیمتش چنده.
توضیح در مورد Gamercize هم اینکه وسایل جانبی برای PC/PS/Wii میزنه به صورت ورزشی
اینم آدرس سایتش
Code:
http://www.gamercize.net
اینم عکسهایی از اون چیزی که من میخوام بخرم.

am841u.jpg

154c6co.jpg

لطفا قیمت و آدرس جایی که بتونم پیدا کنم رو بفرمایید.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
هدست من کار نمیکنه نمیتونم اهنگ گوش بدم نه میتونم صدای بازی رو بشنوم!
help help help!!!!!!!

هدست همراه کنسول فقط صدای افراد رو برای بازی های تحت XBox Live پخش می کنه و نمی تونی باهاش آهنگ گوش بدی یا صدای بازی رو بشنوی.

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
با سلام و عرض خسته نباشید
1- اگر من کابل hdmi to dvi بگیرم به پورت dvi-d میخوره ؟ (مانیتورم lg flatron l1760tr )
2- این چیه ؟
image.php

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
با تشکر از توجه شما آریو جان
من همون vga hd av cable رو خریدم وبه پورت vga مانیتور وصل کردم و با یک selector پورت vga هر وقت بخوام بین کامپیوتر و کنسول سوئیچ می کنم .
سئوال من اینه که تو این وسیله که عکسشو گذاشتم از اون دو تا پورت usb میشه برای موس و کیبورد وایرلس استفاده کرد یعنی اون آداپتور وایرلس که به usb کامپیوتر وصل می کنیم رو اگه بزنیم به این مشکل ایجاد می شه ؟
سئوال بعدی اینکه اگر ما کیبورد و موس وایرلس بخریم که بیشتر با هم میفروشن اون وقت یدونه آداپتور وایرلس مشترک داره . اگر ما همون یه دونه رو وصل کنیم مشکلی ایجاد نمی کنه ؟منظورم اینه که این وسیله برای موس و کیبورد پورت جداگانه داره ولی ما یه دونه آداپتور مشترک داریم !!!
xfps-closeup.jpg

27006_naf5f60051_m.jpg

آخرین ویرایش:

javad_wfc

کاربر سایت
Mar 5, 2009
238
لطفا یه راهنمایی کامل کنید چطوری میشه دسته پلی استیشن 2 ویا 3 رو به xbox وصل کرد وایا باهاش میشه بیشتر بازی ها رو بازی کرد مانند فوتبال کشتی کج بیلیارد ویا حتی بازی های تک نفره لطفا اسمشو بگین واینکه از کجا میتونم بخرم خیلی ضروری لطفا جواب بدین

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
لطفا یه راهنمایی کامل کنید چطوری میشه دسته پلی استیشن 2 ویا 3 رو به xbox وصل کرد وایا باهاش میشه بیشتر بازی ها رو بازی کرد مانند فوتبال کشتی کج بیلیارد ویا حتی بازی های تک نفره لطفا اسمشو بگین واینکه از کجا میتونم بخرم خیلی ضروری لطفا جواب بدین

در مورد دسته Play Station3 اطلاعاتی ندارم که به XBox 360 بخوره.اما تصویر پست قبل از پست خودت رو نگاه کن.اون تبدیل برای استفاده از دسته Play Station2 هست.

javad_wfc

کاربر سایت
Mar 5, 2009
238
در مورد دسته Play Station3 اطلاعاتی ندارم که به XBox 360 بخوره.اما تصویر پست قبل از پست خودت رو نگاه کن.اون تبدیل برای استفاده از دسته Play Station2 هست.

با تشکر از کجا میتونم این تبدیل رو بخرم اسمش چیه قیمتش چنده

HHS

کاربر سایت
Aug 20, 2008
99
نام
هادی
اگه دسته یو اس بی PC رو وصل کنیم به این XFPS میشه باهاش بازی کرد؟
آخه دوستان گفته بودن که برای بازی با ایکس باکس نمیشه از دسته پی سی استفاده کرد ، یعنی با این هم نمیشه؟
حدود قیمت این مبدل چقدر هست؟

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
اگه دسته یو اس بی PC رو وصل کنیم به این XFPS میشه باهاش بازی کرد؟
آخه دوستان گفته بودن که برای بازی با ایکس باکس نمیشه از دسته پی سی استفاده کرد ، یعنی با این هم نمیشه؟
حدود قیمت این مبدل چقدر هست؟
نه نمیشه وصل کرد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر