معرفی فروشگاه های معتبر در زمینه عرضه Xbox 360 و لوازم جانبی

• Thread starter Thread starter Rajer
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
دوستان سلام....

لطفا یک فروشگاه مناسب برای خرید بازی های xbox360 با ریجن J معرفی کنید....

همه جا پال و فری دارن:((:confused:

سلام. فکر کنم west game همه نوع رو داشته باشه. (قدیما که اینطوری بود)

سلام

سلام برای خرید بازی
فروشگاه pinata چطوره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
راستی عینک سه بعدی هم اورده
چه کارهایی میشه کرد با این عینک و قیمتش آخه خیلی ارزونه
3500 تومان

100% منظورش اون بود
اينم لينكش ": http://forum.bazicenter.com/member.php?u=13432

بله منظورم ایشون بود
ممنون:x

بچه ها یه سوال اساسی دارم
میخوام یه ارکید بگیرم بعد میخواستم ببینم نظرتون راجع به کولینگ چیه ؟؟؟
اگه ارکید نو رو بدم اقا میثم کولینگ کنه خوبه یا نه ؟؟؟ فکر کنم خوب باشه چون اینطور که ما بازی میکنم تانک هم طاقت نمیاره :d:d
مشکل من فقط نو بودن دستگاس وگرنه میدونم کولینگ خوبه راستش دلم نمیاددستگاه نو رو بدم دل و جگرشو بریزن بیرون :d

حالا چه کنم ؟:-/:-o

سلام این باتری های شارژی که مال خود مایکروسافته و با شارژکیت هستند رو از کدوم فروشگاه اینترنتی بگیریم؟
خودت که واردی از یکی از همون فروشگاه های توی پی تی بگیر، یا فتحی یا دی سی و یا شاید هم که... :d
سلام برای خرید بازی
فروشگاه pinata چطوره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
راستی عینک سه بعدی هم اورده
چه کارهایی میشه کرد با این عینک و قیمتش آخه خیلی ارزونه
3500 تومان
امیدوارم تبلیغ محسوب نشه، ولی دو نفر هستند که تازگی با قیمت های خیلی خوب گیم میدن. این یکی آرشیو 500 تایی داره و میده 1500 تومن، و این یکی آرشیو 100 تایی داره و میده 1300 چوب.

در مورد عینک هم شخصا تجربه نکردم، ولی فکر می کنم برای این که از این تکنولوژی واقعا بخوایم نتیجه بگیریم باید هم گیم با تکنولوژی سازگار باشه (که باید منتظر گیم های آینده بود)، هم تلویزیون، و هم عینکش باشه (یعنی سه عدد چیز). :دی
بله منظورم ایشون بود
ممنون:x

بچه ها یه سوال اساسی دارم
میخوام یه ارکید بگیرم بعد میخواستم ببینم نظرتون راجع به کولینگ چیه ؟؟؟
اگه ارکید نو رو بدم اقا میثم کولینگ کنه خوبه یا نه ؟؟؟ فکر کنم خوب باشه چون اینطور که ما بازی میکنم تانک هم طاقت نمیاره :d:d
مشکل من فقط نو بودن دستگاس وگرنه میدونم کولینگ خوبه راستش دلم نمیاددستگاه نو رو بدم دل و جگرشو بریزن بیرون :d

حالا چه کنم ؟:-/:-o
ببین جاسپر خیلی کمتر از مادربرد های دیگه خرابی میده، یعنی خیلی ها میگن دیگه اصلا به فکر سه چراغ و اینها نباشید، ولی باز هم به نظر من اگر می تونی حدودا هر دو ساعت یه بار، به مدت نیم ساعت خاموشش کنی که هیچ کولینگی نمی خواد پیاده کنی روش، ولی اگر طولانی مدت می خوای روشنش بذاری و می دونی حریف خودت نمی تونی بشی بهتره ببری پیش همون میثم که برات کولینگ روش بذاره. :دی

مساله دل و روده دستگاه رو هم اصلا فکرش رو نکن، اینا همه شون موقع کپی خور یه بار دل و روده شون در اومده. بعد از اتمام کار هم اگه طرف حرفه ای باشه دستگاه رو عین نو تحویلت میده.

خودت که واردی از یکی از همون فروشگاه های توی پی تی بگیر، یا فتحی یا دی سی و یا شاید هم که... :d

شاید هم سونی؟؟
نه بابا من دیگه پشت دستم رو داغ کردم که از این ... ها نگیرم.=((
جای دیگه سراغ نداری؟من از این پک های باتری می خوام که رنگاش صورتی و سیاه و سفیده:d

شاید هم سونی؟؟
جای دیگه سراغ نداری؟من از این پک های باتری می خوام که رنگاش صورتی و سیاه و سفیده:d
به نظر من از اون پك ها نگير.باتري energizer يا duracell بگير با اين شارژر هايي كه خودشون وقتي شارژ شد خاموش ميشه.

باتری اصل مایکرو سافت و quick charge kit تو ایران نیست. من تنها جایی که اصل دیدم این play and charge kit بوده تو هایپر استار. باتری اصل مایکروسافت عالیه تا 40 ساعت میشه بازی کرد و با quick charge kit1 باطری تو کمتر از 2 ساعت و 2 باطری کمتر از 4 ساعت شارژ میشه. کلاً اگه این اصلاشو دیدید از خرید دریغ نکنید!

شاید هم سونی؟؟
آره منظورم همون بود، البته شوخی کردم، می دونم باهاشون مشکل داری. ;)
والله دقیقا نمی دونم که کدوم یکی از Play & Charge Kit های موجود توی بازار اصل و کدوم یکی تقلبی هستند، ولی من هم مثل بچه ها بعید می دونم اصلش توی بازار با این قیمت های پایین گیر بیاد...

برو نمایندگی سونی (تو جمهوری 1000 تا هست)، یه دونه از این شارژر ها که چهار تا باتری دارند، و روی باتری شون نوشته تا یک سال شارژ نگه می دارن و از قبل شارژ هستند بگیر (باتری هاش سفیدند).
شارژر رو با چهار تا باتری میدن 25 تومن و علاوه بر 360 به درد وسایل دیگه هم می خوره. عمرش هم تو دسته 360 عالیه. :d

آخرین ویرایش:
آره منظورم همون بود، البته شوخی کردم، می دونم باهاشون مشکل داری. ;)
والله دقیقا نمی دونم که کدوم یکی از Play & Charge Kit های موجود توی بازار اصل و کدوم یکی تقلبی هستند، ولی من هم مثل بچه ها بعید می دونم اصلش توی بازار با این قیمت های پایین گیر بیاد...

برو نمایندگی سونی (تو کمهوری 1000 تا هست)، یه دونه از این شارژر ها که چهار تا باتری دارند، و روی باتری شون نوشته تا یک سال شارژ نگه می دارن و از قبل شارژ هستند بگیر (باتری هاش سفیدند).
شارژر رو با چهار تا باتری میدن 25 تومن و علاوه بر 360 به درد وسایل دیگه هم می خوره. عمرش هم تو دسته 360 عالیه. :d
,والا من با اون جا 1050 کیلومتر فاصله دارم.:d
یه جای مطمئن هم نمی شناسم؟؟؟؟:(:-s

,والا من با اون جا 1050 کیلومتر فاصله دارم.:d
یه جای مطمئن هم نمی شناسم؟؟؟؟:(:-s
عیب نداره، توی اکثر شهرها نمایندگی سونی هستش. نمایندگی های سونی به احتمال زیاد دارندش.

اگر هم نمایندگی سونی نبود تمام نمایندگی های معتبر برند های مهم (پاناسونیک، Canon، فوجی،...) باتری قلمی درست و حسابی + شارژر رو حدود همون قیمت میدن...

راستی اگر به هر دلیل می خوای شارژی هم نگیری، یه مدل باتری آلکالاین دوراسل هستش که بسته هاش 6 تایی است (4 تا + 2 تا جایزه). من از تهران گرفتم 6 تا 3000 تومن. عالیه، یعنی دیگه دارم بهش التماس می کنم که تو رو خدا دیگه حداقل یه خط تموم کن!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or