معرفی بهترین باتری ها و شارژر باتری برای کنترلر ایکس باکس

با سلام
دوستان گرامی با توجه به این که کنسول های ایکس باکس از باتری استفاده میکنند. لازم دونستم یه تاپیک زده بشه دوستان تجربیات خودشونو در مورد باتری و شارژر باتری و کیفیت و قیمتشوو بیان کنند و از تجربیات همدیگر استفاده کنیم
لطفا نکاتی که لازمه رو بیان کنیم از جمله فلان برند با شارژر فلان چقدر طول میکشه شارژر کنه و باتری چند ساعت قابل استفاده هست چه با ویبره چه بدونه ویبره
با سپاس

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,773
دوستان بنظرتون این فیکه یا اصل؟ از دیجی 2600 خریدم اینو فرستادن برام.
توی سایت وارتا 2700 نداره ولی چنتا سایت ترکیه ای اینو دارند.

View attachment 312348
فیکه.
کلن هرباتری بالای ۲۶۰۰ فیکه یا برند متفرقه و غیر استاندارده

• Like
Reactions: shmp30

shmp30

کاربر سایت
Aug 28, 2010
109
نام
حسین
روش به زبان ترکیه نوشته باتری قابل شارژ هست
احتمالا به سفارش ترکیه هست
مارکی خوبی هست تست کنید ببینید چقدر شارژ نگه میداره
سلام. حقیقتش مرجوعش کردم و ریسک نکردم.
در موردش خیلی سرچ کردم فقط در ترکیه هست این مدل 2700. نظر منفی در موردش هم زیاد بود که بعد یه مدت اصلا دیگه شارژ نمیشه. بنظر تقلبی بود.
اگه از دیجی خرید میکنید 80 درصد فروشنده ها بجای مدل 2600 این رو میفرستند.

• Like
Reactions: Troy200489

hadi_gamer

کاربر سایت
Oct 2, 2005
1,200
نام
هادی
دوستان من باطری اسپارکفاکس با پایه و تشکیلاتش خریده بودم.الان باطری هاش خراب شده و شارژ نگه نمیداره.باطری تکیش رو هم پیدا نمی‌کنم.هر جا میرم میگن باید کلش رو با هم بحری.تکلیف چیه؟

Emotion2

کاربر سایت
Dec 3, 2018
61
View attachment 314663

من خیلی وقته از این برند استفاده میکنم و راضیم . کابل 3 متری کنفی و با کیفیتی همراهش هست . قبلا باتری قلمی شارژی استفاده میکردم ولی بعد از خرید این باتری دیگه راحت شدم.
سلام، داداش من میخام باطری بخرم، میشه بگین چند میلی امپره و چند ساعته شارژ میشه و چقد شارژ نگه میداره؟ اون usb رو به کجا باید وصل کرد تا شارژ بشه ؟

VITAMIN2X

کاربر سایت
Jul 8, 2021
328
سلام، داداش من میخام باطری بخرم، میشه بگین چند میلی امپره و چند ساعته شارژ میشه و چقد شارژ نگه میداره؟ اون usb رو به کجا باید وصل کرد تا شارژ بشه ؟
تقریبا 3 ساعت فول شارژ میشه و 12 تا 15 ساعت جواب میده. کابل همراه تایپ سی هست که مستقیم به پورت دسته وصل میشه.

• Like
Reactions: Emotion2

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
سلام. حقیقتش مرجوعش کردم و ریسک نکردم.
در موردش خیلی سرچ کردم فقط در ترکیه هست این مدل 2700. نظر منفی در موردش هم زیاد بود که بعد یه مدت اصلا دیگه شارژ نمیشه. بنظر تقلبی بود.
اگه از دیجی خرید میکنید 80 درصد فروشنده ها بجای مدل 2600 این رو میفرستند.
کلا باطری از دیجی نخرید البته باز هم کنید پس میگیرن من یبار خریدم فیک بود اول گغتن باز شده پس نمیگیریم گغتم چک کنید ظرفیتش اگر واقعی بود من گردن میگیرم که بعدش مرجوع زدن برام کلا با سیستم مرجوعی دیجی هیچوقت مشکل نداشتم تا حالا
اگه باطری میخواید بخرید و نمیدونید از کجا بگیرید بنظرم از دوربین فروشی ها بخرید باطری هایی که برای دوربین و اینجور موارد استفاده میشه باید اصل و ظرفیت بالا باشه تا قابل استفاده باشن
مارک معروف هم هیچوقت نخرید ۹۹ درصد فیکن من همچنان دو جفت باطری مارک orion خودمو دارم به شدت راضیم مثل تانک نزدیک ۴۰ ساعت پلی تایم میده

• Like

Troy200489

کاربر سایت
Sep 9, 2021
577
کلا باطری از دیجی نخرید البته باز هم کنید پس میگیرن من یبار خریدم فیک بود اول گغتن باز شده پس نمیگیریم گغتم چک کنید ظرفیتش اگر واقعی بود من گردن میگیرم که بعدش مرجوع زدن برام کلا با سیستم مرجوعی دیجی هیچوقت مشکل نداشتم تا حالا
اگه باطری میخواید بخرید و نمیدونید از کجا بگیرید بنظرم از دوربین فروشی ها بخرید باطری هایی که برای دوربین و اینجور موارد استفاده میشه باید اصل و ظرفیت بالا باشه تا قابل استفاده باشن
مارک معروف هم هیچوقت نخرید ۹۹ درصد فیکن من همچنان دو جفت باطری مارک orion خودمو دارم به شدت راضیم مثل تانک نزدیک ۴۰ ساعت پلی تایم میده
دوست گرامی orinچند میلی امپری گرفتین؟ و چند لینک هم بفرستین عالی میشه
زمان شارژ چقدر طول میکشه!!

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
دوست گرامی orinچند میلی امپری گرفتین؟ و چند لینک هم بفرستین عالی میشه
زمان شارژ چقدر طول میکشه!!
روش زده ۲۷۰۰ من پارسالم گرفته بودم فک کنم تو اون تاپیک به شما گفته بودم
لینک ندارم من باتری نو چندتا مارک خریدم مرجوع کردم چون فیک بودن
تو دیوار یکی دو جفت اوریون و شارژرشو (مدل شارژرشو صفحه قبل همبنجا گذاشته بودم فک کنم قبلا) گذاشته بود برای فروش نصف قیمت برای دوربین یا پهباد فک کنم خریده بود ولی اشتباه خریده بود نوع باطری اونا متغاوته و برای همین زیر قیمت فروخت بهم مشخص هم بود نو و استفاده نشدس
زمان شارژشو نمیدونم چون چندین ماهه ایکس باکسو استفاده نمیکردم یادم رفته
درکل باتری ۲۵۰۰ تا ۲۷۰۰ میل اگه اصل باشه تو استفاده عادی (بدون ویبره شدید یا وصل کردن هندزفری) حدود ۴۰ ساعت باید شارژ بده
عکس ندارم بعدا میتونم بگیرم بذارم ولی درکل همونم شاید الان تو بازار فیکش اومده باشه هرکی میخواد بگیره به اسمی که کس دیگه میده توجه نکنه بره از جا معتبر و تحقیق زیاد بخره همین
هر مارکی که قبلا کسی خریده و به بقیه پیشنهاد میده الان فیکش تو بازار جاشو گرفته متاسفانه
کلا دو جا باطری اصل میشه گیر اورد یکی ساعت فروشا و جاهایی که با پخش کننده های باطری ها در ارتباطن و جنس خوب میارن یکی جاهایی که دوربین و وسایل عکاسی میفروشن چون باید حتما باطری اصل باشه و شارژدهی بالا داشته باشه تا قابل استفاده باشه براشون

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر