معرفی فروشگاه های معتبر در زمینه عرضه Xbox 360 و لوازم جانبی

METALGEAR74

کاربر سایت
Feb 5, 2008
72
نام
سعید
سلام یک سوال داشتم . من میخوام از نکس جن اکس باکس الایت از طریق پستی بخرم میشه بهش اعتماد کرد و پول رو به حسابش ریخت و برام بفرسته ؟ اصلا کسی به این روش ازش کنسول خریده.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام یک سوال داشتم . من میخوام از نکس جن اکس باکس الایت از طریق پستی بخرم میشه بهش اعتماد کرد و پول رو به حسابش ریخت و برام بفرسته ؟ اصلا کسی به این روش ازش کنسول خریده.

NextGen جای معتبری هست.از این نظر که پول بریزی به حسابشون و کنسول برات ارسال کنه،مطمئنه...
اما خوب قیمتاش یه مقدار بالاست.توی همین فروشگاه مجازی بازیسنتر مجید و پیام و افراد دیگه ای هستن که مطمئن هستن برای خرید کنسول.قیمتشون هم بهتر از NextGen هست.

mjblaster

کاربر سایت
Feb 20, 2007
26
نام
Matin
NextGen جای معتبری هست.از این نظر که پول بریزی به حسابشون و کنسول برات ارسال کنه،مطمئنه...
اما خوب قیمتاش یه مقدار بالاست.توی همین فروشگاه مجازی بازیسنتر مجید و پیام و افراد دیگه ای هستن که مطمئن هستن برای خرید کنسول.قیمتشون هم بهتر از NextGen هست.

سلام من چطوری میتونم از بازی سنتر XBOX360 بخرم ...

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام من چطوری میتونم از بازی سنتر XBOX360 بخرم ...

در حال حاضر خود سایت بازیسنتر فروش کنسول های بازی رو راه اندازی نکرده اما توی فروشگاه مجازی بازیسنتر دوستان منصفی مثل پیام،مجید و مهدی و ... هستن که کنسول بازی می فروشن.می تونید به تاپیک هاشون سر بزنید و از قیمت هاشون جویا بشید.

ZATOICHI

کاربر سایت
Feb 22, 2009
85
نام
مانی
با سلام
من به تازگی عضو شدم
میخواستم یه xbox 360 pro 60 بخرم
حالا موندم که از پیام یا مجید و یا از فروشگاه فتحی بگیرم
لطفا راهنمایی کنید چون قیمتهای این افراد ارزون تره

armin_love_dark

کاربر سایت
May 6, 2007
160
نام
armin
ببین برادر فروشگاه مجید رو من خودم خرید کردم راضی هستم
فروشگاه پیام هم هر کی خرید کرده راضی است فقط شما اگه تهرانی میتونی به صورت حضوری از مجید خرید کنی (دستگاه رو همون جا برات تست کنه ) ولی پیام رو باید پول رو واریز کنی تا برات بفرسته و هر دو این ها ادمهای خوب و منصفی هستند و تمام بچه های که از این ها خرید کردند راضی هستند ( هر دو )
ولی فروشگاه فتحی رو من خبری از انصاف و این هاش ندارم و نه میگم بده نه خوب ولی یکم تو سایت بگردی میفهمی که مجید و پیام خیلی خوب هستند حالا هر طور میل خودت هست

armin_love_dark

کاربر سایت
May 6, 2007
160
نام
armin
فرقی ندارند هر دو اینها ادمهای خوب و منصفی هستند من از اقا مجید گرفتم و گفتم از انجا بگیرد شاید دوست داشته باشند کنسول را قبل از خرید تست کند در هر صورت این ها از نظر من هیچ فرقی ندارند هر طور که راحتی

ZATOICHI

کاربر سایت
Feb 22, 2009
85
نام
مانی
خیلی ممنون از راهنمای هاتون

zato4.jpg

armin_love_dark

کاربر سایت
May 6, 2007
160
نام
armin
اگه حوصله صبر کردن داری واستاجاسپر بیاد ولی به نظر من انتظار نداشته باش جاسپر سه چراغه نشه !!!
با همین فالکن هم اگه دروست سر کنی 8 ساعت بازی نکنی باهاش تو محیط خفه نذاری راحت کار میکنه و مشکلی نداره

mjblaster

کاربر سایت
Feb 20, 2007
26
نام
Matin
اگه حوصله صبر کردن داری واستاجاسپر بیاد ولی به نظر من انتظار نداشته باش جاسپر سه چراغه نشه !!!
با همین فالکن هم اگه دروست سر کنی 8 ساعت بازی نکنی باهاش تو محیط خفه نذاری راحت کار میکنه و مشکلی نداره

جاسپر چه مزایایی نصب به فالکن داره؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
جاسپر چه مزایایی نصب به فالکن داره؟

افتخار بدین توی انجمن جستجو کنین عالی میشه...
مطالب برای من که مهم نشده.مهم شده که شماها ببینید بخونید...
ای بابا ...

Code:
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=9929

Code:
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=19275

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر