معرفی فروشگاه های معتبر در زمینه عرضه Xbox 360 و لوازم جانبی

• Thread starter Thread starter Rajer
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام خدمت دوستان عزيز گيم باز
براي LT2 بازي جديد چيزي اومده فعلا نميتونم LT3 نصب كنم الانم هرچي مياد LT3 ميخاد
اساتيد يه ليستي يا سايتي كه بازيهاي LT2 رو مشخص كرده، معرفي و ما رو راهنمايي فرماييد آخرين بازي كه انجام دادم BATMAN ARKHAM CITY بودش، ببخشيد اگه درخواستمو توي تاپيك به اشتباه مطرح كردم
باتشكر

• Like
Reactions: che-jaleb
سلام, خدا کنه ی جوون مرد بیدا شه جواب ما رو تو این تایبک های سوت و کور بده,مدیرا نمیدونم اینا رو برای چی زدن طرف توی جای نا مربوط بست میده سریع جواب میدن بگذریم..
با توجه به این که ی خورده قیمت بازی ها زده بالا مثلن هف سن از 3000 رسید به 4 ,دنبال جایی هستم بازی ها با قیمت حد اقل 3 و بازیهای جدید اینترنتی باشه و مغازه فرقی نداره لطفا چند جا رو معرفی کنید متشکر!!;;)

• Like
دوستان اگه کسی مغازه ی فروشه برنر مکس قیمته مناسب تو شماله تهرانـ طرفای تجریش و قلهک اونورا ...)میشناسه ما رو بی نصیب نذاره از بس این فروشنده ها بی انصاف ان:(

بچه ها لطف كنيد يه فروشگاه خوب بازي كه فول باشه ارشيوش به من معرفي كنيد شمارشو بديد من 1 سال از گيم به دور بودم الان دوباره xbox slim 4 gig خريدم قبلا همه ي بازي هامو از nextgen مي گرفتم خيلي ام خوب بود الان ديگه كار نمي كنه يجا معرفي كنيد راحت با پيك بفرسته برام با تشكر زياد .

• Like
دوستان گلم، کسی جایی سراغ داره تو تهران که کنسول اکس باکس اسلیم رو کپی خور کنه (ال تی 3)
ممنون میشم اگه برام پ خ کنه!

در ضمن اگه انجام دادن این کار راحته و مشکلی برای تازه کارا نداره ممنون میشم راهنمایی کنید.
فقط مشکلی که هست اینه که من لپ تاپ دارم، نمی تونم ساتا بهش وصل کنم (تو انجمن خوندم که باید هارد و وصل کنی به ساتا ی مادر بورد)

دوستان گلم، کسی جایی سراغ داره تو تهران که کنسول اکس باکس اسلیم رو کپی خور کنه (ال تی 3)
ممنون میشم اگه برام پ خ کنه!

در ضمن اگه انجام دادن این کار راحته و مشکلی برای تازه کارا نداره ممنون میشم راهنمایی کنید.
فقط مشکلی که هست اینه که من لپ تاپ دارم، نمی تونم ساتا بهش وصل کنم (تو انجمن خوندم که باید هارد و وصل کنی به ساتا ی مادر بورد)

اینجا شما یه زنگ بزن بپرس،من کارای آپدیت و اینامو میبرم اینجا تو پایتخته:
88780825-6 مرکز صوت و تصویر پایتخت

بچه ها جایی میشناسین از این برچسبای روی XBOX بفروشه؟؟؟مثلا تو این مایه ها =p~=p~
xlarge_9be2bf817cfcb4920b19e5b121918969.jpg

آخرین ویرایش:
گرون نمیگه؟ 40 تومن!

نمیدونم :(
جاهای دیگم بپرس.ببین ایجام مثلن میتونی زنگ بزنی من ازشون هارد واسه ایکس باکسم گرفتم لوازم جانبی و ایکس باکس میفروشن قیمت هاردش به نسبت جاهای دیگه خوب بود
88943015
88935695
فروشگاه MaxGame
مجتمع کامپیوتری ولی عصره (پایین تر از میدون ولی عصر)

سلام.میشه لطفا یه سایتی رو معرفی کنید که تو کاره فروشه بازی برنر مکس با قیمت مناسب باشه.چند صفحه پیش رو دیدم ولی اگر کسی جایی رو میشناسه که خودش قبلا از اونجا بازی گرفته و راضی بوده به من هم پ خ کنه ممنونش میشم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or