معرفی روش های cooling و تعمیر سه چراغ قرمز

Master Raiden

کاربر سایت
Oct 23, 2007
183
اون صدای فن موقتی بود و رفع شد.

آقا 2 روز خوب کار کرد، بعدش هی وسط کار بعد از 3-4 دقیقه از روشن شدنش فریز میشه ولی هیچ رقمه 3چراخ نمیده! چه مرگشه به نظرتون؟

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
آقا یه سوال توروخدا جواب بدین.
یه بار کنسولم رو روشن کردم دیدم خیییلی کنده و هاردش صدا میده. خاموشش کردم و دو باره روشن کردم. بعد از کلی وقت که صفحه بوت اولیه نمایش داده می شد به جای داشبورد با یک صفحه سیاه مواجه شدم که به هر زبونی نوشته بود ایکس باکست گوزیده پشتیبانی رو خبر کن. ضمنا سه چراغه هم شد.
دستگاه رو خاموش کردم و هارد رو جدا کردم بعد کنسول رو روشن کردم. بازی ها بدون مشکلی اجرا شدن و سه چراغه هم نشد. فهمیدم که مشکل از هارده. حالا جایی میشه تعمیرش کرد یا نه؟
تو رو خدا بگید! اگه کنسول خراب شده بود به درک 200 تومن میدادم یکی دیگه می خریدم اما بدبختی اینه که هارد پریده و این یعنی همه سیو هام پریده:((

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
آقا یه سوال توروخدا جواب بدین.
یه بار کنسولم رو روشن کردم دیدم خیییلی کنده و هاردش صدا میده. خاموشش کردم و دو باره روشن کردم. بعد از کلی وقت که صفحه بوت اولیه نمایش داده می شد به جای داشبورد با یک صفحه سیاه مواجه شدم که به هر زبونی نوشته بود ایکس باکست گوزیده پشتیبانی رو خبر کن. ضمنا سه چراغه هم شد.
دستگاه رو خاموش کردم و هارد رو جدا کردم بعد کنسول رو روشن کردم. بازی ها بدون مشکلی اجرا شدن و سه چراغه هم نشد. فهمیدم که مشکل از هارده. حالا جایی میشه تعمیرش کرد یا نه؟
تو رو خدا بگید! اگه کنسول خراب شده بود به درک 200 تومن میدادم یکی دیگه می خریدم اما بدبختی اینه که هارد پریده و این یعنی همه سیو هام پریده:((

دقیق نمیدونم ولی ببر 1 جا که کابل اتصال به هارد رو داشته باشن میتونه بعدش فکر کنم اطلاعات رو کپی کنه قیمت کابلش پارسال 18 تومن بود ولی اگه ببری 1جا واست درست کنن بهتره!! اقا میثم داشت این کابل ها رو بببر مغازش ببین چی میشه.

کسی چون 3چراغ نمیده دیگه جواب نمیده!! برو از 1 نفر سوال کن اقا خلیل یا اقا پدرام!!

sinanet

کاربر سایت
Jan 8, 2008
174
نام
Sina
سلام دوستان

من يه 360 دارم كه دقيقا 4 سال پيش خريدمش مادربردش قبل از فالكونه با هارد 20 گيگ. 7-8 ماه بعد از خريد 3 چراغه شد دادمش فروشگاه فتحي تعميرش كرد اما 1-2 ماه بعد بازم 3 چراغه شد و از اون موقع تا الان توي جعبش خوابيده. حالا ازتون مي خوام لطف كنيد راهنماييم كنيد كه آيا مي تونم براي مدت زمان طولاني زنده ش كنم يا فكر مي كنيد اگر صبر كنم اسليم هك بشه بخرم بهتره؟؟ ممنون ميشم ازتون.

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
اول بگید که چکار کردید که از E74 به E73 رسیدید. 0022 با یک سشوار و XClamp درست میشه. قبل از کشیدن سشوار کمی کلوفونیوم جامد رو با الکل با درصد خیلی بالا (حداقل 91%) مخلوط کنید و با سرنگ زیر GPU و SouthBridge تزریق کنید. بعدش فقط همین دوتا رو سشوار بکشید.

m4m4li

کاربر سایت
Feb 1, 2011
168
من CPU و GPU رو با سشوار گرما دادم و در پایان X-Clamp کردم...
این کنسول در ابتدا خطای تک چراغ میداد, بعد از این کارایی که انجام شد مشکل تک چراغ حل شد و خطای E73 داد و برای دومین بار من از سشوار استفاده کردم که الان زمانی که کنسول روشن میشه تصویر نداره(سیاه هستش) و بعد از تتقریبا 20 ثانیه سه چراغ میده و کد رو که با توجه به راهی که شما آموزش داده بودی گرفتم 0022 بود...

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
اینطوری که تعریف میکنی خطای گرمایی داره که احتمالا XClamp رو درست انجام ندادی یا پیچهاش خیلی سفت و یا خیلی شل هستند. درضمن در خطای E74 باید فقط GPU و HANA سشوار کشیده بشن و به CPU احتیاجی نیست

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
من ایک دارم ولی تاحالا 3 چراغه نشده
ولی ماله دوستم شده بود هر کاری کرد نتونست درستش کنه اخر سرم رفت یه ps3 گرفت مثله خودم
:d

بستگی به این داره که چطوری درست کنید و چی رو درست کنید. خیلی ها اشکال کابل تصویر دارند میرن X-Clamp میکنند. :d:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر