معرفی روش های cooling و تعمیر سه چراغ قرمز

omid8994

کاربر سایت
Nov 29, 2008
6
روش های تعمی پیشگیری از خرابی کنسول X360

1509980-b.jpg

1509978-b.jpg

1509976-b.jpg

1509975-b.jpg

1509972-b.jpg

1509970-b.jpg

1509967-b.jpg

1509966-b.jpg

1509965-b.jpg

1509963-b.jpg

1509958-b.jpg

1509954-b.jpg

1509952-b.jpg

1509948-b.jpg
1509982-b.jpg

omid8994

کاربر سایت
Nov 29, 2008
6
JASPER AND ALL X360 MB

Xbox 360 Revision: CPU | GPU | eDRAM
- Xenon/Zephyr: 90nm | 90nm | 90nm
- Falcon/Opus: 65nm | 80nm | 80nm
- Jasper: 65nm | 65nm | 80nm
The new GPU is around 77% of the die area of the old GPU
but the eDRAM appears to be unchanged at 80nm
(chalk up the difference of 4mm to differences in measuring the die with a ruler vs. calipers)
Compared to the Xenon platform, the GPU is now 66% of the original GPU die size
meaning the GPU actually shrunk more than the CPU in the move to 65nm.

* Power Consumption
Xbox 360 Rev: Idle | Halo 3 | Rockband2 | Gears of War2 | BioShock
-Xenon : 2.3W | 155.7W | 177.8W | 167.7W | 177.1W | 172.0W
-Falcon: 2.8W | 101.4W | 121.2W | 112.8W | 121.5W | 115.5W
-Jasper: 2.0W | 093.7W | 105.9W | 101.0W | 105.9W | 098.1W

1510083-b.jpg

1510069-b.jpg

1510056-b.jpg

1510101-b.jpg

1510124-b.jpg

Gow

کاربر سایت
Nov 28, 2007
1,368
نام
حامد
آقا این اینتر کولر هایی که نکست جن میده که دما رو هم نشون میده و 3 تا فن داره بهتره یا 12v کردن خود کنسول !؟

میلادzax030

کاربر سایت
Jan 29, 2008
233
نام
milad
دوستان یه سوال دارم ، امروز کنسول 360 مدل elite من به دلیل نوسان برق خونه ، در یه لحظه 3 چراغ قرمز داد و گفتم باطل شده ولی بعد از چند ثانیه روشنش کردم دیدم کار میکنه و سالمه :eek: دلیلش چی بوده که دوباره بع حالت عادی برگشته و اون 3 چراغ قرمز برای چی بوده ؟(برق خونه پشت سرهم بیش از 30 یا 40 بار به دلیل نوسان و خرابی کنتور قطع میشد !)پ

الان کنسول سالمه و دارم بازی میکنم :love:

Gow

کاربر سایت
Nov 28, 2007
1,368
نام
حامد
من رفتم نکست جن پیش آقا طاهر میخواستم دستگاه رو بدم 12v کنه در صورتی که قبلا ازش یه اینتر کولر خریده بودم اون به من گفت نمیخواد 12v کنی همون فن بهتره 12 ولت به دستگاه آسیب میرسونه ! :eek:
گفتم بچه های بازی سنتر میگن اینترکولر باعث خرابی دستگاه میشه شما میگی 12 ولت بعد اون برگشت گفت بازی سنتر کودکستان و حرفاشون یه مشت اراجیفه !
حالا نظر شما چیه بدم 12ولت کنه !؟

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
من رفتم نکست جن پیش آقا طاهر میخواستم دستگاه رو بدم 12v کنه در صورتی که قبلا ازش یه اینتر کولر خریده بودم اون به من گفت نمیخواد 12v کنی همون فن بهتره 12 ولت به دستگاه آسیب میرسونه ! :eek:
گفتم بچه های بازی سنتر میگن اینترکولر باعث خرابی دستگاه میشه شما میگی 12 ولت بعد اون برگشت گفت بازی سنتر کودکستان و حرفاشون یه مشت اراجیفه !

اگه دوباره رفتی نکست جن به طاهر بگو بچه های قدیمی سایت گفتن که برات متاسفیم مگه یادت رفته که خودت اینجا بزرگ شدی ، حالا که سرت شلوغ شده و نمیای اینجا و داری بچه ها رو سرکیسه میکنی دلیل نمیشه هر چی دلت میخواد بگی مگه اینکه کارشناس ارشد ماکروسافت شده باشی !
بهش بگید این اراجیف همون اراجیفیه که خودت اینجا میگفتی . بهتره بجای سرکیسه کردن بچه ها یه خورده گذشتت رو مرور کنی .بقول شاعر :
هر کسی دور ماند از اصل خویش باز جوید روز گار وصل خویش

MAH NIK

کاربر سایت
Mar 10, 2008
319
نام
محمود
اگه دوباره رفتی نکست جن به طاهر بگو بچه های قدیمی سایت گفتن که برات متاسفیم مگه یادت رفته که خودت اینجا بزرگ شدی ، حالا که سرت شلوغ شده و نمیای اینجا و داری بچه ها رو سرکیسه میکنی دلیل نمیشه هر چی دلت میخواد بگی مگه اینکه کارشناس ارشد ماکروسافت شده باشی !
بهش بگید این اراجیف همون اراجیفیه که خودت اینجا میگفتی . بهتره بجای سرکیسه کردن بچه ها یه خورده گذشتت رو مرور کنی .بقول شاعر :
هر کسی دور ماند از اصل خویش باز جوید روز گار وصل خویش
درسته دمت گرم
من خیلی وقت بود که هر وقت می رفتم نکس جن و حرفای بچه های سایت رو میزدم آقای ف خیلی پشت سرتون ذکر خیر میکردند.دقیقا همین حرفا که گفته شد:کودکستانو _دکترینه داخل سایتو_اراجیفو_ما بر حقیمو.....خلاصه مارو از درسو مشق مینداخت.همیشه باهاش بحث داشتیم.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان -
امروز بلای عجیبی سرم اومد. در حال دیدم فیلم بودم که کنسول هنگ کردم و در عین تعجب برق برای 7-8 ثانیه قطع و وصل شد !!!!!!:(. بعد از 10 دقیقه که روشن کردم . کنسول روشن اما در حالت سه چراغ:(( - یعنی dashboard نمیاد. میخواستم بپرسم حالش چطوره ؟؟؟ اگر کاری از دستم بر نمیاد کجا باید ببرمش تا تعمیر بشه ؟ (بعد 3 ساعت هم امتحان کردم اما همچنان در وضعیت خود باقیست)

wmax

کاربر سایت
Dec 19, 2008
35
دوست عزیز به نظر من اصلا اینتر کولر به xbox هیچ صدمه ای نمی زنه الانم یکی دوستای من داره ازش استفاده می کنه ازشم راضیه دستمم وقتی بردم پشته فن باده خنک می داد بیرون اگر نظر منو می خوای اینتر کولر نصب کن باز هم میل خودته ;)

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
اقایون کی میگه نصب فن اینتر کولر بده؟؟
خیلیم خوبه
حداقل ازاین نظر خوبه که دسگاشو ادم نمیده دست هر کس
مگه اینکه هر کسی خودش 12 ولت کنه و برق 12 فن هارو هم از یه اداپتور جدا بگیره مثل من:)
و دستگاش هم اصلا باز نمیشه
به نظر من نکس جن خوب حرفی زده

آخرین ویرایش:

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
اقایون کی میگه نصب فن اینتر کولر بده؟؟
خیلیم خوبه
حداقل ازاین نظر خوبه که دسگاشو ادم نمیده دست هر کس
مگه اینکه هر کسی خودش 12 ولت کنه و برق 12 فن هارو هم از یه اداپتور جدا بگیره مثل من:)
و دستگاش هم اصلا باز نمیشه
به نظر من نکس جن خوب حرفی زده

کسی نمیگه اینتر کولر بده بلکه میگیم که بود یا نبودش فرقی نمیکنه و فقط یه دلخوشی الکیه .
حالا هم نمیخوام بعد از 1500 تا پست بیام ودوباره توضیح بدم که چرا و چگونه چون خودتون میتونید از همون صفحه اول مسائل رو دنبال کنید .
اینکه آدم دستگاهشو میده به چه کسی و کجا یه بحثه ولی اینکه 12 ولت بده یا خوبه یه بحثه دیگه . بحث خواهشا این دو مسئله رو قاطی نکنید . شما میتونید کنسولتونو جایی 12 ولت کنید که مطمئن باشه مثل خود مسئولین نکست جن که جدیدا مجوز رسمی از ماکروسافت واسه تعمیر 360 رو با افتخار دریافت کردند و الان نماینده مجاز و انحصاری این غول نرم افزاری در ایران هستند :laughing:
در ضمن منظورتون اینه که شما کنسولتونو 12 ولت کردید ولی بدون اینکه بازش کنید ؟!!! جل الخالق !!!
شما و هر کس دیگه ای مختاره که به حرف هر کسی که عشقش میکشه گوش کنه ولی بهتره ببینه اون کس کیه و سابقش چیه .
و شما دوست عزیز بهتره که بجای تصدیق صحبتهای بی ادبانه و خودخواهانه نکست جن ، یه خورده با منطق به مسئله فکر کنید و تاپیک و بچه های سایت رو به منافع سودجویانه طاهر و جناب آقای فضلی که حاضرم قسم بخورم هیچ چیز از کنسول و وسایل جانبی و تعمییراتش نمیدونه ، نفروشید

MAH NIK

کاربر سایت
Mar 10, 2008
319
نام
محمود
کسی نمیگه اینتر کولر بده بلکه میگیم که بود یا نبودش فرقی نمیکنه و فقط یه دلخوشی الکیه .
حالا هم نمیخوام بعد از 1500 تا پست بیام ودوباره توضیح بدم که چرا و چگونه چون خودتون میتونید از همون صفحه اول مسائل رو دنبال کنید .
اینکه آدم دستگاهشو میده به چه کسی و کجا یه بحثه ولی اینکه 12 ولت بده یا خوبه یه بحثه دیگه . بحث خواهشا این دو مسئله رو قاطی نکنید . شما میتونید کنسولتونو جایی 12 ولت کنید که مطمئن باشه مثل خود مسئولین نکست جن که جدیدا مجوز رسمی از ماکروسافت واسه تعمیر 360 رو با افتخار دریافت کردند و الان نماینده مجاز و انحصاری این غول نرم افزاری در ایران هستند :laughing:
در ضمن منظورتون اینه که شما کنسولتونو 12 ولت کردید ولی بدون اینکه بازش کنید ؟!!! جل الخالق !!!
شما و هر کس دیگه ای مختاره که به حرف هر کسی که عشقش میکشه گوش کنه ولی بهتره ببینه اون کس کیه و سابقش چیه .
و شما دوست عزیز بهتره که بجای تصدیق صحبتهای بی ادبانه و خودخواهانه نکست جن ، یه خورده با منطق به مسئله فکر کنید و تاپیک و بچه های سایت رو به منافع سودجویانه طاهر و جناب آقای فضلی که حاضرم قسم بخورم هیچ چیز از کنسول و وسایل جانبی و تعمییراتش نمیدونه ، نفروشید
درسته من از این پستت خیلی حال بردم.مخصوصا خط آخرش.
that's right:thanks:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر