معرفی روش های cooling و تعمیر سه چراغ قرمز

mehba

کاربر سایت
Mar 6, 2006
94
دوستان به نظر من اینجور دستکاریا رو توو دستگاه نکنین.
بدین نکست جن فن کنسول رو عوض کنه. 10 تومن میگیره.

من شهرستانم چطور بدم نکست جن فکر نکنم کار سختی باشه .

دوست عزیز من گفتم فکر کنم ولی تو صفحات اولیه تاپیک بگردی آقا مهدی حتما گفته چند ولت کرده (من احساس کردم ایشون این طوری گفتن)
نمیدونم یه جا گفته بود بین 7 و 9 یه جای دیگه گفته بودن نباید بیشتر از 5 باشه فکر کنم اینطوری گفتن شایدم من اشتباه میکنم .

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
ممنون . ولی نگفتی باید چند ولتش کنم . چون اگه زیاد باشه کارایی منفی داره اگه اینم بهم بگی ممنون میشم..

اگه منظورن اون فن کوچیکه کنار کنسوله که بین 6 تا 9 بسشه .
دوستان به نظر من اینجور دستکاریا رو توو دستگاه نکنین.
بدین نکست جن فن کنسول رو عوض کنه. 10 تومن میگیره.

چه جور دستکاریا؟!
بالابردن rpm دو تا فن و یا اضافه کردن یه فن رو نمیگن دستکاری میگن یه کار ابتدایی که باعث میشه کنسولت احتمالا بیشتر عمر کنه . دلیلی هم نداره اینهمه هزینه کنی و کنسول رو ببری تعمیرگاه و 10 تومنم پیاده بشی .در ضمن نکست جن فن رو عوض نمیکنه 12 ولت میکنه .
بعدشم فکر نکنم کسی از شما نظر خواست که بعد از 71 صفحه پست راجع به یه موضوع ثابت شده میاید یه پستی میدید که دوستان رو دچار تردید بکنید . اینجا تمام دوستان سنشون به حدی رسیده که کار درست رو از اشتباه تشخیص بدن .
من و دوستانی عزیزی مثل خلیل تمام تلاشمون این بوده که دوستان فکر نکنن این کارها خیلی سخته و نمیتونن از عهدش بربیان و ناچار به پرداخت هزینه های سنگین بشن و خوشبختانه نتیجه داده بطوریکه بعضی از دوستان حتی ایکس کلمپ رو هم انجام دادن در حالی که باید واسه این کار ساده 55 تومن پرداخت میکردن .

آخرین ویرایش:

scratamir

کاربر سایت
May 30, 2008
7
نام
امیر
اگه منظورن اون فن کوچیکه کنار کنسوله که بین 6 تا 9 بسشه .

چه جور دستکاریا؟!
بالابردن rpm دو تا فن و یا اضافه کردن یه فن رو نمیگن دستکاری میگن یه کار ابتدایی که باعث میشه کنسولت احتمالا بیشتر عمر کنه . دلیلی هم نداره اینهمه هزینه کنی و کنسول رو ببری تعمیرگاه و 10 تومنم پیاده بشی .در ضمن نکست جن فن رو عوض نمیکنه 12 ولت میکنه .
بعدشم فکر نکنم کسی از شما نظر خواست که بعد از 71 صفحه پست راجع به یه موضوع ثابت شده میاید یه پستی میدید که دوستان رو دچار تردید بکنید . اینجا تمام دوستان سنشون به حدی رسیده که کار درست رو از اشتباه تشخیص بدن .
من و دوستانی عزیزی مثل خلیل تمام تلاشمون این بوده که دوستان فکر نکنن این کارها خیلی سخته و نمیتونن از عهدش بربیان و ناچار به پرداخت هزینه های سنگین بشن و خوشبختانه نتیجه داده بطوریکه بعضی از دوستان حتی ایکس کلمپ رو هم انجام دادن در حالی که باید واسه این کار ساده 55 تومن پرداخت میکردن .

منم با حرف MEHDIMDI موافقم، تمام کارهایی که در این فروم آموزش داده شده به قدری ساده هستن که نیازی به خرج اضافه نیست.باید به فکر بچه های شهرستانی که امکان این رو ندارن که به تهران بیان نیز بود و از کسانی که زحمت این آموزش ها رو کشیدن تشکر کرد.
ببینید 12 ولت کردن 360 چقدر ساده هستش که نکست 10 تومن بابتش میگیره

Mamad Metal

عضو جدید
Jun 22, 2006
631
نام
محمد
سلام اقا مهدی
اقا مهدی من اگه بخوام 12ولت کنم باید چطور Adaptor برای FAN بخرم؟؟
چون رویه 2تا فن نوشته 12 ولت پس باید اداپتور 24 ولت بگیرم؟؟
Amper باید چند باشه؟؟
کله مشخصاتو به من بدین خیلی ممنون میشم اقا مهدی

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
سلام اقا مهدی
اقا مهدی من اگه بخوام 12ولت کنم باید چطور Adaptor برای FAN بخرم؟؟
چون رویه 2تا فن نوشته 12 ولت پس باید اداپتور 24 ولت بگیرم؟؟
Amper باید چند باشه؟؟
کله مشخصاتو به من بدین خیلی ممنون میشم اقا مهدی

سلام
یه آداپتور متغیر 12 ولت با توان 1آمپر کفایت میکنه . در مورد ولتاژ اینطور نیست که اونا رو با هم جمع بزنیم بلکه برای 10 تا فن 12 ولت هم باز هم باید یه اداپتور 12 ولت ولی با توان بالا (آمپر بالا) تهیه کرد . از این بابت هم میگم آداپتور باید متغیر باشه تا اگه از صدای زیاد 12 ولت ناراحت شدی بتونی کمترش کنی مثلا 9 ولت هر چند که کارایی 12 ولت رو نداره .

Mamad Metal

عضو جدید
Jun 22, 2006
631
نام
محمد
اقا مهدی صدایه زیاد مشکلی واسم نداره میخواد صداش مثل هواپیما باشه مشکلی برایه من ایجاد نمیکنه.
اگه بخوایم 12 ولت کنیم ( کامل کامل 11 ولت یا 9 ولت نمیخوام بکنم ) باید امپرش چقدر باشه؟؟
خیلی خیلی ممنون اقا مهدی

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
اقا مهدی صدایه زیاد مشکلی واسم نداره میخواد صداش مثل هواپیما باشه مشکلی برایه من ایجاد نمیکنه.
اگه بخوایم 12 ولت کنیم ( کامل کامل 11 ولت یا 9 ولت نمیخوام بکنم ) باید امپرش چقدر باشه؟؟
خیلی خیلی ممنون اقا مهدی

گفتم که یه آداپتور 1 آمپر کافیه ولی اگه میخوای سرعت بسیار بالایی داشته باشی برای هر فن یه آداپتور 12 ولت با توان 500 میلی امپر لازمه که من خودم به این شکل استفاده میکنم .

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
من نمیدونم بعضی ها درباره تعمیر کارها چرا اینطوری فکر میکنن مگه مایکرو اینارو نازل کرده برای حل مشکل 360 در ایران الان باز یکی میاد میگه این فن جدیدا خداس یکی میگه 15 تومان بده 12 ولت کنه 10 تومان بده Sd کنه 55 تومان بده x-clamp کنه باور کنید اون ها هم از همین منبع های روی نت قدم به قدم انجام میدن من خودم زنگ زدم نکست جن گفت اگه 3 چراغ نداده 38 تومان و اگر داده 55 تومان در صورتی که کار همونه و بیشتر از 3 4 تومان و نهایت 2 ساعت وقت نمیخواد تمام کارهای قبل و بعد از 3 چراغ که لازمه واسه 360 توی همین انجمن گفته شده تمام و کمال دیگه کسی که 360 میخره اینقدر باید جرات داشته باشه در کنسول رو باز کنه !!!

Midpoorya

کاربر سایت
Oct 2, 2007
479
نام
پوریا
1000 امپر وجود داره اقا مهدی؟؟
براش کافیه؟؟
1000 آمپر :eek: wwwwwwwwooowwwwww
خیلی زیاده بابا
یک آداپتور 1 آمپر 12 ولت کافیه و تقریبا می شه گفت حداکثر کارایی رو داره (البته مرغوب;))
من نمیدونم بعضی ها درباره تعمیر کارها چرا اینطوری فکر میکنن مگه مایکرو اینارو نازل کرده برای حل مشکل 360 در ایران الان باز یکی میاد میگه این فن جدیدا خداس یکی میگه 15 تومان بده 12 ولت کنه 10 تومان بده Sd کنه 55 تومان بده x-clamp کنه باور کنید اون ها هم از همین منبع های روی نت قدم به قدم انجام میدن من خودم زنگ زدم نکست جن گفت اگه 3 چراغ نداده 38 تومان و اگر داده 55 تومان در صورتی که کار همونه و بیشتر از 3 4 تومان و نهایت 2 ساعت وقت نمیخواد تمام کارهای قبل و بعد از 3 چراغ که لازمه واسه 360 توی همین انجمن گفته شده تمام و کمال دیگه کسی که 360 میخره اینقدر باید جرات داشته باشه در کنسول رو باز کنه !!!
آره دقیقا
واقعا یه جوری شده همه منتظر سواستفاده از بقیه هستن
برای یه 12v کردن داخلی که تقریبا هیچ هزینه ایی نداره 10 تومان واقعا نامردیه!
حالا x clamp و 50 تومان بماند
بیشترشم تقصیر خودمونه
موفق باشید

آخرین ویرایش:

Mamad Metal

عضو جدید
Jun 22, 2006
631
نام
محمد
1 امپر؟؟
صداش خیلی زیاد میشه؟؟
اقا پوریا میخوام END 12 ولت بشه نه بازم 3ROD بشه چون من زیاد باهاش بازی کنم مثلا 6 ساعت اگه بازم چشاتون باز نمونه انشالله:biggrin1: که زیاد بازی میکنم
حالا بگین اخر 12 ولت امپر باید چند باشه؟؟
من دو فن کامپیوتر داشتم وصل کردم به یک Adaptor امپرشم 300 بود صداش مثل حالت Standard X360 بود

Midpoorya

کاربر سایت
Oct 2, 2007
479
نام
پوریا
1 امپر؟؟
صداش خیلی زیاد میشه؟؟
اقا پوریا میخوام END 12 ولت بشه نه بازم 3ROD بشه چون من زیاد باهاش بازی کنم مثلا 6 ساعت اگه بازم چشاتون باز نمونه انشالله:biggrin1: که زیاد بازی میکنم
حالا بگین اخر 12 ولت امپر باید چند باشه؟؟
من دو فن کامپیوتر داشتم وصل کردم به یک Adaptor امپرشم 300 بود صداش مثل حالت Standard X360 بود
عزیز 1 آمپر یا 1000 میلی آمپر کافیه خیالت راحت و صدای بلندی هم میده;)
اون آداپتور تون 300 میلی آمپر بوده و طبیعی هستش که قدرتش کم بوده ولی 1000میلی آمپر یا 1 آمپر قدرت خوبی داره

من یه سوال داشتم من از آداپتور استفاده کنم یا از پاور کامپیوترم ؟ مشکل صدا رو بیخیال بهتر از 3 چراغ شدنه. هدست میزارم اتاقمم جداست کسی رو ازیت نمیکنه .
دوست عزیز استفاده از آداپتور راحت تره و اگه شما یه آداپتور خوب پیدا کنی که واقعا به شما 1آمپر جریان بده(قیمت یه آداپتور 12 ولت خوب که یک آمپر باشه حدود 13 هزار تومانه) مطمئن باش که حسابی جواب می گیری
موفق باشید

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر