معرفی روش های cooling و تعمیر سه چراغ قرمز

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
این یارو طاهر کی هست اصلا؟

طاهر یکی از مدیران انجمن 360 و یکی از کاربرای خوب این انجمن و نکست جن هم مال ایشونه که متاسفانه بیش از 1.5 ساله که اینجا نمیاد (بخاطر اینکه از صدقه سر این بچه ها کار و کاسبیش گرفته) و بدتر از همه اینکه پول و منافع مالی باعث شده تموم اون خدمات و فعالیتهای خوبش توی این سایت رو زیر سوال ببره . بدتر از همه هم اون دستیارش جناب آقای فضلی که ادعا میکنه تخصصش در کنسول و وسایل جانبیشه در حالی که هیچی سرش نمیشه و اینو میشه با دو کلام حرف زدن باهاش فهمید .
بهتره این بحث همینجا تموم بشه . هر کس دوست داشت به حرفاشون گوش کنه و به راهنماییهاشون عمل کنه و هر کس هم دوست داشت به تجربیات بچه های سایت و منطق خودش توجه کنه .
خواهشا دیگه ادامه ندید ;)

sinasafari

کاربر سایت
Jan 30, 2008
763
نام
سینا صفري
من داشتم بازی میکردم یه دفعه وسط بازی کل صفحه تلویزون به صورت یکی در میون پر شد از مربع های قرمز یعنی ارتیفکت تو مربع :D
دستگاه هم فریز شد بعد که ری استارت کردم درست شد میخواستم ببینم مشکل از چیه؟به سه چراغ نزدیک شدم دیگه اره؟:)

ویرایش:بعله!کنسول ماهم دقایقی پیش جان به جان افرین تسلیم نمود:D
3چراغ شد رفت(چه رو حیه خوبی دارم!):D

آخرین ویرایش:

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
یک دقیقه سکوت.
خوب سلام بعد ازشنیدن خبر دردناک دوستمون .میخواستم بدونم میشه از او پاک کن ها یا نمیدونم همونا که پشت رم میزارن تو لانچ.برای رمهای برد فالکون استفاده کرد روی برد.من یه جا دیدم نوشته بود فالکون گیره های پشت رو نداره ولی مال من داره!!؟؟
یک سوال دیگه برای فن ها که اگه24 ولت کنم چقدر دووم میاره فن؟

MAH NIK

کاربر سایت
Mar 10, 2008
319
نام
محمود
یک دقیقه سکوت.
خوب سلام بعد ازشنیدن خبر دردناک دوستمون .میخواستم بدونم میشه از او پاک کن ها یا نمیدونم همونا که پشت رم میزارن تو لانچ.برای رمهای برد فالکون استفاده کرد روی برد.من یه جا دیدم نوشته بود فالکون گیره های پشت رو نداره ولی مال من داره!!؟؟
یک سوال دیگه برای فن ها که اگه24 ولت کنم چقدر دووم میاره فن؟
فن 360 هر کدوم 12ولته 400 میلی آمپر هستش حداکثر میتونید 12 ولت کنید وگرنه...:sick:

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
سلام به دوستان عزیزم .
کسی از عزیزان میدونه جائی هست که ( یا روشی هست که .. ) اون سینک سوم رو تهیه کرد ؟

رفیق منظورت از سینک سوم چیه؟؟؟؟
نکنه میخوای به غیر از اون 2 تا سینکی که داخل 360 هست یکی دیگه هم اضافه کنی؟؟؟؟؟!!!!!

djesi

کاربر سایت
Sep 29, 2006
414
نام
احسان
امروز يه اتفاق جالبي افتاد
اونم اين بودكه سه روز پيش دستگاه من سه چراغ شد
قبلا هم سه چراغ شده بود و تعميرش كرده بدم
امروز دستگاه رو 15 دقيقه روشن گذاشتم (با همون حالت سه چراغ) بعد خاموش كردم و دوباره روشن كردم ديدم دستگاه بالا اومد
كسي ميدونه دليلش چي بود؟

sinasafari

کاربر سایت
Jan 30, 2008
763
نام
سینا صفري
رفیق منظورت از سینک سوم چیه؟؟؟؟
نکنه میخوای به غیر از اون 2 تا سینکی که داخل 360 هست یکی دیگه هم اضافه کنی؟؟؟؟؟!!!!!
فکر کنم منظورشون اون هیتسینک اضافه هست که تو فالکون ها و زفیر(اگه درست نوشته باشم)با هیتسینک اضافه هست

smehdi

کاربر سایت
Apr 8, 2007
22
گرما باعث شده که اتصال solder joint ها با پایه های زیر GPU یا CPU برقرار بشه. اگر از کنسول کمی کار بکشی، خیلی زود دوباره 3 چراغ میشه.

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
فکر کنم منظورشون اون هیتسینک اضافه هست که تو فالکون ها و زفیر(اگه درست نوشته باشم)با هیتسینک اضافه هست

میدونم رفیق ولی خوب میخوام بدونم این رفیقمون این هیتسینک اضافه(سومی رو)کجا میخواد بزاره تو کدوم قسمت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر