معرفی فروشگاه های معتبر در زمینه عرضه Xbox 360 و لوازم جانبی

Satan1992

کاربر سایت
Sep 3, 2010
664
با سلام خدمت دوستان یکی از بچه ها میشه یک مغازه درست حسابی و منصف در تهران که وجدان هم داشته باشه جنس دست دوم به مشتری نده را به من معرفی کنه؟برای خرید XBOX 360

سلام دوست عزیز.من بهت فروشگاه آسیا رو پیشنهاد میکنم.با مدیریت آقای خادمی.هم منصف و هم جنساش درست و حسابین. اگه بخوای گارانتیم داره،و البته بیمه ایران.تو جمهوریه.اینم شمارش:02166487107،09122969009(من خودم شهرستان زندگی میکنم ولی تا الان یه xbox 360 slim 250 و یه PS3 160 اش گرفتم که عالی بودن.

masgaty

کاربر سایت
Apr 21, 2009
216
نام
سعید
دوستان یه فروشگاه یا تعمیرکار معتبر در تهران برای jtag کردن ایکس باکس که قیمت معقولی داشته باشه والبته خودتون هم اونجا ایکس باکس تون jtag کرده باشید معرفی کنید .
ممنون.

sos007

کاربر سایت
Apr 20, 2012
28
سلام
من رسیور دسته xbox برای pc رو میخواستم. کسی میدونه از کجا میتونم پیدا کنم؟ (شماره تلفن فروشگاه رو هم اگه باشه بدید.)
مرسی

Cexx

کاربر سایت
Jan 14, 2012
149
نام
ضادق
سلام دوستان گل

میخواستم یه مغازه مطمئن و بسیار با وجدان که همه کنسول هاش با کیفیت باشه و بشه بهش اطمینان کرد رو تو شیراز بهم بگین.+ادرس
ممنون

---------- نوشته در 11:15 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:55 PM ارسال شده بود ----------

لطفا اگه میشه با ادرس بهم بگین

McSaturday

کاربر سایت
Feb 15, 2011
399
نام
مک‌ستردی
دنبال یه سایت هستم که لوازم جانبی کاملی از XBOX داشتم.. 2صفحه قبل رو چک کردم اصلا کامل نبودن. .!!!همش چیزایی که توی بازار پرفروش ه گذاشتن اینکه درست نیست!!!
چطوری کامیار؟ :)
من این رو کاملاً ترین فروشگاه لوازم جانبی می‌دونم، البته ازش خرید نکردم و کیفیت کار رو نمی‌دونم!
لوازم جانبی xbox - فروشگاه اینترنتی بانیان

---------- نوشته در 09:43 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:36 PM ارسال شده بود ----------

البته سایت بالا کلاً یه قلم کالا هم موجود نداره و فقط عکس گذاشته تا حرس آدم‌ــو در بیاره :D
این سایت هم هست که فک کنم موجودی داشته باشه :D

فروشگاه اینترنتی البرز

Just Amir

کاربر سایت
Aug 15, 2010
240
نام
Amir
دوستان یه فروشگاه یا تعمیرکار معتبر در تهران برای jtag کردن ایکس باکس که قیمت معقولی داشته باشه والبته خودتون هم اونجا ایکس باکس تون jtag کرده باشید معرفی کنید .
ممنون.

من XBOX360 خودم دادم اینجا برام JTAG کردن

NotroN

کاربر سایت
Jun 26, 2008
26
نام
reza
آقا من یه فروشگاه معتبر که جنس عمده هم(xboxوps3وبازیها ولوازم جانبی)میفروشه میخواستم اگه آدرس بزارین خیلی ممنون میشم.

0smamad

کاربر سایت
Jun 7, 2012
1
سلام
آقا من یه دونه xfps میخام سریعاً واسه mw2 بازی کردن
واسه بازی های شوتر در حد حرفه ای
اگر همچین وسیله ای تو این فروشگاهتون هست بگید بیام تهران بخرم
البنه اگر xim3 رو دارید که چه بهتر ولی در کل ممنون میشم اگر راهنماییم کنید بگید چه جوری میتونم این تبدیل رو پیدا کنم
ممنون میشم اگر با من در ارتباط باشید واسه خرید این وسیله چون الان 1 ماه هست تو سایت های مختلف و همه جا گشتم ولی پیداش نکردم
خداحافظ

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر