معرفی سرور ایرانی بازی محبوب TeeWorlds

lizard.tiny

کاربر سایت
Jan 28, 2012
43
سلام
همانطور که ميدونيد آسيا گيم يکي از پيشتازان عرصه بازي هاي آنلاين هست
تيم مديريتي آسيا گيم تصميم به راه اندازي و پشتيباني سرورهاي پرطرفدار TeeWorlds نموده است.
اولين سرور Teeworlds آسيا گيم با مد FNG راه اندازي شده و کليه کاربران عزيز ميتوانند با دانلود بازي به سرور متصل شوند
بزودي بيش از 10 سرور جديد TeeWorlds آسيا گيم راه اندازي خواهد شد

ليست سرورهاي TeeWorlds آسياگيـــــــــــــــــــــــــــــــم:

سرور شماره 1:
نوع سرور: War3
آدرس سرور: tw.asia-game.ir:8303

سرور شماره 2:
نوع سرور: CTF
آدرس سرور: tw.asia-game.ir:8304

سرور شماره 3:
نوع سرور: FlyRace
آدرس سرور: tw.asia-game.ir:8305

سرور شماره 4:
نوع سرور: FNG
آدرس سرور: tw.asia-game.ir:8306

آموزش اتصال به سرورهاي Teeworlds آسياگيــــــــــــــم:
ابتدا بازي را دانلود کنيد
فايل دانلود شده را از حالت فشرده خارج کنيد و فايل
teeworlds.exe را اجرا کنيد
سپس در قسمت
Host Address در پايين صفحه اول بازي آدرس tw.asia-game.ir:8303 را وارد کنيد و در آخر روي Connect کليک کنيد

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,253
نام
حمید ؟ تبرکه !
دوست عزیز میشه به گوش این مسئولین آسیاتک شیراز برسونید که این اینترنتی که تو شیراز ارائه میدن اصلا به درد گیم نیمخوره . پینگ من با خود آسیاتک از 45 شروع میشه و با سرور های داخل ایران 100 هست . بی خیالشون شدم اومدم وایرلس گرفتم که پینگ خیلی خیلی بهتری داره . مثلا 20 25 هست جای 110 120 . اون پینگ خارج از کشور هم نخواستیم .

lizard.tiny

کاربر سایت
Jan 28, 2012
43
دوست عزیز میشه به گوش این مسئولین آسیاتک شیراز برسونید که این اینترنتی که تو شیراز ارائه میدن اصلا به درد گیم نیمخوره . پینگ من با خود آسیاتک از 45 شروع میشه و با سرور های داخل ایران 100 هست . بی خیالشون شدم اومدم وایرلس گرفتم که پینگ خیلی خیلی بهتری داره . مثلا 20 25 هست جای 110 120 . اون پینگ خارج از کشور هم نخواستیم .
سلام
لطفا شماره تلفنی که روی اون مشکل دارید رو برای من پ.خ کنید تا به همکاران گزارش کنم

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,253
نام
حمید ؟ تبرکه !
سلام
لطفا شماره تلفنی که روی اون مشکل دارید رو برای من پ.خ کنید تا به همکاران گزارش کنم
شمکل از تلفن و ... نیست . کلا آسیاتک ساختارش طوریه که پینگ یوزر مخابرات میشه 40 - 45 . شیراز همش اینطوریه , فقط هم من اینطوری نیستم همه اینطورین . اگر میشه به گوششون برسنید که این مشکل رو برطرف کنن . البته این مشکل نیست کلا ساختار شبکشون اینطوریه . پینگ باید اصولا با سرور شرکت بین 5 تا 15 باشه . نه 40 - 45 . باید ارتقاء بدن تجهیزات رو وگرنه کسی واسه گیم پیششون نمیره . من الان پینگم با بعضی از سرور های گیم توی روسیه به 80 هم میرسه . ولی دوست من از آسیاتک اینترنت میگیره پینگش با یک سرور MW2 توی خود ایران 110 هست . خیلی زننده هست این اختلاف . پینگ خودم با سرور های داخل ایران : 25 - 35 - وایرلس . شرکت ADSL ماتریکس هم همچین پینگی میده . اگر میتونید بهشون بگید اگر هم نه که بیخیال .

lizard.tiny

کاربر سایت
Jan 28, 2012
43
شمکل از تلفن و ... نیست . کلا آسیاتک ساختارش طوریه که پینگ یوزر مخابرات میشه 40 - 45 . شیراز همش اینطوریه , فقط هم من اینطوری نیستم همه اینطورین . اگر میشه به گوششون برسنید که این مشکل رو برطرف کنن . البته این مشکل نیست کلا ساختار شبکشون اینطوریه . پینگ باید اصولا با سرور شرکت بین 5 تا 15 باشه . نه 40 - 45 . باید ارتقاء بدن تجهیزات رو وگرنه کسی واسه گیم پیششون نمیره . من الان پینگم با بعضی از سرور های گیم توی روسیه به 80 هم میرسه . ولی دوست من از آسیاتک اینترنت میگیره پینگش با یک سرور MW2 توی خود ایران 110 هست . خیلی زننده هست این اختلاف . پینگ خودم با سرور های داخل ایران : 25 - 35 - وایرلس . شرکت ADSL ماتریکس هم همچین پینگی میده . اگر میتونید بهشون بگید اگر هم نه که بیخیال .
این موضوع رو پیگیری میکنم

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
3,651
نام
Nimo
پیشنهاد میکنم بازی کنین خیلی حال میده

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
5,803
نام
سهند
کانکت که میشه . خیلی هم عالیه یکه یکه [-x
ولی حتی یک بشر هم نبود تا باهم بازی کنیم ببینیم بازیش چ جوریه .

ARMIN-AP

کاربر سایت
Aug 24, 2012
6
نام
ARMIN
ahsabam khoord shod bazi vaghta sorateshbala tir mizani hamoon moghe mireh bazi vaghta 1 tar ke mizani 1 min tool mikeshe ke bereh lotfan komak konin chi kar konam soratesh bereh bala

ناظم: در فروم فارسی تایپ کنید.

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟