معرفی روش های cooling و تعمیر سه چراغ قرمز

mehba

کاربر سایت
Mar 6, 2006
94
من یه سوال داشتم من از آداپتور استفاده کنم یا از پاور کامپیوترم ؟ مشکل صدا رو بیخیال بهتر از 3 چراغ شدنه. هدست میزارم اتاقمم جداست کسی رو ازیت نمیکنه .

erfan666

کاربر سایت
Nov 1, 2006
142
نام
نامعلوم
من یه سوال داشتم من از آداپتور استفاده کنم یا از پاور کامپیوترم ؟ مشکل صدا رو بیخیال بهتر از 3 چراغ شدنه. هدست میزارم اتاقمم جداست کسی رو ازیت نمیکنه .
چرا این همه دردسر به خودت میدی یک آداپتور متغیر میگیری 5 الی 15 تومن (شایدم کمتر) ولی بطبع برای پاور باید قیمت زیادتری رو بدی !
در ضمن x360 کوره آهنگری نیست که این همه حساسیت نشون میدید فقط به قول آقا مهدی تهویه ی نامناسبی داره!

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
اوه اوه
اينقدر آداپتور آداپتور كردين كه من بعد بازي رفتم سراغ آداپتور . اينقدر داغ شده بود كه نمي شد توي دست نگهش داشت .( فكر كنم يه فن براي آداپتور بايد بگيرم :-") فكر كنم چند وقت ديگه بسوزه !!
ماله من 500 ميلي , بايد حتما 1 آمپر باشه ؟
اصلا آمپر چه تاثيري داره ؟
باتري ماشين, مه 55 آمپر و 12 ولت , مثلا اگه فن هارو به اون وصل كنم چي ميشه ( من براي اينكه بيشتر درك كنم گفتم )

mehba

کاربر سایت
Mar 6, 2006
94
من که نمیخوام پاور بخرم . گفتم از پاور کامپیوترم استفاده کنم که به قول کاربر عزیز خانداداش وقتی دست به آداپتور زده خیلی داغ شده ولی پاور یه خوبی داره خودش فن داره تازه فیوز هم داره .

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
اوه اوه
اينقدر آداپتور آداپتور كردين كه من بعد بازي رفتم سراغ آداپتور . اينقدر داغ شده بود كه نمي شد توي دست نگهش داشت .( فكر كنم يه فن براي آداپتور بايد بگيرم :-") فكر كنم چند وقت ديگه بسوزه !!
ماله من 500 ميلي , بايد حتما 1 آمپر باشه ؟
اصلا آمپر چه تاثيري داره ؟
باتري ماشين, مه 55 آمپر و 12 ولت , مثلا اگه فن هارو به اون وصل كنم چي ميشه ( من براي اينكه بيشتر درك كنم گفتم )

دوست عزیز چون آداپتور شما به نسبت کاری که ازش میکشین توان کمی داره (500 میلی آمپر) به همین دلیل داغ میکنه . شما یا باید یه آداپتور 1 آمپر بگیرین و یا یه آداپتور 500 میلی آمپر دیگه که هر فن رو به یکیش وصل کنید .
آمپر یعنی شدت جریان الکتریسیته ، هر چه امپر بالاتر باشه شدت جریانی که به وسیله الکتریکی میرسه بیشتره و بطبع کارایی اون بیشتر میشه (بسته به نوع کارش) . در فن آمپر بیشتر به منزله گردش سریعتر فنهاست (البته آمپر از یه اندازه ای به بعد هر چه بیشتر بشه دیگه تاثیری نداره چون فنها بیشتر از اون آمپر رو ساپورت نمیکنن)
درضمن من که نتونستم از پاور قدرتی رو که از آداپتور میگیرم داشته باشم و سرعت فنهام با پاور خیلی کمتراز آداپتور بود . به شما هم پاور رو پیشنهاد نمیکنم.

mehba

کاربر سایت
Mar 6, 2006
94
آقا مهدی توان پاور کامپیوتر من 465 وات و تا 7 آمپر رو ساپورت میکنه آیا میشه هم برای کامپیوتر و هم برای فنهای 360xbox استفاده کرد?

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
اقا شما پاور به اون اندازه رو میخوای بزاری بقل 360 یا نه میخوای بزنی به پاور pcit در هر صورت من اداپتور 1 امپر 12 ولت دارم 3800 تومان و راضی هم هستم و داغ هم نمیشه دیگه 3800 تومان پولی نیست و بهتر و جمع و جور تر از پاور هست ولی میتونی از مادگی پاورت واسه 12 ولت استفاده کنی یعنی میشه بکنیش و با سیم فلزی به مادگی فن 360 بزنی البته این حالتی هست که پاور خارج pc باشه چون اون مادگی واسه cpu هست :D و همچنین در اداپتور تغییر ولتاژ نیز هست مثلا 9 ولت جای 12 ولت برای توی داشبورد

spy

کاربر سایت
Feb 22, 2007
155
سلام دوستان من ميخوام يك آركيد بگيرم به نظرتونفن لازم اگه لازمه يك خوبشو معرفي كنيد . قيمتشم بگيد و عكس وفروشگاه مربوطه

erfan666

کاربر سایت
Nov 1, 2006
142
نام
نامعلوم
سلام دوستان من ميخوام يك آركيد بگيرم به نظرتونفن لازم اگه لازمه يك خوبشو معرفي كنيد . قيمتشم بگيد و عكس وفروشگاه مربوطه

دوست عزیز اینجا دو تا کار میتونی بکنی::-"
اول:اگه جرات اینو داری که دستگاه رو باز کنی,12 ولت کن;)
دوم:اگر هم نمیتونی بازش کنی همون اینترکولر رو بگیر:cool:
در کل نظر اساتید اینه که 12 ولت کنی,بهتره !

Nko

کاربر سایت
May 6, 2008
216
نام
سپهر
بابا این همه بحث در مورد 12 ولت کردن چیه یه ترانس متغیر میگیرین بعد هم طبق نوشته های دیگه رو اگر بخونید 4 تا سیمو وصل میکنید تموم میشه
حالا دیگه بنظرم بریم سراغ راه های دیگه مثل بریدن واضافه کردن فن و...

mr hitler

کاربر سایت
Jul 25, 2007
229
نام
بهمن
سلام باز هم دوباره سه چراغ شد ارور 0001 میده مشکل از پاور یا ترانس نیست چون با یه 360 دیگه امتحان کردم این ارور مربوط به برق دستگاست میگین چی کار کنم؟

spy

کاربر سایت
Feb 22, 2007
155
دوست عزیز اینجا دو تا کار میتونی بکنی::-"
اول:اگه جرات اینو داری که دستگاه رو باز کنی,12 ولت کن;)
دوم:اگر هم نمیتونی بازش کنی همون اینترکولر رو بگیر:cool:
در کل نظر اساتید اینه که 12 ولت کنی,بهتره !
والا من جراتشو ندارم 12 ولته كنم به نظرتون از اين فنهاي 38 تومني نكست جن كه روش دماسنج هم داره بگيرم يا نه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر