معرفی سرور ایرانی بازی محبوب TeeWorlds

Teeworlds_logo.png
سلام
همانطور که ميدونيد آسيا گيم يکي از پيشتازان عرصه بازي هاي آنلاين هست
تيم مديريتي آسيا گيم تصميم به راه اندازي و پشتيباني سرورهاي پرطرفدار TeeWorlds نموده است.
اولين سرور Teeworlds آسيا گيم با مد FNG راه اندازي شده و کليه کاربران عزيز ميتوانند با دانلود بازي به سرور متصل شوند
بزودي بيش از 10 سرور جديد TeeWorlds آسيا گيم راه اندازي خواهد شد

ليست سرورهاي TeeWorlds آسياگيـــــــــــــــــــــــــــــــم:

سرور شماره 1:
نوع سرور: War3
آدرس سرور: tw.asia-game.ir:8303

سرور شماره 2:
نوع سرور: CTF
آدرس سرور: tw.asia-game.ir:8304

سرور شماره 3:
نوع سرور: FlyRace
آدرس سرور: tw.asia-game.ir:8305

سرور شماره 4:
نوع سرور: FNG
آدرس سرور: tw.asia-game.ir:8306

آموزش اتصال به سرورهاي Teeworlds آسياگيــــــــــــــم:
ابتدا بازي را دانلود کنيد
فايل دانلود شده را از حالت فشرده خارج کنيد و فايل
teeworlds.exe را اجرا کنيد
سپس در قسمت
Host Address در پايين صفحه اول بازي آدرس tw.asia-game.ir:8303 را وارد کنيد و در آخر روي Connect کليک کنيد

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
دوست عزیز میشه به گوش این مسئولین آسیاتک شیراز برسونید که این اینترنتی که تو شیراز ارائه میدن اصلا به درد گیم نیمخوره . پینگ من با خود آسیاتک از 45 شروع میشه و با سرور های داخل ایران 100 هست . بی خیالشون شدم اومدم وایرلس گرفتم که پینگ خیلی خیلی بهتری داره . مثلا 20 25 هست جای 110 120 . اون پینگ خارج از کشور هم نخواستیم .

lizard.tiny

کاربر سایت
Jan 28, 2012
43
دوست عزیز میشه به گوش این مسئولین آسیاتک شیراز برسونید که این اینترنتی که تو شیراز ارائه میدن اصلا به درد گیم نیمخوره . پینگ من با خود آسیاتک از 45 شروع میشه و با سرور های داخل ایران 100 هست . بی خیالشون شدم اومدم وایرلس گرفتم که پینگ خیلی خیلی بهتری داره . مثلا 20 25 هست جای 110 120 . اون پینگ خارج از کشور هم نخواستیم .
سلام
لطفا شماره تلفنی که روی اون مشکل دارید رو برای من پ.خ کنید تا به همکاران گزارش کنم

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
سلام
لطفا شماره تلفنی که روی اون مشکل دارید رو برای من پ.خ کنید تا به همکاران گزارش کنم
شمکل از تلفن و ... نیست . کلا آسیاتک ساختارش طوریه که پینگ یوزر مخابرات میشه 40 - 45 . شیراز همش اینطوریه , فقط هم من اینطوری نیستم همه اینطورین . اگر میشه به گوششون برسنید که این مشکل رو برطرف کنن . البته این مشکل نیست کلا ساختار شبکشون اینطوریه . پینگ باید اصولا با سرور شرکت بین 5 تا 15 باشه . نه 40 - 45 . باید ارتقاء بدن تجهیزات رو وگرنه کسی واسه گیم پیششون نمیره . من الان پینگم با بعضی از سرور های گیم توی روسیه به 80 هم میرسه . ولی دوست من از آسیاتک اینترنت میگیره پینگش با یک سرور MW2 توی خود ایران 110 هست . خیلی زننده هست این اختلاف . پینگ خودم با سرور های داخل ایران : 25 - 35 - وایرلس . شرکت ADSL ماتریکس هم همچین پینگی میده . اگر میتونید بهشون بگید اگر هم نه که بیخیال .

lizard.tiny

کاربر سایت
Jan 28, 2012
43
شمکل از تلفن و ... نیست . کلا آسیاتک ساختارش طوریه که پینگ یوزر مخابرات میشه 40 - 45 . شیراز همش اینطوریه , فقط هم من اینطوری نیستم همه اینطورین . اگر میشه به گوششون برسنید که این مشکل رو برطرف کنن . البته این مشکل نیست کلا ساختار شبکشون اینطوریه . پینگ باید اصولا با سرور شرکت بین 5 تا 15 باشه . نه 40 - 45 . باید ارتقاء بدن تجهیزات رو وگرنه کسی واسه گیم پیششون نمیره . من الان پینگم با بعضی از سرور های گیم توی روسیه به 80 هم میرسه . ولی دوست من از آسیاتک اینترنت میگیره پینگش با یک سرور MW2 توی خود ایران 110 هست . خیلی زننده هست این اختلاف . پینگ خودم با سرور های داخل ایران : 25 - 35 - وایرلس . شرکت ADSL ماتریکس هم همچین پینگی میده . اگر میتونید بهشون بگید اگر هم نه که بیخیال .
این موضوع رو پیگیری میکنم

ARMIN-AP

کاربر سایت
Aug 24, 2012
6
نام
ARMIN
ahsabam khoord shod bazi vaghta sorateshbala tir mizani hamoon moghe mireh bazi vaghta 1 tar ke mizani 1 min tool mikeshe ke bereh lotfan komak konin chi kar konam soratesh bereh bala

ناظم: در فروم فارسی تایپ کنید.

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر